çalışan bayanlar diyeti

Bi anda gider belki bende de tık yok bekliyorum bakalım fıstık gibi oluruz. inş:KK49:

Gojii beri yiyorum bende aralarda beşibiarada caylardan içiyrm falan filan inat ediyo iğrenç metabolizma. ..yılmcam ama

Ekmeği tamamen kestim hamur işlerinide tam buğdayda yemem kepekli de aman kalsın canım

Ayyyyy bende cok severim ama yemiyorum artık..hamur işi tatlı abur cubur kestim. .zor ama yapmadan gitmiyo:KK54:

Hiç ekmek yok bol su içiyorum..3 ana 3 ara ögünde var..yürüyüşte yapıyorum ..6 dan sonra yemek abur cubur yemiyorum canım..ayrıca sabah kalkınca limonlu su iç çok faydası oluyor..şimdilik böyle inş pes etmem:KK73:

Metebolizmam cok kötü yinede çok az vermişim 1 ayda bukadarı cok az daha hızlı vermem lazım daha 30 kg var gitmesi gereke:KK35:

Biraz önce öyle yemegi yedik..sadece corbave salatayla ekmeksız .insan bunla bile doyuyor biz abartıyoruz durulavinyacım..sen yapıyor musun neler yapıyorsun mesela birlikte zayıflayalım inş:KK19:

Biraz önce öyle yemegi yedik..sadece corbave salatayla ekmeksız .insan bunla bile doyuyor biz abartıyoruz durulavinyacım..sen yapıyor musun neler yapıyorsun mesela birlikte zayıflayalım inş:KK19:
ben dün öğlen az sebzeli et ve 2 dilim ekmek ayran yedim
akşam kıymalı ıspanak yoğurt salata domates yedim
misafirim vardı bi kaşık yoğurtlu salata ve azcık börek tırtıkladım

bu sabah bi dilim tam buğday bi dilim peynir zeytin domates salata goji çayı

Süpersin...ben henüz bişey yemedim sadece nesfitlerden yedım sabah.öğle yemegi ne arkadaşa gidecek napcami bilmiyrm..umarım fazla kacırmam:KK51:

Gojii çayı nasıl cnm..bende doğadan 7 otlu cayını aldım..yeşil cayda içiyrm

X