Callanetics Egzersizleri

Sonunda bende başladım. Bugün ilk günümdü. Çoğu hareketi yapamadım. Karın hareketlerini... :KK43: 100 olması gerekirken 60 ta 70 te bıraktım. ve biliyorum yarın her tarafın fena ağrıyack...:18: Ah be Calla sen bizi öldürmek mi istiyorsun?!? :18: Neyse yola devam pes etmek yok!

pokiii face i takip ediyormuydun sen ? oraya ekledim simdi link i

ama msj cekemiyorum 10 dk ssüresinden dolayi :KK43:

hamlama ağrısı ilk 3 günden sonra geçer. onun dışında vücut çalıştıkça daha derin kasları kullanabiliyorsun, farkındalığın arttıkça ilk başta ordaki tüm kasları haybeye sıkıyorken sonraları birini sıkıp birini gevşetmeyi başarabiliyorsun buda yeni yerleri çalıştırmana ve yeni ağrılar yaşamana sebep olabiliyor... tabii bu ağrıya sevinmek gibi bir durum da yaşıyorsun:)))

bunu sen daha önce de sormamış mıydın? pelvis ne işe yarıyor yapmasam olmaz mı diye.. bacaklardan sırta kadar her yeri çalıştırıyor bence olmazsa olmaz..

callan teyze kitabında şöyle diyor " bu hareketin sırtınızı güçlendirdiğini göreceksiniz. ancak gerçek basen, kalça ve pelvis bölgenizdeki kasların iyice çalıştırılmış olmasından kaynaklanacaktır. Böylelikle cinsel gücünüzde artacaktır............ Bu egzersizler basen, kalça, bacaklar, bel ve karın bölgelerini çok iyi bir şekilde çalıştıran hareketlerdir. Pelvis hareketinden sonra yapılacak olan germe hareketleri ise bu egzersizle mükemmel bir şekilde bütünleştiği için de sonuç mükemmel olacaktır"

ilk başlarda çok zor tabii mola vererek 5 sağa 5 sola sonra yine 5 sağa 5 sola gibi bölerek yapmayı deneyebilirsin...

yok cnm ben sormamıştım...zaten asla yapmamazlık yapmam hareketlirin saniyesini bile kaçırmadan yapıyrom aynı anda yapıyoruz call teyzeyle bi kaç tane fazla yaptığım bile oluyo kaptırıyorum kendimi sadece nereleri çalıştırıyo diye merak ettim teşekkür ederim gerçekten çok etkili bi egzersizmiş benimde yan taraflarımdan en şikayetim vardı zaten artık dahada bi hevesle yaparım:KK8:birde benim sol kolum inceldi toparlandı ama sağ kolumda daha bi değişiklik yok bugünde baktım aynada sağ kolum incelmemiş sağ koluma fazla yapmalıyım galiba taktım kafaya bak şimdi neden öyle olduki:26: acab biraz fazla sağ kolum değişmiti çok az çatlakta vardı daha fazla kilo almış demek ondanmıdır ki..

Son düzenleme:
yok cnm ben sormamıştım...zaten asla yapmamazlık yapmam hareketlirin saniyesini bile kaçırmadan yapıyrom aynı anda yapıyoruz call teyzeyle bi kaç tane fazla yaptığım bile oluyo kaptırıyorum kendimi sadece nereleri çalıştırıyo diye merak ettim teşekkür ederim gerçekten çok etkili bi egzersizmiş benimde yan taraflarımdan en şikayetim vardı zaten artık dahada bi hevesle yaparım:KK8:birde benim sol kolum inceldi toparlandı ama sağ kolumda daha bi değişiklik yok bugünde baktım aynada sağ kolum incelmemiş sağ koluma fazla yapmalıyım galiba taktım kafaya bak şimdi neden öyle olduki:26: acab biraz fazla sağ kolum değişmiti çok az çatlakta vardı daha fazla kilo almış demek ondanmıdır ki..

normalde herkeste bi sağ sol farkı oluyor sağ bacak 1cm kadar daha kalın, sağ kol daha güçlü, kalın oluyor ama çok belirgin olmamalı hele yaptıkça belirgin fark oluşması normal değil.. yaparken dikkat et bakalım mutlaka sağ sol farklı yapıyorsundur bi şeyleri, bir yerde yükü hep bir kola vermek gibi bişeyler oluyordur... aynada bakarak yaparsan daha iyi anlarsın...

kizlar izlediginiz video da kadin turuncumsu bir mayo giyiyor vede ögrencileri sanki 80 li yillardaki gibi saclar filan :KK9: ve de eski bir video gibi görüntü cok net degil.

dogru mu indirmisim ? :26:

normalde herkeste bi sağ sol farkı oluyor sağ bacak 1cm kadar daha kalın, sağ kol daha güçlü, kalın oluyor ama çok belirgin olmamalı hele yaptıkça belirgin fark oluşması normal değil.. yaparken dikkat et bakalım mutlaka sağ sol farklı yapıyorsundur bi şeyleri, bir yerde yükü hep bir kola vermek gibi bişeyler oluyordur... aynada bakarak yaparsan daha iyi anlarsın...

evet cnm doğru sola fazla yükleniyorum galiba aynada bakarak yapıcam bakalım nerde yanlışlık oluyo sağ kolumu belkide tam kaldıramıyorum ama biraz kalın olması normal dedin fazlası yok çok şükür ben iyice bakınca anlıyorum teşekkür ederim cnm:KK16:

2 callanetics 1 leslie siralamasiya yapiyorum sizce etkisi azalmaz dimi callanin? oturup aglarim yoksa

off bu neydiiii yaaa ilk kez yaptım şuanda her yerim titriyoo :) ama gerçekten esnedigimi hissediyorumm.. bide titremesem :))

X