Gebeliğe Hazırlık Çakşır kökü suyu kullanıp hamile kalan varmı ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kullandığı ilk aydan gebe kalan birisini tanıyorum, ilk aydan etki ediyor mu bilmiyorum, belki de tesadüf olmuştur, ben de deneyecegim sanirim

Aynen 9 gün oldu bitane bitti ikinci ye geçtim bakalım eşimle birlikte her sabah bir fincan içiyoruz aç karnına siz nasi yapiyorsubuz ?
Bende 4.gün bitti bizde eşimle içiyoruz su bardağının yarısını çakşır suyu yarısını normal su ile doldurup beraber içiyoruz

Bende 4.gün bitti bizde eşimle içiyoruz su bardağının yarısını çakşır suyu yarısını normal su ile doldurup beraber içiyoruz
ben 6 ay önce düşük yaptım daha 8.5 aylık evliyim 11 hafta 3 günlük bebeğimin kalbi durdu kürtajdan sonra adetlerini bir türlü düzene sokamadim doktor a gidiyorum yumurtalık takibi felan yaptırıyorum geçen ay klomen kullandım olmadı hormon testi yaptı hormonlarin güzel dedi bu ay da bunu denedim ben incir de yiyorum sen doktora gittin mi ?

Bende 31 haftalık bebeğimi kaybettim sezeryan oldum daha neler neler.. bende klomen kullandım kist yaptı sadece

Ben bu ay klomen kullandım olmadı kistim gitsin diye şimdi soğan kürü yapıyorum adetimin 2.günündeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…