C life macunu

Benim amh dusuk yumurta rezervi az tup bebek yaptirmistim dustu aslinda uzun zamandir olmuyor, subat ayindan beri adet olma konusunda sıkıntı yasiyordum en azindan o duzeldi ekim gibi transfer yaotiracagim oncesinde olma umuduyla deniyorum sansimi
İnşallah gerek kalmadan mucizen gelir canim çok zor bı surec psikolojik olarak özellikle Rabbim çok bekletmez inşallah

amiin inşallah çok teşekkür ederiim. Darısı isteyen herkese inşallah. ben 6 ay kullandım düzenli bol su ve yürüyüş diyorlardı dikkat ettim
Aminn inşallah bende üç ay kullandım ama açıkçası dikkat etmedim su ve yürüyüşe o kadar bir ay ara verdim Haziran'da tekrar başladım bu sefer çok dikkat ettim bu ay da öyle devam edicem bakalım

amiin inşallah çok teşekkür ederiim. Darısı isteyen herkese inşallah. ben 6 ay kullandım düzenli bol su ve yürüyüş diyorlardı dikkat ettim
3 ay kulanip ara verilmesi gerekiyormus siz vermediniz mi ara canim bir de bisey sorucam bugun 16 gun oldu kulaniyorum ara ara kasik agrisi ve gogis hasasiyetim var ama akinti yok acaba biraksam mi yumurtlama olmus olabilir mi

İnşallah canım bir gebenin gunlugu sayfasında da dolaştım biraz jeli varmış ben birde onu deneyeceğim bakalım yapmadığımiz şey kalmiyo Rabbim çok bekletmez inşallah 🤲
Bende onu cok gordum vala alip almamakta cok kararsizim ya senin her hamgi sorunun var mi canim benim malesefef pcosla basim belada 2 dusuk yasadim

Bende onu cok gordum vala alip almamakta cok kararsizim ya senin her hamgi sorunun var mi canim benim malesefef pcosla basim belada 2 dusuk yasadim
Bende yeni gördüm canım birde bunu deneyeyim dedim hormonlarımda sıkıntı vardı canım onlar düzeldi ilk gittiğim doktor yumurta tembelliği dedi eşim test verdi birde tekrar onun sonucuna göre bakicaz doktor ne diyecek . Bana daha bir tanı koymadi bunları bunlari yaptır gel dedi bana da pcos diyebilir

X