çalışan anneler

bak canım bence izinli olduğun günlerde kimsenin evine gitmeyin ve kimseyi kabul etmeyin ayıp değil günah değil anlasınlar biraz izin günlerini bari beraber sadece ikiniz yada olmadı en fazla babayla beraber üçünüz geçirin başka kimse olmasın

canım tek yaşasak dediğin doğru ama büyüklerle yaşayınca imkansız daha saat 10 da kapı çalınır oğlan uyandımı biraz alalım diye

canım tek yaşasak dediğin doğru ama büyüklerle yaşayınca imkansız daha saat 10 da kapı çalınır oğlan uyandımı biraz alalım diye

canım benim haklısın ya öle olunca zor tabi ee çocukta sürekli görünce onları onlarla eğlenince doğal olarak bilemiyordur sen çalıştığın için onları daha çok görüyor tabi sorun orada çıkıyor biraz daha büyüsün bakalım sabret canım benim anne baba farkını anladıkça alışacaktır inşallah

aslihan oğlunla aran nasıl canım..

dün aklıma geldin birden sorayım dedim..

aslihan oğlunla aran nasıl canım..

dün aklıma geldin birden sorayım dedim..

teşekkür ederim canım
aslında değişen pek bişey yoktu tek değişen şey ben artık kafama takmıyordum günün birinde beni öğrenecek diyordum
ben iş yerinde bazen vardiyaya kalıyorum saat 13:00 da işe gidiyorum akşam 22:30 da çıkıyorum eve gelişim 23:00 oluyor. yine böyle kaldığım gün akşam benim işten normal geldiğim saatte uyanmış ve başlamış ağlamaya babaannesi 2 saat susturamamış (oğlum ağlayan çocuk değil hatta hiç ağlamaz) kadın şaşırmış gece geldiğinde bana anlattığında normalde anne olarak üzülmem lazım ağladığına ama ben sevindim acaba dedim benim geldiğim saati biliyorda beni göremedide ondanmı yaptı diye umutlandım neyse gene normale döndü pazar günü gene vardiyalı çalıştım yine aynı saatte huysuzlanmış ve 19:30da uyuyan oğlum gece 23:00 da halen ayaktaydı ve kayınvalidem bana dediki bu seni çok özlüyo senin normal geldiğin saatten beri huysuz mızıklandı durdu ve uyutamadım aman allahım bir sevindim ve ben geldiğimde çok keyifliydi yerinde duramıyordu ve çok mutluydu ve benbeşiğine ytaırdı hemen uyudu dün işten geldim babaanesiyle beni kapıda bekliyormuş bana ilk defa kollarını açtı ve baaanesine gitmedi 10 dakika kadar bende kaldı ve tekrar normale döndü
ve ben şuan çok mutluyum acaba beni artık tanıyormu diye 10 dakika olsada bana yetti sonra yine gelmedi tabiki bana

canım benim senin adına çok sevindim..zemuszemus

canım vallahi çok sevindim çok güzel bir haber bu oğlun artık seni tanımaya başlıoyr iyice demekki ve seni özlüyor özlediğini de belli ediyor 10 dk seninle oynayıp gitmesi normal bizimkiler de öyle yapıyor özledim diye saatlerce kucağımızda kalmıyorlarki biraz sarılıyor kucağımda duruyor falan sonra arkasına bakmadan kaçıp gidiyor
babaannesi biraz yardımcı olsun sana sen geldiğin saatte sadece sen ilgilien mesela o karışmasın fazla yani yapabildiği kadar işte zamanla herşey yoluna girecek canım hiç üme kendini artık bu bile çok büyük bir gelişme bence zemuszemus

bu çok büyük bir mucize benim için çünkü bana o kadar yabancıydıki anlatamam görenler çok şaşırıp birde onlar beni üzüyordu artık takmamaya başlamıştımki böle bir tepki vermesi beni o kadar çok sevindirdiki anlatamam

kesinlikle ya ben bile bu kadar sevindiysem seni tahmin bile edemiyorum canım
takmamaya başlayınca üzerindeki streste biraz azaldı sanırım doğla olarak vücudundaki negatif elektrikde dağılmaya başladı bence oğlun ondan da etkileniyordu
inşallah daha da iyiye gidecek herşey sabrının karşılığını alıyorsun devamı da gelecek inşallah :Saruboceq:

belkide dediğin doğru çünkü bende o moralle sinirleniyordummutsuz oluyordum yeri geldiğinde ağlıyordumda belkide onuda etlkiliyordu
inşallah daha iyi olur saolopuyorumnanaktan

çok sevindim adına canım..
gittikçe daha çoktanıyıp sana düşün olacağına eminim:)

aslıhan hadi gözün aydın
gerçekten çok sevindim bu gelişime .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…