Callanetics Egzersizleri

bugün 5.günüm oldu ve boynumun titremesi, ağrılarım oldukça azaldı ama umarım doğru bi şekilde yapabiliyorumdur.21i merakla bekliyorum:)

Mantıklı bir yere yaptırsaydın rezervasyon sen de :) Benim mat da parçalanmaya yüz tutmuş, bugün minik minik ufalandı resmen :) Eh canı çıktı haliyle üstünde 1 seneden fazladır tepiniyorum :)

:)) bence onu için en mantıklı yer orası, bir musibet bin nasihattan iyidir meselesi:KK66: hala 1/93 yazdığını göremedik, enişte ruslara bakıyor mu diye kollamaktan gözleri şaşı gelin olacak birde.:KK4::KK4: hadi be gece kuşum başla artık kır şu üzerindeki rehaveti :KK4:

matın markası ne canım, ben 2 senedir ravel kullanıyorum 1cm hb den indirimden almıştım halı gibi hep yerde üstüne basıp geçiyoruz, fazla tepinmedim ama çoluk çocuk yer minderi olarak kullanıyoruz yeni yeni üst yüzeyi yıpranıp çizilmeye başladı...

amannnn ananemin diktiği minder neyime yetmiyo:KK1:sankim yerlerde debelendiğim var da:KK60:
ayy valla buraya gelin bi dürtün beni resmen koltuk kırlenti gibi oldum,köşemden kalkamıyorum:KK1:

amannnn ananemin diktiği minder neyime yetmiyo:KK1:sankim yerlerde debelendiğim var da:KK60:
ayy valla buraya gelin bi dürtün beni resmen koltuk kırlenti gibi oldum,köşemden kalkamıyorum:KK1:

Sakın ha! 32 yıllık totomu tanıyamıyorum ben, kalk çabuk yerinden :))

arkadaşlar kalça hareketlrinde süpheye düşüyorum,yardımcı olabilir misiniz ? kalça hareketlerini anlatabilir misiniz? videosundna uzak kaldım su aralar , o yüzden bi tereddür içindeyim yaparken.bunu daha önceden sormuş olabilirim ne olur affedin :)

Bugün 2. günümdü. Ooof nasıl ağrıyordu her yanım. :KK53: ısınma hareketleri iyide karın egzersizleri çok zorluyor beni aranızda ilk zamanlar 60 ta 70 te kalan varmıydı yoksa 100 ü tamamlıyormuydunuz? Ben 100 yapamadan bırakıyorum. :KK43:

Bugün 2. günümdü. Ooof nasıl ağrıyordu her yanım. :KK53: ısınma hareketleri iyide karın egzersizleri çok zorluyor beni aranızda ilk zamanlar 60 ta 70 te kalan varmıydı yoksa 100 ü tamamlıyormuydunuz? Ben 100 yapamadan bırakıyorum. :KK43:

100e 5. yapıştan sonra alışıyorsun merak etme :) Hoşuna bile gidiyor sonra :)

arkadaşlar kalça hareketlrinde süpheye düşüyorum,yardımcı olabilir misiniz ? kalça hareketlerini anlatabilir misiniz? videosundna uzak kaldım su aralar , o yüzden bi tereddür içindeyim yaparken.bunu daha önceden sormuş olabilirim ne olur affedin :)

hareket tarifini de hiç beceremem ki.. keşke neye takıldığını net söyleseydin.. kalçayı öne çevir, popoyu sık, pelvisi öne al, bacak zaten yukarı kalkacak sonra minikminik ileri geri...

duygu_01

senin çalıştığın video türkçe dublaj mı acaba? Linki güncel ise gönderebilirsen çok sevinirim. Bu hafta sonu başlamayı çok istiyorum, hazır motivasyonu yakalamışken.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Mrb callancilar :KK1:
Dun deil ewwelsi gun baslamistim, dun yapamadim onun yerine bugun sabah we aksam olmak uzere iki saat yapsam telafi etme sansim olur mu :26:
bende karin hareketlerini ilk hamlede yuz kere yapamiorm uc kere pause weriyorum napayim:KK1: En fazla 60-70 DEFA yapabiliyorum ins
zamanla hakkini wererek yapabilirim, birde pelwis hareketleri cok zorluyor,
ilk gun fazla agri hissetmemistim ikinci gun arka bacak bolgemde sirtimda karin bolgemde kollarimda agrim artti, sanirim pozitif bi durum :KK19:

kızlar altı gündür bnde yapıyorum bugün 7. callaneticsimi yapıcam ilk günler bayaa zorlanıyordum artık alıstı esnedi sanırım vücudum vee eşim basenlerin düzelmeye başladı sanki dediii bu bile beni mutlu etmeye yetti de arttı devam edicem istediğim sekli alana kadar insallah:KK55:

kızlar ağrılar çok normal bende diyodum acaba çokmu zorluyorum kendimi ama bugüne kadar hiç çalışmayan kaslarımız çalısıyo 1,2 ayda anca alışır ben aksama 15.kez yapıcam hala zorlanıyorum hala ağrım titremem oluyo ama dayanıyorum fazlamı kaptırıyorum kendimi acaba bazen onlardan fazla bile yapıyorum ama inceldiğimi sıkılaştığımı görüyorum en çokta popomda işe yaradı benim basen sorunum yoktu ama olanlarda yüzde yüz basen sorununu giderir basen masen kalmaz bence:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

duygu_01

senin çalıştığın video türkçe dublaj mı acaba? Linki güncel ise gönderebilirsen çok sevinirim. Bu hafta sonu başlamayı çok istiyorum, hazır motivasyonu yakalamışken.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Arkadaşlar,

türkçe dublajlı çalışan bir link gönderebilecek olan var mı?

dün ilk kez yaptım
hemen sonrasında hiçbi ağrım yoktu ama bu sabah kalktım kollarım bacaklarım karnım ve sırtım heryerim başladı yavaş yavaş ağrımaya :)
aslında sevindim bile demek ki çalıştırabilmişim :KK9:
ben en çok kalça hareketlerini yaparken zorlandım hele bitanesinde ancak 5-6 tane yapabildim çok hamlamışım çook :KK5:
bugünde 2. yapıcam bakalım ilerleyen zamanlarda sonuçları paylaşırım sizinlede
bu arada ölçülerini alanlar var mı ?

Cevap için teşekkürler...:) Valla o kadar yapıp bırakınca boşa kürek çekiyorum diyordum. Ha bu arada karın egzersizini bugün 100 kere yaptım ama öldüm bittim. Tabi iki bacağı birden kaldırarak yapılanı 40' ta bıraktım. :KK43:

Son düzenleme:
Ha bu aradan ö.m dan link isteyenler oluyor. Valla siteyi hatırlayamıyorum. Bende videonun türkçe dublajını 40 saat aramıştım. Geçenlerde yine bakındım ama bulamadım. :KK50:

Cevap için teşekkürler...:) Valla o kadar yapıp bırakınca boşa kürek çekiyorum diyordum. Ha bu arada karın egzersizini bugün 100 kere yaptım ama öldüm bittim. Tabi iki bacağı birden kaldırarak yapılanı 40' ta bıraktım. :KK43:

canım dinlene dinlene 100e tamamlayabilirsin. kitapda callan teyze yeni başlayan öğrencilerime bile 100 tane yaptırıyorum diyor.

canım dinlene dinlene 100e tamamlayabilirsin. kitapda callan teyze yeni başlayan öğrencilerime bile 100 tane yaptırıyorum diyor.

Evolutionda 75 diyorlar da ben yüze, 120ye tamamladığım oluyor, kırmızı kurdelemi isterim :))

X