Calciferin yeğeni için 70.000 ya şafi 🌺

C Calcifer canım bi haber var mı?
Serviste şu anda. Durumunu stabil olduğunda ameliyata alınacak o da yarın sanırım. Ödem değilmiş malesef tümörü tekrarlamış doktoru çok iyi bir cerrah ilk önce Allah'a sonra ona emanet yavrumuz

Serviste şu anda. Durumunu stabil olduğunda ameliyata alınacak o da yarın sanırım. Ödem değilmiş malesef tümörü tekrarlamış doktoru çok iyi bir cerrah ilk önce Allah'a sonra ona emanet yavrumuz
Çok üzüldüm kuzum Allahım Şafi ismiyle acil şifa versin inşAllah

70,000 bin Şafi yi tekrar mı başlatsak? Dualarımız hep sizinle zaten ama iyi olur sanki.

Çok üzüldüm kuzum Allahım Şafi ismiyle acil şifa versin inşAllah

70,000 bin Şafi yi tekrar mı başlatsak? Dualarımız hep sizinle zaten ama iyi olur sanki.
O kadar çok dua eden var ki Allah hepinizden razı olsun. Başka şifa bekleyenler de var. Okudunuz hepinizin ağzına gönlüne sağlık

rabbim şifa versin inşallah canım. su gibi gelsin geçsin hepsi. sağlığına kavuşsun tez zamanda

16.641 Ya Latife başladım tam seher vakti niyet ettim.
Şu an ezan okunuyor Allahım okunan ezanın hürmetine genç kızımıza şifa versin ameliyatı başarılı geçsin hastalığından temelli kurtulup sağlığına kavuşsun inşallah

Hepimiz biraz okuyup bitirelim inşallah

2641 okudum kalan 14.000

Dileyen şifa niyetine Yasin de okuyabilir. Etiket bu kadar aklıma geldi şimdilik

MssPARE
Tiniminimavihanim
Lna16
Nego
Kukrim
Nevreste
Jawlensky
penyez83
Aspasiaa
HALLEYS
Cookiie
Chocolita
Life light
Limonsuzzcay
UcanSupurge
K Kitapkontesi
Levaiz
JES

Ya Latife 1000 aldim şimdilik. 1 de yasin. Şifa olur inşallah

1.000 tane aldım
Kalan 6.000

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…