Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

hayırlı cumalar dilerim

tebrikler buufy

sağol canım. darısı diğer verecegimiz kilolara..

tebrikler canımmm darısı bizim iddianın başına

sağol Tubişcim..
aminnnnnnnnnnnnn

Sağol Püsküütcüm
Benim 1 aralık hedefimde var daha. o biraz zor buna gore :44: 1 ayda 2.7 gidermi benden?:44: son aylarda 2.2den fazlası gitmedi. Spora vericem kendimi bu ay

Allah 1 aralıkta hiç birimizin yuzunu kara cıkarmasın diyeyim

Herkese günaydın..

Mumuşum neden gelmiyor cafemize artık, bilen var mı?
Saygıda kusur mu ettik acaba? :44:

mumusunu sevsinler senin :) sabah sabah mutlu ettin beni cok mersi sekerim :) mumus bu aralar cok yogun geliyor gelmesinede okuyup geciyor malesef :)

ne güzellll bi teselli olmuşşşşş,, bu pozitiflikle kilo filan kalmazzz

2 kasım iddiam hayal oldu. Arada ufak kaçamaklarım olmuştu ama yine de düzenli spor yapan biri olarak böyle olmaması gerekirdi. Umarım haftaya şu regl bitince güzel sonuçlar alırım da, içimdeki "2 kasım iddiası sızısı" birazcık geçmiş olur.

%2.5 demiştim, %0.68'i anca gördüm.

------

Ayrıca iddiasını tutturup açıklayan ilk isim olan Buffy'yi tebrik ederim.

Tam 99 kiloyum
her ölçümlerimde 1 santim çogalma olmuş
bütün ölçülerime 1 er santim ekleyebilirsiniz neyse ben çıkıyorum
Canim tarti farkida olabilir uzme kendini.. Ölçulerimizi iki haftada bir alcaz ya hani ben zaten persembe listeyi koycam buraya insallah hepimiz iyi sonuclar gostercez:)
Ustume alindim puskuut sakincasi yoktur umarim:) bende 1.78boyundayim 57kilo nasil durcak acaba
Canim hayal degil cunku kilo verebiliyosunn:) hastalgni atlat inan haftaya cok farkli olcak :)

Buffy tebrik ederim hedefin altina inmen super olmus hep boyle gidersin umarim ve tabiki darisi basimiza:)

mumusunu sevsinler senin :) sabah sabah mutlu ettin beni cok mersi sekerim :) mumus bu aralar cok yogun geliyor gelmesinede okuyup geciyor malesef :)

İyi bari, sevindim mumuşum..
Bir an önce yoluna girer de işlerin yazmaya vakit bulabilirsin..

Ustume alindim puskuut sakincasi yoktur umarim:) bende 1.78boyundayim 57kilo nasil durcak acaba
Tatlım sağlıklı kiloda olmak başka bi konu, kişinin kendisinde görmek istediği kilo başka..
Boyun benden çok uzun. Benimki 1.70
Bugüne kadarki maksimum kilom 86, minimum kilom 63. Kiloluyken yüzüm daha iyi duruyor. Kilo verdikçe öncelikle yüzüm çöküyor. Ama bu sefer yanak dolgusu yaptırmayı düşünüyorum, daha araştırmadım.
Yüz dışında benim kemik yapım kalın. Omuzlarım geniş, göğüs kafesim geniş, leğen kemiğim geniş. Böyle olunca 63 olduğumda nereme çarpsan duvar gibi.. popo hariç
Ve son olarak "zevk" diye birşey var.. Zayıf insan sevmem ben.. Ne kadında ne erkekte.. Elim niye kemiğe çarpsın ayol
Ama tabii bu demek deil ki elim yağa çarpsın.
Sen daha önce 57 olduysan ve memnunsan ne ala.. Hepimiz kendi idealimizi, kendimize göre belirliyoruz neticede.

Hadi ya bende hep cökük yanakli olmak istemisimdir..oyle yuzleri daha guzel buluyorum ve kocaman yanaklarim var ben bu boyla 67nin altini gormedim ama adriana lima gibi olmaya kafami taktim olcamda belki 57olamam ama olcu olarak ulascam kararliyim bide dolgu yaptirmasan ya inan daha guzelsindir suanda..

İDDİA LİSTESİ

2 Kasım
Funda en az %2,5 oranında kilo verecek. (Güncel kilo: 72,8) İDDİA KAYBEDİLDİ.
Buffy26 62.8 olacak en AZ OLDUUU :124:

2. Takım etap sıralamasında birinci olacak. İDDİA KAYBEDİLDİ

4. Takım etap sıralamasında birinci olacak. İŞLEM TAMAMLANDI

fadime02 94 kiloya inecek.

17 Kasım
S_A 73,5 kilodan az olacak. (Güncel kilo: 78)

1 Aralık
Püsküüt 67 kiloya inecek.

Akrep 60 kiloya inecek.

Aeben 62 kiloya inecek.

Neslihan 78 kiloya inecek.

Buffy26 60 kiloya inecek.

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5)

tubis87 71 kiloya inecek (19 Ekim Bildirimindeki kilosu 75.6)

ananee 70.5 kiloya inecek (guncel kilo 73)

Son düzenleme:

En kısa sürede 86/79 ve 63 kilo yüz fotoğraflarımı paylaşırım.. Bakalım hala çökük yanağı güzel buluyor olacak mısın..
Ben susayım da fotoğraflar konuşsun..
Akşam paylaşırım, tabii uyuyakalmazsam.. Dün gece 1 saat uyku uyudum. Yıkılmadım, ayaktayım.

Allaaaahhhhhh!!!
Kazandınız mı yahu?
Bakmadım daha listelere.. En son baktığımda sizin listenin yanında nazar boncukları vardı.
Tebrikler!!!!

Laf aramızda.. 2.takım nerede? Akreepppp pabucu yarımmmmm

püsküütümm benim profilde de 24 ağustosta 83 kilo iken falan kankamın nişanında çekilmiş fotolar var baktın mı bilmem

yeni foto çekilecem de bi vakit olmuyor iş güç, spor, diyetisyen, dişçi, lazer, bayram, misafir, cenaze derken kendimi şaşırdım

Allaaaahhhhhh!!!
Kazandınız mı yahu?
Bakmadım daha listelere.. En son baktığımda sizin listenin yanında nazar boncukları vardı.
Tebrikler!!!!

Laf aramızda.. 2.takım nerede? Akreepppp pabucu yarımmmmm
canım valla birinciyiz akrep kayıplarda valla huhu akreppp ses verrr

bizim takım bayram seyran dinlemedi valla iddiayı duyunca kimse bişey yemedi bir ben cozuttum ona rağmen iyi toparladım

tahlilerimde kolestrol biraz yüksek çıktı demir eksikligi varmış ilaç yazdı
200 kalorilik liste verdi aydan aya çagırdı
tek sorun sık sık birşeyler yememmiş ana ögün ara ögün arası kesinlikle 2.5 saat olmalıymış
haftaya cumaya kadar 3 kilo vermek istiyorum

canım diyetisyen kesinlikle muhteşem motivasyon sağlıyor. vücut analizi yaptı mı yağ oranın ne çıktı?

canım diyetisyen kesinlikle muhteşem motivasyon sağlıyor. vücut analizi yaptı mı yağ oranın ne çıktı?

Tubişim profilinden geliyorum şekerim.
Yazdım mesajımı..
Yalnız şoke oldum 2006 yılı fotoğrafına!
Kaç kiloydun o zaman?

Tubişim profilinden geliyorum şekerim.
Yazdım mesajımı..
Yalnız şoke oldum 2006 yılı fotoğrafına!
Kaç kiloydun o zaman?
canım 2006da üniversitedeydim 103-106 kg arasında gidip geliyordum taaki 2009'un 3 martına kadar 3 mart 2009da diyetisyene gittim 103,5 geldim tartıda diyet listemi aldım vee maraton başladı.

2009 Ekim ayında 71 kg'ya düştüm 2 haftada bir diyetisyene gittim mart-ekim arası. Doktorum son yaptığı vücut analizinde artık çook normalsin 18 kg yağ var vücudunda(13-25 kg arası normal) yeterli bence artık gelme iyisin dedi.

2010 Temmuza kadar koruyabildim sonra ankaraya atandım ve gittim misafirhanede kaldım 2 yıl. 3 öğün dışarda yemek, hareketsizlikk... Sonra mersine tayin oldum 3 ayda anca alıştım evime düzenime. Diyetisyene 4 ağustosta başladım 87.5 kg ile şimdi 74.2'yim. Foto çekilip koycam en kısa zamanda

Yani aslında benim kilolarla savaşım 2009 yılına dayanıyor o misafirhanede kaldığım 2 yıl olmasaydı şimdiye 60 kilo idim belkide çünkü düşünüyordum biraz koruyup dinlenip tekrar başlayıp 10 kg verecem diye ama gitmek zorundaydım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…