Callanetics Egzersizleri

başlayan herkesi tebrik ediyorum ve inşallah istediğiniz şekilde incelip kilo verirsiniz ramazanda başlamamak için bir bahane daha türettiğimden ramazan sonrasına bırakıyorum umarım başlarım o zaman...

düğüne kadar acil zayıflamam lazım leslie ye başladım bugun 2.gün 2 mile 35 dk yaptım inş yarında buna başlıcam yorumları okudum benı çok etkıledi zaten kadınlar kulubu muhteşem bişey birbirimize destek olmaya dewam edelım, yeni nesil korkutuyo beni hepsi tombiş tombiş onlar adına üzlüyorum kiloları wermeleri daha zor olacak. neyse inş yarın başlarım bende şimdi yapmak istiyorum ama saat çok geç:KK43::KK50:

Callanetics'e tekrar başlayacağım ben de. Hepimiz beklediğimizden de çok faydasını görürüz umarım:)

kalça problemim var benimde vücuduma göre kalın duruyor buda daha şişman görünmeme neden oluyordu. egzersizler yapıyorsum ama callanetics i okuyunca çok sevindim etkileri çok güzelmiş. bende bugün orucu açtıktan sonra başlıyorum. sonuçlarını yazarım kızlar ... umarım kalça bel ve göğüs tede küçülme olur. okulun açılmasına 1 ay kaldı ya biraz zayıflaşmış sıkılaşmış olarak gitmek istiyorum. pantolon almam lazım almadım sırf zayıflayıp öle alıcam diye inat ettim

boy: 1.61
kilo: 58

kalça: 100
göğüs: 98
bel: 92(simitlerle)
üst bel: 76
bacak: 57
kol: 28

1/21

arkadaşlar bana link gönderebilir misiniz? ben başlasam iyi olacak kilom fazla değil ama çok cıvığım :KK43: :KK43:

azönce 1/21 yaptım ama şuan çok kötüyüm ter içinde kaldım süper bişe ben duşa kaçıyorum kızlar herkes yapsın çok etkili:80::80:

Şimdi sizleri heveslendirecek bir paylaşımım olcak kızlar :))

İlk gün ki ölçülerim ve 6.günki ölçülerim ve kilom...

1.gün 6.gün

Kilom (aç karnına) 56.8 - 55.4
göğüs ölçüm 89.5 - 87,5 (bu üzdü beni )
bel ölçüm 72 - 69,5
kalça ölçüm 98,5 - 95
simit bölgem 87,5 - 86
üst bacak 57,5 - 55,5

Göğüslerim hariç gerisi mutlu etti beni :)))

Tebrik ederim. şu call muhteşem ya, tek geçerim.
bende 2 hafta yapmıştım.simitlerden 10 cm gitmişti.
dün karın hareketlerini yaptım sırf. misafirlerim var onlar gidince tamamen başlıcam.kafaya koydum.

brunettee canım bana kalırsa göğüslerden ziyade sırt kısmı inceldiği için göğüs ölçün gittikçe küçülüyor gibi görünür. ha şöyle bir durum da var göğüslerde yağ içerdiğinden onlar da sıkılaşıp, toparlanır. üzülmek yok tam gaz devam.destekçinizim En Büyük KK

Tebrik ederim. şu call muhteşem ya, tek geçerim.
bende 2 hafta yapmıştım.simitlerden 10 cm gitmişti.
dün karın hareketlerini yaptım sırf. misafirlerim var onlar gidince tamamen başlıcam.kafaya koydum.

brunettee canım bana kalırsa göğüslerden ziyade sırt kısmı inceldiği için göğüs ölçün gittikçe küçülüyor gibi görünür. ha şöyle bir durum da var göğüslerde yağ içerdiğinden onlar da sıkılaşıp, toparlanır. üzülmek yok tam gaz devam.destekçinizim En Büyük KK

Çok teşekkür ederim.Kesinlikle işe yarayan bir egzersiz...İlk günler kas ağrısı yapıyor ama sonra ağrı filan olmuyor.Ben çıtçıtlı atlet tarzında korse giyerek yapıyorum egzersizleri.Son egzersizim de belime termal kemer sarıp onun üzerine korsemi giydim.Acayip terlemiştim.Öyle daha çok işe yarayacağını düşünüyorum.Tek problemim IBS Hastalığı.çok zayıflasam da dümdüz karına sahip olamıyorum.Keşke bu konuda da işeyarayan bir yöntem olsa :KK43:((

bugun 2/21 oldu kollarım da ağrı wardı. bişey sorucam ama kımse şuan yapmıyo galiba ama yine de sormak istiyorum bu bacak hareketlerinde bacakları açarken we uzanırken zorlanan warmı yani hem bacağı katlamadan ayak bileğe kadar uzanan war mı, ben zorlanıyorum o yüzden tam yapamıyorum o kısmı bacağım hafif katlanıo we uzanabildiğim kadar uzanıyorum

bende başlamıştım 3 gün yaptım sonra üşendim.kimse cevap vermicek sanırım.ben veriyim dedim.evet benimde öyle oluyo :KK70: ordakiler gibi tam düz olmuyodu bacagım.zaten kadın diyodu ya durmadan herkesin esneklik yetisi farklıdır diye

bende başlamıştım 3 gün yaptım sonra üşendim.kimse cevap vermicek sanırım.ben veriyim dedim.evet benimde öyle oluyo :KK70: ordakiler gibi tam düz olmuyodu bacagım.zaten kadın diyodu ya durmadan herkesin esneklik yetisi farklıdır diye

tşk ederim cnm, ben yılmıcam yapmam lazım düğüne kadar 6 kilo wermem lazım. gün geçtikce görücez artık faydasını, kımse yazmasa da ben burda paylaşıcam sonucu:):63::63::63:

bugun 2/21 oldu kollarım da ağrı wardı. bişey sorucam ama kımse şuan yapmıyo galiba ama yine de sormak istiyorum bu bacak hareketlerinde bacakları açarken we uzanırken zorlanan warmı yani hem bacağı katlamadan ayak bileğe kadar uzanan war mı, ben zorlanıyorum o yüzden tam yapamıyorum o kısmı bacağım hafif katlanıo we uzanabildiğim kadar uzanıyorum

hangisini kastediyorsun tam anlamadım ama bütün hareketleri herkes ilk başlarda dediğin gibi bacak yarım bükük falan yapıyor buna takılma callan teyzede zaten söölüyor yapabildiğiniz kadar yapın diye. ben de sabırla dediği gibi esnemeyi bekliyorum ama kalasım galiba pek ööle hızlı olmadı bende esneme. 1-1,5 sene önce ilk pilatese başladığımda yere oturup bacakları ikiyana açıp öne eğilme hareketinin aynısını yapmaya çalışırken bırak öne eğilmeyi geriye düşüyordum, eşim gülmekten yerlere yatardı beni izlerken. ama yılmadım devam ettim şimdi hala onlar gibi yere kadar uzanamıyorum ama az kaldı, sağa sola eğilirken bazen başım dizime değiyor bazende dizim kalkıp başıma değiyor:)

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.Kesinlikle işe yarayan bir egzersiz...İlk günler kas ağrısı yapıyor ama sonra ağrı filan olmuyor.Ben çıtçıtlı atlet tarzında korse giyerek yapıyorum egzersizleri.Son egzersizim de belime termal kemer sarıp onun üzerine korsemi giydim.Acayip terlemiştim.Öyle daha çok işe yarayacağını düşünüyorum.Tek problemim IBS Hastalığı.çok zayıflasam da dümdüz karına sahip olamıyorum.Keşke bu konuda da işeyarayan bir yöntem olsa :KK43:((

bu tür karın egzersizleri içeren sporlar sindirim sistemi sıkıntılarına da iyi geliyor, özellikle yoga ve ibs konusunda nette 2-3 yazı okuduğumu hatırlıyorum. bende de sürekli bir şişkinlik sorunu vardı, pilates yada call yaptığım sürece olmuyor bırakınca hemen geri göbek davul oluyor..

esneme zamanla oluyor. mesela benim sağ bacak ile sol bacakta bile farkediyor.sağ bacağım eğilme ,uzanma hareketlerini rahatlıkla yapıyor fakat sol bacakta aynı performas yok.zorlayınca acıyor.bende yapabildiğim kadar yapıyor(d)um...hareketleri kötü bile yapsak faydası kaçınılmaz.
bende 10/21e kadar yaptım snr rramazanı bahane edip bıraktım.benim amacım 3-5 kilo verip call.a başlamak.fak:KK5:

bu tür karın egzersizleri içeren sporlar sindirim sistemi sıkıntılarına da iyi geliyor, özellikle yoga ve ibs konusunda nette 2-3 yazı okuduğumu hatırlıyorum. bende de sürekli bir şişkinlik sorunu vardı, pilates yada call yaptığım sürece olmuyor bırakınca hemen geri göbek davul oluyor..

Evet iyi geliyor ama benimkini tamamen yok etmiyor malesef :KK43:

kızlar bu callaneticsi yapanların önünde saygıyla eğiliyorum :KK52:
pilates fln hikaye yani, bunu yapabilsem tek gr yağ, selülit bişey kalmicak eminim ama çin işkencesi gibi :KK50:
üniversitede denemiştik arkadaşlarla, en fazla 4 gün yapabildik :KK58:

bence de başlarda işkence gibi geliyor ama insan kendini çok zinde hissediyor ve genel olarak herkeste etki ediyor. başlayıp devam etmek maharet....

X