çalışan bayanlar diyeti

Ufffffff ya ekmek yemedia ama yemekleri götürdüm....yaprak sarma yogurt corbave karnıyarık küçüktü bı tavuk baget oda küçük...2 küçük tatlı bu kadarcık:oops:eve yürüyerek gıdıcem

Ben ersağ alıyorum satıyorum cnm.sipurına mıdır nedir ondan aldım 3. 4 içtim bıraktım.yosun hapı...gojii denemedim iyimi napiyor acaba

Ben ersağ alıyorum satıyorum cnm.sipurına mıdır nedir ondan aldım 3. 4 içtim bıraktım.yosun hapı...gojii denemedim iyimi napiyor acaba
ersağlıyım bende ersağlı olmak ayrıcalıktır :) yerli malı yurdun malı :)
zayıflamak için goji ve karnıyarık otu ama
spiriluna başka şeyler için içiliyor
öğle yemeği ton balıklı salata ayran

Bencede ersağ lı olmak ayrıcalık bak burda bile bulduk bırbırımızıEn Büyük TÜRKİYEkarnıyarık otu kullanmadım kullananlar memnun ben cok ilaçla verileceğine inanmadım gereksiz yere içmek istemedim duruyor öylece...spirulina.

Hadi bakalım inş vereceğiz kiloları tartıldın mı hiç...benim baş ağrım oluyor ara sıra

Zaten kiloların hamilelik kiloları veremedim bitümlü aldıkça aldık şimdi vermek için ugrasıyorum bakalım inş olur..hiç bu kadar kararlı olmamıştım kilo konusunda

Süpersin..sen benden iyisin:-)ben kahvaltıda yumurta zeytin az peynir 3 form bisküvi yedım arda kayısı kurusu sonra turk kahvesi saat 5 gıbı tavuk ızgara yedım sonra portakal bitirdim yemem artık bişi......yatanakadar sıvı tüketicem az önce yeşil çay içtim biradan yatarım artık:cool:

Öyle öyle vericez inş mutsuz olma....bi anda gider hepsi bakarsın eli mahkum yemeyince mecbur gider ..ben başarı öykülerini okuyolum fırsat buldukça gaza geliyorum..onlarda bidönem öyle gitmişler branda düştük diyorlar durulavinyacım..:KK54:

Ayrıca sabah kalktım limonlu suyumu içtim azcık nesfitlerden çikolatalı gevrekten yedım okula geldım..arada elma yiyeceğim öğleyin de yemeğe gideriz..hafif bişeyler yerim daha belli degil ...Hoppa

Ayrıca sabah kalktım limonlu suyumu içtim azcık nesfitlerden çikolatalı gevrekten yedım okula geldım..arada elma yiyeceğim öğleyin de yemeğe gideriz..hafif bişeyler yerim daha belli degil ...Hoppa
bende sabah kayısılı su içtim
2 dilim peynir 7 zeytin 5 çeri domates maydonoz bi dilim tam buğday şekersiz çay

aç karınla kayısılı su
kahvaltı
2 dilim peynir 7 zeytin 5 çeri domates maydanoz 1 dilim ekmek
ara mandalina, 2 kuru kayısı, yarım ceviz
öğle
ezogelin çorba az, 1 dilim tavuk göğüs sote, 1 dilim ekmek, ayran
ara elma, çilek püresi
akşam
tonbalıklı salata, ayran
yarım saat yürüyüş
2 lt su

Kahvaltıdan önce limonlu su sonrada nesfit gevrek.arada elma.öğleyin mercimek corbave yogurt arada ceviz

X