Gebeliğe Hazırlık Çakşır kökü suyu kullanıp hamile kalan varmı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum 500 ml 35 iki tane aldım 70 eczaneden aldım

IMG_20200223_221902.jpg

Caksir suyu kullananlar varmi bi gelisme bende denemek istiyorummm

Çakşır kökü suyu kullanıp hamile kalan varmı ?
Merhaba 3 ay önce eşime aldım çakior suyu ve keçiboynuzu özü. Çakşır suyunu bir şişe içti her sabah bir fincan. Keçiboynuzu özü de her sabah bir fincan onu hala içiyor. Bence çok etkili oldu. 45 yaşında eşi 1 yıl keçiboynuzu özü içen ve hamile kalan var. Ben de 2 ay Klomen 1 ay da gonal iğne kullandım yumurta geliştirici. 3 ünde de çatlatma iğnesi oldum. 3. Sünden 17 gün geçti baya umutluyum☺️ Sonucu yazarım.

Bende eşimle kullaniyorum 12 gun oldu 3. Sisedeyiz yaninda bide probiloslu ve zencefilli keciboynuzu iciyiyoruz yalniz ben 28 tabletlik visanne iciyordum ilacin sonlarina dogru icmeye basladim adet olmadim 1 2 damla lekelenmem oldu ama biz sabah ogle aksam 1 fincan sade iciyoruz visanne ictigim icin adet olmadim 5 gundur ilacim bitti artik kullanmiyorum 5 cm sag da kistim vardi ilac sayesinde komple gitmis ins bende bu ay guzel haberler alirim 3. Sise caksir bitsin biraz ara vericez bakalim ne olucak

benim iki kuzenim denediler, birisi hamile kaldı ama diğerinde hamilelik oluşmadı. deniyorlar hala. Alllah her isteyen nasip etsin inşallah tez zamanda

Merhaba bizde eşim için kullanmıştık ve sperm sayısında ciddi bir artış olmuştu 2 ay kullandık bizde sonra aşılama yaptırdım ve ilk asilamada hamile kaldım

X