Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Benimde cook iyi olmadı aksilikler yasadım daha güzel planlarım vardı oldugu kadarıyla paylastım :)
Zaten amacım kazanmak değil heyecan olsun :))

Benimde cook iyi olmadı aksilikler yasadım daha güzel planlarım vardı oldugu kadarıyla paylastım :)
Zaten amacım kazanmak değil heyecan olsun :))
Canım zaten çok emekli tatlılar var baklavalar açılmış, kazanmak onların hakkı bence bizim tatlılar “ 5dk. da yap tatlısı”
Senin tatlı benim en sevdiğim lezzetlerden “olsada yesek” size geleydim iyiydi

Kesinlikle öyle bizimkileer basit. :)
Gelseydinn yakınsın zaten ikram ederdim :)

Canım benimmmm keşke listeye sonraki hafta girseydin sana da ikram ederdim.

bu sene salgın bu öksürük herkeslerde var . kilonu koruyabilmen büyük başarı

yok ayda 1 gün şeklinde . birde menülerine yemediğin şeyleri ekle 1 hafta hızlanır metobolizmanda . kalori sayıyor musun
Aslında ipin ucu kaçmaz denerim belki
Benim şekerli yiyecek içecek tercihim yok sadece diğerlerini dikkatle aliyorum
Şu ara kalori de saymiyorum

Hepfitim bende 3. Çocuğumu Doğuma 102,5 ile gitmiştim. Hamileyken kontrolden çıkıyorum şimdi yine iyiyim (o günlere göre) ama 10 kilo vermem gerekiyor ve benimde hiç gücüm yok, kendime izin vermiştim bu hafta zigzag kalori diyetine başladım

Aslında ipin ucu kaçmaz denerim belki
Benim şekerli yiyecek içecek tercihim yok sadece diğerlerini dikkatle aliyorum
Şu ara kalori de saymiyorum
yani şekerli şeyleri sevmiyor musun.
kalori saymak motive ediyor aslında bir ara bende sayıyordum
Öyle gercekten kimle konussam hastayız diyor,
Tesekkur ederim canim kolay kolay almam belki yaza dogru 2-3 kilo vermeyi düşünüyorum
yok mu olcaksın allasen spor ile incelmeyi dene sıkılaşman önemli . çok güzel görünüyordu fiziğin zaten daha da mükemmelleşirsin spor ile

yok mu olcaksın allasen spor ile incelmeyi dene sıkılaşman önemli . çok güzel görünüyordu fiziğin zaten daha da mükemmelleşirsin spor ile
Yok olacak kadar değilim :))
Boyum kısa o yüzden düşünüyorum ama dediğin gibi spora baslarsam sıkılasma olacagında kilo vermeme gerek kalmaz

Sen ne yaptin cnm izinde kilo aldinmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…