C life macunu kullananlar acil bakabilir mi ??

Adetimin ilk günü başladım kullanıma canım yumurtlamayi görünce 3 gün daha kullanmamı istediler sonra adet ile tekrardan başladım 3 ay kullandim bu şekilde canım. Oradaki çalışanlar sağolsunlar çok yardımcı oldular yazarsan çok detaylı ilgilenirler sanada canım. İnşallah sanada faydası olur Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Adetimin ilk günü başladım kullanıma canım yumurtlamayi görünce 3 gün daha kullanmamı istediler sonra adet ile tekrardan başladım 3 ay kullandim bu şekilde canım. Oradaki çalışanlar sağolsunlar çok yardımcı oldular yazarsan çok detaylı ilgilenirler sanada canım. İnşallah sanada faydası olur Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Canım akşam 1 kaşık sabah 1 kaşık mı kullandın nasıl yaptın

Bu arada içince bel ağrın oldu mu hiç belim çok ağırıyor ??
kasık ağrısı bel ağrısı olmuştu canım bide akıntı baya olmuştu o zaman sormuştum bende yumurtalıklar için güzel bir şeymiş hareketlendiğini söylemişlerdi gerçekten de öyleydi clife kullanana kadar ben yumurtladığımı hissetmiyordum

Pcos var hormonlar falan herşey normal C life almak istiyorum alan sonuç alan var mı tereddütte kaldım alan varsa nasıl kullandınız nasıl süreç nasıl ilerledi gebe kalan var mı 1 kutusu ne kadar süre gidiyor bilgisi olan yazabilir mi ??
Merhaba c life macun alıp kullandinizmi

Pcos var hormonlar falan herşey normal C life almak istiyorum alan sonuç alan var mı tereddütte kaldım alan varsa nasıl kullandınız nasıl süreç nasıl ilerledi gebe kalan var mı 1 kutusu ne kadar süre gidiyor bilgisi olan yazabilir mi ??
Merhaba c life macun al
1 kavanoz yaklaşık 2 adet dönemi yetti bana.
Hormonlarım bozuktu Clife ile düzelttim.
Onu yediğimden beri 28 günde bir adet oldum.
Sadece adetin 3.günü başlayıp yumurtlamaya kadar tüketince ikinci aya biraz kalıyor tam yumurtlamaya yetişmeyebiliyor. Haberiniz olsun.
Merhaba hamilelik icinmi c life kullanmıştıniz

X