Callanetics Egzersizleri

Kesinlikle Çaya 3 şeker atan biriyken şimdi çok az şekerli çayın tadını iğrenç buluyorum :) İnsan alışıyor, hatta çayın tadını daha çok seviyor :)

Vee ilk super callanetics denememi yaptım, neden süper dediklerini de anlamış oldum Vay vay vay, karın egzersizlerinde ve özellikle open close'da "ya ne gerek var bunu yapıyorum" diye düşünecek miydim ben :) Hadi karın egzersizleri neyse, open close'u yarım yamalak dinlene dinlene yapabildim :) Çok fenaydı çoook :)

Yanlız ağırlıklarla çalışmaya alıştığımdan mıdır nedir kol çalıştırması eksikmiş gibi hissettirdi, underarmlarda dambıl kullanayım bundan sonra da tam olsun :) Bodyrock'sız, Zuzana'sız yoğun günlerime deva olur bu kesinlikle... Neden totoyu fazla küçültüyor dediklerini de anladım, toto öyle bir çalışıyor ki inanamadım :) Sadece 35 dklık Jillian Butt & tigh'a değer buradaki çalışma bence :) Yarının ZWOW'una halim kalmıştır umarım :)

az önce fotoğraflarımı çektim başlamadan önce çektiklerimle karşılaştırdım o da ne göbek ve sırtım dümdüz ve çok daha dik duruyorumbacaklar ve kalçada da biraz incelme var ama çok bariz değil bu konudan bahsedilmişti sanırım ondan yani incelme yukarıdan başlıyo peki alt taraf ne zaman başlar tam anlamıyla incelmeye acaba? çünkü resmen armut vücutlu oldum

Tebrik ederimmmm :)))

Tebrik ederim :) Fotoğraf çekmek tam olarak neyin ne olduğunu gösteriyordur mükemmel fikir:)

Süpperrrr :))) maşallah diyelim de nazar değmesin :))) devam et bak neler olacak :))

Görünce fena heveslendim, bugün çok yorgunum diye yapmamayı düşünüyordum ama senin verdiğin şevkle kesin yaparım :)))

yap yap bırakma ben artık bu sonuçtan sonra hiç bırakmam heralde hatta şimdi 15i yaptım 10 dk sonra da Jilliana başlıcam :))

arkadaşlar bu eller yanda bir bacak havada mekiğe benzer bi hareket var. onu yaparken boynum çok acıyor. vücudunuzu nasıl ayarlıyorsunuz? bi de pelviksler zormuş yaaa

arkadaşlar bu eller yanda bir bacak havada mekiğe benzer bi hareket var. onu yaparken boynum çok acıyor. vücudunuzu nasıl ayarlıyorsunuz? bi de pelviksler zormuş yaaa

Boynunu ve omuzlarını rahat bırakarak yapmayı dene, zorlama... Yeni başladıysan yapmaya ilk bir kaç seferde herkes yükleniyor o bölgeye, sonradan kasmamayı öğreniyorsun.. :)

Boynunu ve omuzlarını rahat bırakarak yapmayı dene, zorlama... Yeni başladıysan yapmaya ilk bir kaç seferde herkes yükleniyor o bölgeye, sonradan kasmamayı öğreniyorsun.. :)

aslında evet yeni başladım. 2. gündeyim. her hareketi yaparken zorlanıyorum. o saniyeler geçmiyor. ama boynum en fecisi:) korktum açıkçası. omuzlarımı bıraksam boynuma daha çok yükleniyorum gibi geldi. bilemedim bi türlü.

Boynunu hareket ettirmeye çalışıyorsundur o zaman çoğunlukla, boynundan değil karnını sıkıştırarak, sanki uzanıp bir şey alacakmışsın gibi üst bölgenle yapmayı dene hareketi, ve rahat bırak boynunu, sorun çözülür :)

pelvis hareketlerini yapmadan yapsam nasıl olur acaba :)

:)) bi aralar o soruyu sormayı ben de çok düşünmüştüm,sormuş da olabilirim bilmiyorum ama bence yap,her hareketin mutlaka bi faydası var,ilk pelvis hareketi bence bacakların da şekillenmesine yardım ediyo,üst bacaklar baya yanıyo ve güçleniyo,zorlasa da çok hoşuma gidiyo benim.ayrıca acayip esneklik sağlıyor.oryantal hareketlerini andırdığı için önceden oynamaya çalışırken yanlara doğru yengeç gibi yürümekten öteye gidemezdim ama şimdi kalça bi yerde bel bi yerde yani
koruma programında o hareket yok çok üzülüyorum ama 1 hafta sonra tekrar dönüyorum ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…