Büyüyoruz...

KK üye kartı olsa nasıl olur ?

• Süper olur : )

OY: 257 87,7%
  • Şimdi buna ne gerek var : /

OY: 36 12,3%

• Ankete Katılan
    293
Zaten estetik ameliyata yada tatile sülaleni götürmeyecen annen hariç bilmez kimse :mymeka:-tatlicadiarzu-

estetik ameliyata değilde tatile biz koloni halinde gidiyoruz valla
ama estetik ve tatil çok uç şeyler daha güncel şeylerdede kullanabilmeliyiz

bence her üyeye verilmesi sakıncalı biraz hak edilmeli diye düşünüyorum..

önce giriş tarihi belli bir süreyi aşanlara verilmeli birdee belli bir konuyu açanlara verilmeli mesaj sayısınıda aşmalı belki...hemen herkese verilmememli diye düşünüyorum..

ha bu arda kademeli kartta olabilir
plus
a plus
gibi..........

evet kk amblemi çok orjinal. bence amblem de olsun...
tasarım felan hoş. keşke kredi kartı gibi kalın olsaydı deilmi -tatlicadiarzu-
çok mu şey istedim fisfisfis

evet buda güsel fikir tuttum bu fikri

kaydirigubbakcemile5evet şekerim ama ben en yükseğinden isterim ona göre:icecream:

kulaga hoş geliyor teknocum o kadar detaya girilmez sanırım

evet kk amblemi çok orjinal. bence amblem de olsun...
tasarım felan hoş. keşke kredi kartı gibi kalın olsaydı deilmi -tatlicadiarzu-
çok mu şey istedim fisfisfis

Logomuz olacak adamlarda bizim logo yoktu böyle bir tasarım geldi ilk 6 tasarım geldi ben bunu çok beğendim üzerine logo ve site adımız yazacak

ama olmadı öle
ben çok okuyup az yorum yazanlardanım. netcez?? mende istereeem (((

Logomuz olacak adamlarda bizim logo yoktu böyle bir tasarım geldi ilk 6 tasarım geldi ben bunu çok beğendim üzerine logo ve site adımız yazacak

:hooray::teytey::enbuyukkk:süper işte o zamannnnnna.s.

peki diğer tasarımları göreme imkanımız var mı?

tamam o zaman süper :) çok sevindim ben bu işe. herkeze hava atarım artık :dilcikar:
:sm_cool:

ya evet parasını veririz...
hatta paranın bir kısmıda hasta miniklerimiz için ayrılsa dahada süper olur gibi geldiii bana..

vlla ben pek anlamadımm..
biizm bura küçük ilçee burda geçmez o kartlarr daha çok büyük şehirlere hitapp ediyoo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…