Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Çiko canavarı uyandı :KK48:

Kızlar bu cafe beleşe dönmüyor pamuk eller cebe

Biraz ayağımız alışsaydııı aşk olsun her şey para mı :63:
Hani kahve bahane sohbet şahaneydi:KK14:

Tamam tamam aybaşında maaştan kalırsa veririz:KK16: yaz hesaba kuzum.Dostlarımınkini de ben öderim:KK70::KK70:

ooo bizde gençlerin elinden ne güzel kahve içiyoruz diyoduk paralı mı şimdi :KK43:

Gençler böyle Şahnurummm bir kahvenim kırk yıl hatırını düşünmüyorlarrrr :KK12::KK12:

Çiko canavarı uyandı :KK48:
o_O

Biraz ayağımız alışsaydııı aşk olsun her şey para mı :63:
Hani kahve bahane sohbet şahaneydi:KK14:

Tamam tamam aybaşında maaştan kalırsa veririz:KK16: yaz hesaba kuzum.Dostlarımınkini de ben öderim:KK70::KK70:

Gençler böyle Şahnurummm bir kahvenim kırk yıl hatırını düşünmüyorlarrrr :KK12::KK12:
sorma canım haklısın bu dünya menfaat dünyası oldu gitti biz dinazor mu olduk neo_O

Tünaydın fıstıklarrr:KK36::KK36:

Elleirne sağlık canımmmm ben kahvemi soguk ta içerim yeter ki senin ellerinden olsun:KK60:

Oooo kuzum dün dokunmadığun günün acısını çıkarmışsınnnn top kek büyüklüğünde demekk:KK8::KK8:

Tamamm unuttukkkkk bilee:KK69::KK69::KK69:

Hem de nasıl bir acıydı Sweetcim ama akıllı olmak lazım tabi ..

Şekerim, diyet olsun o çikolatalar diyet.
Canım azıcık tatlı istemeye başlasın tekrar da şu dolapta saklamaya gerek olmayan tarifi keşfedeceğim.

Bugün sabah kahvesine yetişemedim. Buda benden olsun keyif kahvesi.
fd-bxBH0EMmvJ881AheJi4MqZjXxgd9fyT83XgNgS5Xtzzud90ik_GKP-wl8n-YxTweJAMkbkpd8KPLIyVST8oci0plZScFoxxP4ntsN55LGWaL1W3dbBhZJ2A49S9ErghEtg3yn19S9bcmYEB52oHOTCI-698uFrpBWqcM=w384-h384-nc

Benden dedim ya canım

Hep senden oluyo zatennn şirketten dersen gönül rahatlığıyla içeriz kuzum:KK48:

Bugün kendimi hansel ve grateldeki yaşlı cadı gibi hissediyorum
HW5_14wuw6oT1Ve8mfZ81QLxEwR5WAAtHgbRxnJm9Zm_SWAG3B1OakNWToyxKwtBvnKuR3nz_sP4R-qSVKe1BSQiwZPssFytf6kuzHuouulnH4tSilKRwAwGF1-DinaPUnP06sxa1A_NMC05LMoU=w485-h303-nc

Yiyin çocuklar yiyin
B9ivRUq8OqR2ZuQPUUBsTm4NczldoA4QGy5TYWo3un-4v_H6Jo5k34ecHE-a-XBQTlgERiYZTWPLnN9xRlaOwXmdCfY6VVz9si_bKIJjOLn9gfC50whU_vPOu1AP=w397-h300-nc

Senin tabirinle burada hep dinazorlar var kimi kandıracaksın bunlarla Haticemmm:KK70::KK70:Sen tatlı cadısınn :KK60:

Ciddi misin kaptanım, niye böyle oluyor ki bende ilginçmiş ..
Demek ki bana kahve yokk.
Günaydın, güzel bir gün olur umarım.
Enteresan.. Dün fotoğraflar paylaşıldığında görmüştüm.. Bugün ben de göremiyorum..
Ayh.. analizler de mi görünmüyor acaba? Kilo koruyalım topiğine de foto koymuştum..
Bakalım linkler görünüyor mu.. yoksa problem sadece eklenti ile konulanlarda mı..
Belki yst silmiştir eklentilerini.. ?

Enteresan.. Dün fotoğraflar paylaşıldığında görmüştüm.. Bugün ben de göremiyorum..
Ayh.. analizler de mi görünmüyor acaba? Kilo koruyalım topiğine de foto koymuştum..
Bakalım linkler görünüyor mu.. yoksa problem sadece eklenti ile konulanlarda mı..
Belki yst silmiştir eklentilerini.. ?
şu an burdaki resimleri bende göremiyorum bence sunucu ile ilgili bir durum halbuki sabah görüyordum

X