Callanetics Egzersizleri

Çok teşekkur ederım mesajı aldım, 55 dk lık ucretsız ındırmeyı denedım, ama olmadı fatal eror dıye bır uyarı verıyor :KK43: Bır de leslıe vıdeosu da var mı sızde acaba ? cok olmadım degıl mı :KK43:(

Çok teşekkur ederım mesajı aldım, 55 dk lık ucretsız ındırmeyı denedım, ama olmadı fatal eror dıye bır uyarı verıyor :KK43: Bır de leslıe vıdeosu da var mı sızde acaba ? cok olmadım degıl mı :KK43:(

leslie videosu you tubede var, Google ile aratırsan indirmeden izleyebilirsin..

arkadaşlar biran önce indirip başlayın gerçekten çok etkili egzersizler..benim bugün 9 bitti vücudumun şekline inanamıyorum valla..callan ablaya çok tşkler..

ctesi bi ölçü alıcam bakalım :)

banada mesajla gönderin lütfen. doğum sonrası koca bir göbek yadigar kaldı . zayıflayıp güzel görünmek istiyorum... banada videoları atarmısınız

Merhaba arkadaslar
10 YEARS YOUNGER İN 10 HOUR programina basladim...
8mayis
11 mayis
13 mayis
14 mayis
16 mayis
Gunleri yaptim ama sanirim aranin 24 saati gecmeyecegi icin bastan alicam bugunden itibaren... 10 saat bu programdan sonra ,diger programlardan ; supere mi yoksa evalotion a mi gecmeliyim? Bir de 20 saat normal call a devam edipte gecsem olur mu?

Baya sayfa ilerledim ama indirme linki bulamadım, nereden ulaşabilirim acaba?

egzersizleri özelden banada atan olursa çok sevinirim

banada mesajla gönderin lütfen. doğum sonrası koca bir göbek yadigar kaldı . zayıflayıp güzel görünmek istiyorum... banada videoları atarmısınız

Kızlar bu topiğe beklerim sizi.video linkleri topiğimizin ilk sayfasında mevcut...

http://www.kadinlarkulubu.com/egzer...gzersizleri-yapanlar-buraya.html#post27676719

arkadaşlar banada indirebileceğim bi site gönderir misiniz lütfen ve bu basenler üzerinde işe yarıyor mu acaba ? Cevap verirseniz çok seviniriim :))
Yukarıdaki mesajımdaki linkte yeni topiğimiz var.o topiğimizin ilk sayfasında tüm video linkleri var.
Bu topiğe kimse uğramıyor artık cevabını geç alman bu yüzden.

o verdiğiniz adresteki linklerin çoğu çalışmıyor yada başka dosya var hepsine baktım.bazıları da kayıt olmayı istiyor yok mu başka indirebileceğimiz bi yer

kızlar 12. callan bitti ama hala incelemedim iyice hayal kırıklığına uğradım zaten bu aralar kilo veremiyorum hareketleri de yanlış yapmıyorum bıraksam mı ki callanı:KK43:

X