Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

tabi parmak kaldiramazsiniz nutellaya bandiniz degilmi :KK1:

saka saka.. ya 3. takima en son öglen girmisler baskada giren olmadi bende alismisim her aksam birilerinin olmasina herkes bayram modunu acti. bende buraya yazdim yoklama gibi :KK8:

acaip yoruldum ya. diyeceksiniz neden ne yaptin.

sadece 10 dakika bisiklet cevirdim: ilk dakikasindan dizlerim agiriyoooor diye aglayasim geldi:KK43: nekadar hamlasmisim. calismanin yorgunluguna bagliyorum bu durumu.

ve 100 mekik cektim... (mekik aletiyle ama öldüm öldüm dirildim ya..) her 20 de bir 30 saniye ara verdim. göbegimin üst kismi cok agirdi. burdan mezun olmak istiyorum artik 2 yildir zayiflama yarismalarinin siralarindayim ve dogru dürüst birsey cik yapamadim. buraya 80 kilo ile basladim. 2 ay önce 83,5 kiloydum. simdi 79,4 kiloyum. 4 kilo gitti iyi bir baslangic ama daha tam 9,4 kilo var hedefime. Ama hic buraya oof oof veremiyorum yazmayacagim bugün cok güzel gittim arkadaslar insallah verecem bu kilolari.

zayiflayanlarin resimlerini yayinladigi baslikta püsküütün resmini gördüm ve daha bir cok üyelerin. hepsi ayri ayri motive etti beni. ve kardesime hemen resimleri gösterdim ama ona pek etki ettigini sanmiyorum :KK50:
Ay Allahım ya!
Sabah sabah Nutella okuyarak güne başlanır mı?
Neyseki; okumak kilo aldırmıyor.. :KK34:
Spora hazır ağrıyla başlamışken tam gaz devam etmeni öneriyorum tatlım..
Fotoğraflar gerçekten etkili oluyor.. İnsan x kilo verdi diye okuyunca, şöyle bir göz gezdiriyor ama fotoğraf olunca sanırım daha inanılır hale geldiği için daha da bir ciddiye alınıyor.
Ayda 2 kilo versen bu da 5 ay demektir. Nisan ayına istediğin kiloya inmiş olarak girebilirsin. Buna engel yok. Ha'di 1 ay da benden olsun.. EN geç Mayıs. Not al ajandana.. :KK52:

565021_10151127002408248_1100661167_n.jpg

644113_194428584026795_1307569609_n.jpg

Tutmuş Olduğumuz
Oruçlarımızı,
İbadetlerimizi,
Dualarımızı,
Mevlam Kabul Etsin...
Amin
♥​

Türkçede bir problem var ve beni çok rahatsız ediyor..

Deniliyo ya: Kazasız, belasız

Olumsuzluk eki maalesef dilimizde sona ekleniyor ve biz anlam olarak kötü enerjili bir fiili kullanmak zorunda kalıyoruz.

KAZA-sız
BELA-sız

Çağır, olsun durumu yani..

Ben artık insanları yolculuğa uğurlarken "güle güle gidin" diyorum.. Yeni araba aldıklarında "iyi günlerde kullanın" diyorum..

Teyzem uyarmıştı, düşündüm, hak verdim.

Kötüyü çağırmaya ne gerek var yahu? :KK34:

vavvv slm kizlar valla yogunlukta gelemiyorum yoksa aklimda buranin acildigi
hayirli olsun vatana millete guzel dusunulmus katilim fazla oluncada dahada guzel olur insallah herkez suan bayram tatilinde
bu arada ben kendimi tanitayim ben neslihan uc cocuk annesiyim vede sismanim (hahaaa kaptanimdan bir laf yemek icin yazdim bunu yoksa sisman degil balik etliyim :KK9:)
yurtdisinda yasiyorum calsisiyorum
bu aradada diyet yapmaya gayret ediyorum laf aramizda beceremiyorum
uzun suredir kk dayim bu ucuncu diyet yarismasian katilmam
suan 2. takimdayim takimimiz super hersey guzel birde benim bogaz az yese dahada guzel olacakta bakalim

heheeee kaptanim slm
sen merak etme ya once allahin izniyle buralarin tozunu attiririz biz helede takim olarak listeleri devirecegiz insallah (ben haric tabi benim cok buyuk iddaam yok yani :KK33:)

:KK24::KK24::KK24:
Sen beni sinir etmek içinmi yazmışsın bunları:KK47::KK47::KK47:
Üstelik rakiplerin gözüne bandıra bandıra kilo verememe boğazımı tutamam diyosun yahuu:KK47::KK47:
Al sana ceza günlük 50 mekik çek de aklın başına gelsin valla çekmezsen görünmez tokmakım seminerlerine kadar uzanır kafana kafana gelir ona göre:KK20:
Neslihancım sana, geri döndüğünde hoş geldin diyememiştim.
Hoş geldin. :KK71:
Yine vereceksin kilonu, inanıyorum.
Ah ahh ona bir de ben inanabilsem:KK19:
:KK54::KK54::KK54:
canimsin sagolasin varolasin diyeyimde ah birde ben inanabilsem ucuncu cocuktan sonra iyice saldim ben ya yasimmi gecti ne hani derler ya yas gecince kilo verilmezmis diye sanirim ben oyuzden veremiyorumm
destegin icin :KK16:
ve bir de neslihan:KK60:
Sağ ol Neslihancım sorduğun için..
Bulut çok iyi, atlattık şükür.
Sana da yoğunluğunda kolaylıklar dilerim, zor vallahi.. :KK34:

Bakalım nasıl olacak geri sayım durumumuz.. Aebenim de aynı şekilde 1 Aralık'ı bekliyor. Onun hedefi de 62 olmak. Benimki 67.
Ben de varım kuşum ben 60 demiştimmm:KK3:
Bayat, bir o kadar da ticari bir laf ama doğru: İnanmakla başlıyor herşey..
Olumsuz düşünceyi at önce kafandan.
Bi'de şunu düşün.. Çocuk doğurmadığı halde pis boğazından kilo alan beni aklına getir.. :KK60: :KK60:

Sen haklı sebeplerle kilo aldın, iradenle de vereceksin.

"Yaşı geçince verilmez" diyenlere de kapak olacak!:KK47:
:KK9::KK9::KK9:
sevindim bulut icin
oy oy oy aeben le ben burda bastonla gezecez yakinda zaten ay akrep cigimide unutmayalim tabi ...

allah cok yasa emi oda guzel bak hemen motive oldum inanki dogum sonrasi kilolar iste ne olacak :KK49:

insallah su inanma olayini kafamda bitirdigim an kilolarin gittigi andir zaten ...
bende 1 aralik 78 diyeyim cunku suan 84 hadi 83 diyelim bakalim hangimiz hedefe ulasacagiz .:26:
Ahahaahaha beni de unutmamalıymış bence sen beni unut şimdiden..Ama ben sana janjanlı bastonlardan hazırlar bana geldiğinde hediye ederim canım:KK33:
Ve o pis boğazla 84 den 78 e ulaşıyosun öleemiii:KK9:
tabi parmak kaldiramazsiniz nutellaya bandiniz degilmi :KK1:

saka saka.. ya 3. takima en son öglen girmisler baskada giren olmadi bende alismisim her aksam birilerinin olmasina herkes bayram modunu acti. bende buraya yazdim yoklama gibi :KK8:

acaip yoruldum ya. diyeceksiniz neden ne yaptin.

sadece 10 dakika bisiklet cevirdim: ilk dakikasindan dizlerim agiriyoooor diye aglayasim geldi:KK43: nekadar hamlasmisim. calismanin yorgunluguna bagliyorum bu durumu.

ve 100 mekik cektim... (mekik aletiyle ama öldüm öldüm dirildim ya..) her 20 de bir 30 saniye ara verdim. göbegimin üst kismi cok agirdi. burdan mezun olmak istiyorum artik 2 yildir zayiflama yarismalarinin siralarindayim ve dogru dürüst birsey cik yapamadim. buraya 80 kilo ile basladim. 2 ay önce 83,5 kiloydum. simdi 79,4 kiloyum. 4 kilo gitti iyi bir baslangic ama daha tam 9,4 kilo var hedefime. Ama hic buraya oof oof veremiyorum yazmayacagim bugün cok güzel gittim arkadaslar insallah verecem bu kilolari.

zayiflayanlarin resimlerini yayinladigi baslikta püsküütün resmini gördüm ve daha bir cok üyelerin. hepsi ayri ayri motive etti beni. ve kardesime hemen resimleri gösterdim ama ona pek etki ettigini sanmiyorum :KK50:

Nutellayla hiç işim olmaz canım.Özellikle hedefime bu şekilde odaklanmışken:KK19:
Sende verirsin canım büyütme bu kadar gözünde..Sadece içinde bulunduğun günü kilo verme adına dolu dolu geçir yeter..Gerisi gelecektir zaten:KK19:

Haklısın Akrebim ya sahiden senin de vardı 1 Aralık hedefin.. Unutmuşum. :KK17:

Bu arada az önce çıkma teklifi gönderdim sana. Aylar önce bir yanlışlık eseri arkadaşlarımın çoğunu temizlemiş bulundum. Bak sen yokmuşsun meğer listede.. Seni de silmişim ıvır zıvırlarla birlikte yanlışlıka.. Kim bilir daha kimleri sildim, hiçbir fikrim yok. :KK53:

Haklısın Akrebim ya sahiden senin de vardı 1 Aralık hedefin.. Unutmuşum. :KK17:

Bu arada az önce çıkma teklifi gönderdim sana. Aylar önce bir yanlışlık eseri arkadaşlarımın çoğunu temizlemiş bulundum. Bak sen yokmuşsun meğer listede.. Seni de silmişim ıvır zıvırlarla birlikte yanlışlıka.. Kim bilir daha kimleri sildim, hiçbir fikrim yok. :KK53:

O zaman hemenn değerlendiriyorum o çıkma teklifini:KK1: hazır niyetli iken:KK1: ehh seni gördükçe bende çukuçuku çağrışımı yapıyosunda:KK1:

Olumsuzluk eki maalesef dilimizde sona ekleniyor ve biz anlam olarak kötü enerjili bir fiili kullanmak zorunda kalıyoruz.

KAZA-sız
BELA-sız

Ben artık insanları yolculuğa uğurlarken "güle güle gidin" diyorum.. Yeni araba aldıklarında "iyi günlerde kullanın" diyorum..

Gunaydınlarrr herkese :KK3:

kesınlıkle katılıyorum bende sevmem ve kullanmam o kelimeleri..
gule gule gıt gule gule gel... vs demek bana hem daha olumlu gelır. Yıllardan beri gelmiş kotu bır alışkanlık bencede..

KAZA-sız
BELA-sız

evet artık kendi kendime yaptığım iyi telkinler bile yarıyor başkalarının eleştirilerini duyup moral bozardım. artık kendi kendime tekrarlıyorum önceleri saçma olacağını düşündüm ama şimdi anlıyorum gayette iyi hissettiriyor aynaya bakıp kendine sarılmak olacak demek vakti var demek ha gayret hedefimiz şu kimseye değil kendine ezilme demek bana iyi geliyor... dün kuzenim aradı eşimle konuşurken duyuyorum (telefon da hoparlör gibi yayın yaptı) benim kuzenim hala toparlak mı dedi? eşimde hayır zayıfladı o kadar da yediriyorum dedi (iyi mi dedi kötümü anlamadım :) gittim aynanın karşısına olabildiğince, gücümün yettiğince kilo vereceğim dedim kendime bir sarıldım güzel bir gülümsedim, akşam olmasına rağmen bozulan kalemi tekrar sürdüm yeşil çayımı da aldım oturdum :) bir yerden duymuştum yatağa giderken aklında güzel şeyler düşünmen bile seni pozitif güçlü ve daha mutlu uyandırıyormuş :p ay pek bi mutluyum konuşacak kimsede yok parmaklarıma vurdu sanırsam :))))))))))

evet artık kendi kendime yaptığım iyi telkinler bile yarıyor başkalarının eleştirilerini duyup moral bozardım. artık kendi kendime tekrarlıyorum önceleri saçma olacağını düşündüm ama şimdi anlıyorum gayette iyi hissettiriyor aynaya bakıp kendine sarılmak olacak demek vakti var demek ha gayret hedefimiz şu kimseye değil kendine ezilme demek bana iyi geliyor... dün kuzenim aradı eşimle konuşurken duyuyorum (telefon da hoparlör gibi yayın yaptı) benim kuzenim hala toparlak mı dedi? eşimde hayır zayıfladı o kadar da yediriyorum dedi (iyi mi dedi kötümü anlamadım :) gittim aynanın karşısına olabildiğince, gücümün yettiğince kilo vereceğim dedim kendime bir sarıldım güzel bir gülümsedim, akşam olmasına rağmen bozulan kalemi tekrar sürdüm yeşil çayımı da aldım oturdum :) bir yerden duymuştum yatağa giderken aklında güzel şeyler düşünmen bile seni pozitif güçlü ve daha mutlu uyandırıyormuş :p ay pek bi mutluyum konuşacak kimsede yok parmaklarıma vurdu sanırsam :))))))))))

Allah daimi eyleisn güzelim :)

var var... :) ayrıcada harıkasınn :KK34:

once kendınle barısmak sonra kendını sevmekle baslıyor hersey zaten...
insanların soylediklerini her zaman cok takarsak zaten bunalım oluruz.
once ınsan kendı sesinini duyabılmelı, baskalarının sesı senın sesını bastırmamalı..
pozitif ruh hali her zaman, hayatın her anında bıze pozitif donuyor zaten.
ayrıca kalemını tazeleme ayrıntında cok cok hos bence :) ama gece sılıyorsun dımı makyajla uyuma :)

Sabah servislerinin yanında ruhumuz da beslensin :)

[video=youtube_share;y8pvXLVu8Yk]http://youtu.be/y8pvXLVu8Yk[/video]

var var... :) ayrıcada harıkasınn :KK34:

once kendınle barısmak sonra kendını sevmekle baslıyor hersey zaten...
insanların soylediklerini her zaman cok takarsak zaten bunalım oluruz.
once ınsan kendı sesinini duyabılmelı, baskalarının sesı senın sesını bastırmamalı..
pozitif ruh hali her zaman, hayatın her anında bıze pozitif donuyor zaten.
ayrıca kalemını tazeleme ayrıntında cok cok hos bence :) ama gece sılıyorsun dımı makyajla uyuma :)

ay silmezmiyim hiç güzelim göz altı morluklarına neden oluyor yaaaa göz çevresi derisi çok hassas rujum dursa önemsemem de gözlerimi silerim :p

ayrıcada teşekkür ederim :KK70:

Son düzenleme:
ay silmezmiyim hiç güzelim göz altı morluklarına neden oluyor yaaaa göz çevresi derisi çok hassas rujum dursa önemsemem de gözlerimi silerim :p

ayrıcada teşekkür ederim :KK70:

rıca ederım canım.
superrrr..kilolar gıdıyor gun be gun cıtırlasıyoruz o ayrı tabıkı :) ama cildimizide unutmayalım :) ozellikle kışın..

KAZA-sız
BELA-sız

Püsküütcüm ne güzel şeyler yazmışsın. Kesinlikle katılıyorum sana; olumsuzluğu kendi ağzımızla çağırmaya hiç gerek yok. :KK34:

İşte bayıldığım insan profili, gel de bağrıma basayım seni... :KK19:
Aynı pozitifliği, aynı olumlu düşünceleri hayatımızın her alanında sürdürürsek bizden iyisi olmaz.
Gazı da almışsın, süsleri tazelemişsin. :) Eminim bugün bomba gibi bir gündür senin için...
:nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
İşte bayıldığım insan profili, gel de bağrıma basayım seni... :KK19:
Aynı pozitifliği, aynı olumlu düşünceleri hayatımızın her alanında sürdürürsek bizden iyisi olmaz.
Gazı da almışsın, süsleri tazelemişsin. :) Eminim bugün bomba gibi bir gündür senin için...
:nazar::nazar::nazar:

bugün ne bomba gün var ya çamaşırlar yıkanıyor bir taraftan dans ediyorum bir taraftan evi topluyorum az sonra yerler silinecek hazır enerjim varken evin şeklini değiştiriyorum daha güzel olmasa bile ben değişikliği seviyorum :KK70: saçlarıma bakım yağı sürüp bonemi de taktım :KK70: yorulduğumda dinlenirken bile maydonoz kaynattım onla değerlendireceğim... (pko için filan bir bitkisel terapi:) banyo, mutfak heryerler beklesin ben geliyorum :KK70:

bugün ne bomba gün var ya çamaşırlar yıkanıyor bir taraftan dans ediyorum bir taraftan evi topluyorum az sonra yerler silinecek hazır enerjim varken evin şeklini değiştiriyorum daha güzel olmasa bile ben değişikliği seviyorum :KK70: saçlarıma bakım yağı sürüp bonemi de taktım :KK70: yorulduğumda dinlenirken bile maydonoz kaynattım onla değerlendireceğim... (pko için filan bir bitkisel terapi:) banyo, mutfak heryerler beklesin ben geliyorum :KK70:

bizede ugrasana kuuu :KK1:

:KK76::KK76::KK76::KK76:

X