Çalışmak istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum :(

Ben mağazada calismistim. Okul varken part time. Yazin full time calisiyordum.

Sinav haftasi izin aliyordum zaten bunu bilerek ise aliyorlar hic sknti yasatmadilar bana ama bayagi kurumsal bir firmaydi bunun da etkisi vardi.

Yorucu değil desem yalan olur canim cikiyordu bazen aglardim yorgunlukten uyuyamazdim...ama şuan özlüyorum bile ...

Bende mağazada olursa çalışmak istiyorum yorgunluk problem değil katlanabileceğimi düşünüyorum tabi ki zorlanırım ama gülü seven dikenine katlanır benimde tek düşüncem sınav haftaları ne olur diye ama önce bir iş bulayımda onu sonra düşünürüm artık teşekkür ediyorum :)

Ben mağazada calismistim. Okul varken part time. Yazin full time calisiyordum.

Sinav haftasi izin aliyordum zaten bunu bilerek ise aliyorlar hic sknti yasatmadilar bana ama bayagi kurumsal bir firmaydi bunun da etkisi vardi.

Yorucu değil desem yalan olur canim cikiyordu bazen aglardim yorgunlukten uyuyamazdim...ama şuan özlüyorum bile ...
şuan bebi anlattınız.

Bende mağazada olursa çalışmak istiyorum yorgunluk problem değil katlanabileceğimi düşünüyorum tabi ki zorlanırım ama gülü seven dikenine katlanır benimde tek düşüncem sınav haftaları ne olur diye ama önce bir iş bulayımda onu sonra düşünürüm artık teşekkür ediyorum :)

Kagida simav tarihi ve saatini yazip veriyorsun onlar ayarliyor. Okuyan birini aliyorsa sinava göndermeme gibi bir lüksü olamaz. Zaten haftada maksimum 4 gün vs calisirsin geneli hafta sonu olur

Çağrı merkezi çok mantıklı aslında ama sanırım çok düzgün bir konuşma lazım ağzımda tellerim olduğu için konuşmam birazcık değişti bazı harfleri yutabiliyorum sıkıntı olabilir mi diye düşündüm peki nereden falan başvurabilirim kimle görüşmem gerekir?

Yok canım harfleri yutman o kadar sorun olmaz.. ne konuşamayanlar var bir bilsen.. : )
Kariyer sitelerinde bolca var çağrı merkezi ilanı.. vardiyalı - vardiyasız... saatleri de uygun. Maaşı da part time olunca asgari ücret kadar filan olur.. 800 civarı..
Hangi şehirdesin?

Son düzenleme:
tattırımcılık yapabilirsiniz marketlerde birşeyler denetip sattıranlar ortalama günlük 55 tl kazanabilirsiniz ajanslara başvurun en yakın yerlere sizi yönlendiriyorlar her zamanda iş olmaz sınav zamanları rahat ederisiniz ama güvenebileceğiniz bir ajans olmasına dikkat edin

Ya bence ogrenci icin en iyi is anket. Ve de diger islere gore karli. Yaptigin anket kadar para aliyorsun. Bu da hirslandiriyor insani. Yapamam falan sanmayin. Oyle zor bisey degil. Hemde cok eglenceli.

Ya bence ogrenci icin en iyi is anket. Ve de diger islere gore karli. Yaptigin anket kadar para aliyorsun. Bu da hirslandiriyor insani. Yapamam falan sanmayin. Oyle zor bisey degil. Hemde cok eglenceli.

Yani mantıklı tabi ama hem tam benlik değil hemde böyle belli bir işi belli bir geliri olsun istiyorum, teşekkür ederim :)

tattırımcılık yapabilirsiniz marketlerde birşeyler denetip sattıranlar ortalama günlük 55 tl kazanabilirsiniz ajanslara başvurun en yakın yerlere sizi yönlendiriyorlar her zamanda iş olmaz sınav zamanları rahat ederisiniz ama güvenebileceğiniz bir ajans olmasına dikkat edin

Evet o konuda bende temkinliyim her yere güven olmaz, teşekkürler

Yok canım harfleri yutman o kadar sorun olmaz.. ne konuşamayanlar var bir bilsen.. : )
Kariyer sitelerinde bolca var çağrı merkezi ilanı.. vardiyalı - vardiyasız... saatleri de uygun. Maaşı da part time olunca asgari ücret kadar filan olur.. 800 civarı..
Hangi şehirdesin?

İstanbuldayım :)

İstanbul'da isen, o kadar imkan varken hiç burgerlara ya da mağazalara bulaşma bence..
Burgerlar, simitçi ya da lahmacuncularda sadece masaları, yerleri değil lavaboları da temizliyorsun cifleyerek.!
Mağazalar da 20sinin 2si iyiyse, kalanı seni deli gibi çalıştırır, maaşa gelince zor verirler.. yani biraz şans işi..!
Varsa evinin yakınlarında bir cafe zincirine girmen daha iyi olabilir, istersen..
Ama bence senin için en iyisi dediğim gibi ya çağrı merkezi ya da okuduğun bölümle ilgili bir iş..
Mesela avukatlık okuyorsan bir avukatın yanına yardımcı gidebilirsin .. gibi.. hem deneyim olur senin için..

X