Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Haklısın gittiğim zamanlarda bana da öyle liste vermişti diyetisyen ..
O zaman sabahları peynirli omlet yapmasam acaba bayağı da tok tutuyor beni o yüzden çok yiyorum sabahları
Bana da diyetisyen iki hafta sadece yumurta verdi. sonra yumurtayla birlikte peynir/ sucuk/ hindi füme alternatifi ekledi. Burada ya iki farklı görüş var ya da kişilerin detaylı vücut analizine göre diyetisyenler listelerini şekillendiriyor olabilir. çünkü ben ikinci hafta peynir istediğimde en azından bir hafta daha dayanırmısın demişti, bu arada, ilk iki haftada sadece haşlanmış yumurta vardı. menemen omlet de peynirle eklendi listeme.. bence olabildiğince tek proteinli menüler yemeye çalışıp ama çift protein varsa da sorun olmadığını düşünmek en iyisi :)

Bhcg değerlerim gerekli olan kadar yükselmemiş biraz canım sıkıldı benim de. Eklediğim gibi jet hızıyla da kaldırdım.

Pazartesi yine kan vericem bakalım ne olacak. Takipteyiz şimdilik.
Yaaa hayırlısı olsun inşallah hakkınızda canım... inşallah tutunur sımsıkı anneciğine

Bhcg değerlerim gerekli olan kadar yükselmemiş biraz canım sıkıldı benim de. Eklediğim gibi jet hızıyla da kaldırdım.

Pazartesi yine kan vericem bakalım ne olacak. Takipteyiz şimdilik.
Wendicim dur hemen canını sıkma
Sonuç ne olursada Allahtan cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…