Callanetics Egzersizleri

ben diğer videoları buldum ama Quick Callanetics - Legs videosunu bulamadım.acaba bu video hangi bölgeyi çalıştırıyo? bilgin varmı nnnyyy?

7/21

tskler insallah bulabilirim ek olarak onuda yapmak isterim benim ust baldir problemim var sadece ama vucudumuda sikilastirmak istiyorumm

benim boynumun altindaki omurgayi incittim ben ya sirtimin ortasina dogru bi ince cizgi seklinde agrim var

bacak esnetme hareketlerinde boynumu fazla egdiriyorum sanirim :44: ben callan gibi bacagimin uzerine egilemiyorum tabiki o yuzden boynumu egiyorum ya offfff yine agrimaya basladi

ben de bacak için olan videoyu bulamadım bulan olurda yazarsa çok iyi olur, videonun bilgisayara indirildiğindeki ismini yazarsanız onunla aratıp bulmak daha kolay oluyor... diğer ikisine baktım kısa bir ısınma ardından bölgeye uygun olan 10 hoursdaki hareketleri ve ek 2-3 hareket koymuş(sanırım bunlarda super calldakiler) ve çalışılan bölgeye uygun esneme ile bitirmiş. bölgesel çalışmak için çook güzel olmuş bence..
sanırım benimde baldırlarım biraz daha ince olmalı, eskiden pantolonların bacakları çok sıkardı bacak normal olursa kalça ve bel bol gelirdi, öyle poposu olmayan hatunlardan da değilim, call yapmaya başladıktan sonra bu orantısızlık oldukca düzeldi, şimdi pantolonların her tarafı eşit ölçüde oldu ama bana hala üst bacak kalın görünüyor en azından diz altına göre kalın gibi... mesela o 10 hoursdaki ideal bacak şekline hiiiç benzemiyor, ayak bileği ile diz kapak arasında hiç birleşen yer yok, dizden yukarsında da hiç boşluk yok :84: sizde durum nasıl?

geçmiş olsun, omurga çok önemli, bende bir dönem belimi incitmiştim yüzme sırasında iki omur arasında ağrı vardı ozaman gittiğim ortapedist ağrı kesici krem verdi ve ağrı geçene kadar spor yapma, spor sırasında ağrı yapan hareket olursa mutlaka bırak hareketi demişti...

tamam ben bulursam insallah ismini yazarim buraya ..

benim cok ince baldir bacak ama en ust ic baldirimda hemen bikini bolgesinin altinda iki taraftada yag birikmis cok enteresan bi goruntu var iste bacaklar cok ince oldugundan benim cok gozume batiyor..

benim bacak sekli soyle : suan baktim aynadada o videodaki ideal bacak sekline yakin ama tam oyle degil benimkindeki sorun dizden ve alt baldirdan birlesen yerlerde 1cm ,1,5cm lik bosluk var orasi iste orantisiz .. simdi biz bu hareketlere devam edersek duzelecekmi o orantisiz yerler aklim almiyor imkansiz gibi geliyor suan bana insallah duzelir

o yağlı dediğin kısma hangi hareket etkili kestiremedim şimdi ama hangi hareket sırasında orası en fazla acıyorsa odur:)) belki o hareketin sayısını arttırmak etkili olabilir.
denedim şimdi sanırım pelvisi öne çekip yaptığımız 3 aşamalı bacak hareketi dediğin bölge için..
dizkapakdan aşağısında birleşik olması gereken yerdeki boşluk bendede 1cm kadar daha önce bir başka forumda ayak bileğini ince göstermek isteyenlere fitness hocası adamlar calf dedikleri o kası şişirmeyi öneriyorlardı demekki o boşluğun kapanması mümkün, o kası geliştirirsek bizimde oraya 1tl sıkıştırma şansımız olur:) ama benim üsttaraf 10 tane 1tl alır onu napcam bilmem:)

evet bende oyle yapmayi dusundum ve su hani iki ayagigimizi sandalyenin bacaklarinda tutup sikiyoruz ya o hareketi fazla yapiyordum bende onu da yaparm..
o calf i nasil sisirecez evet sisirmem gerekk insallah bizimde ideal bacaklarimiz olurrrrrrrrrrr bilmiyorum o ust taraf icin ne yapmali ama sanirim bu hareketlere devam edersek olacak gibi bide su sirf bacak egzersizleri olan videoyu bulursak tamamdir insallah :87: zamanla bu egzersizlerle duzelecegine inaniyorum ben cunku Callan teyzenin dedigine gore bu hareketleri yapmaya devam ederseniz bu ideal bacaklara sahip olmakla kalmaz daha mukemmeline kavusursunuz diye hayal degil diyo yapmaya devamm

çok moralim bozukkkk 1 defa yaptım ve gerisi gelmedi offff ne yapıcam ben çok istikrarsızım yaaa

bugün itibariyle tekrar başladım hadi bakalım umarım gerisi gelirrr de 10 gün sonra burada mutlu haberlerimi veririm inşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:26::26::26::26::26::26:

bir ara 6 gün yapmıstım ama sınavlardan dolayı bırakmıştım ve baya etkisini görmüştüm 6 gün bile olsa bugün yine başladım 1/21

Arkadaşlar,

Hangi siteden indiriyorsunuz. Ben birtürlü beceremedim. Özel mesajla adresi bana da gönderirseniz çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkürler.

Bir de göğüslere de iyi geliyor mu. Ben şuana kadar 9 kilo verdim ve 12 kilo daha vermem gerek. Böyle olunca göğüslerim sarkacak diye korkuyorum. Bu konuyla ilgili egsersizler de varmı ?

herkese merhabalar öncelikle ve de kolay gelsin
kızlar nereden bulabilirim callentics'i benim simit var çok fazla tavsiyelerinize ihtiyacım var.özelden msj atacak biri bana bu dvd'yi nasıl elde edeceğimi yazarsa çok mutlu olurum

........ıfla callanetics egzersizleri yazın google ye ilk siteye girin üye olun ve videolar indirin

flyblue mrk ettim 9 kiloyu ne kadar sürede ve nasıl verdin benimde vermem gerekiyor önerin olurmu?bu konuda

27 ŞUBATTA DUKAN DİYETİNE BAŞLADIM. 86,5 KİLODAYDIM, ŞİMDİ 77,5 . GÜNCEL DİYET HABERLERİ ALTINDA DUKAN DİYETİ DİYE KONU BAŞLIĞI VAR. oRADAN FİKİR EDİNEBİLİRSİN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…