Büyüyoruz...

KK üye kartı olsa nasıl olur ?

• Süper olur : )

OY: 257 87,7%
  • Şimdi buna ne gerek var : /

OY: 36 12,3%

• Ankete Katılan
    293
eee... şeeey....
ne zaman oylamaya açılacak tasarımlar ve biz ne zaman bir an önce ClubCardlarımıza kavuşacağız acabaa.... :enbuyukkk:

Bnde dört gözle beklıyorum oylamayı:1shok:
nezmn açılacak acaba :uhm:
açılacak seçeçeğiz ve kavuşacağız:çok üzgünüm:
daha zaman var kanımcadelikafadulden

ee biran önce oylasak karar versek de kartlarımızıa kavuşsak
kazen çok güzel fikir bence en azından hatıra teşekkür ederiz

valla bole bısı olsa harıka olur bıze ozgu bıze ait bnende ıstıyom kk kartı..

kırmızı olsun üç kuruş fazla olsun dıyenlerdenım ama şimdi kk kartım olsunda ne renk olursa olsun dıyorum onemlı olan kk kartına sahıp olma ayrıcalıgını gostermiş olmak yanı:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:
bencede cok guzel bı fıkır bu ya
bende kk kartımı istiyorum inşallah en kısa zamanda sonuclanır we kesınleşir
zaten cogu kısı ıstıyor bu durumda kartlarımız basılacak gıbı duruyor saol kazen bey ....a.s.
kesinleşen seçenekleride bekleyecegım .......

Son düzenleme:
çok merak ettim bu kartın nası bi tasarımı olacak
sabırsızlıkla bekliyorum
KKmıza yakışır bişi olsun
bence mutlaka pembe olmalı

kart meselesı güzel olur fekat işlevleri neler olucak ayrıcalığı ne olucak ..eğer olursa gercekten farklılık olur

çok hoş olur illa bi yerde kullanmak şart değil mesele ben dr muaynesinde beklerken düşünüyorum acaba kk lı olan varmı bu kartı görünr bi yerde kullanırsak daha kolay tanışmış oluruz ve çok hoş olu kesinlikle olsun :lepi:
fikrin süper kazenalkisalkisalkis

ama nerde kullanılıcak..
herkes estetik amaliyat olmuyo ,yada tatile çıkmıyo..böğle şeyler içinse çoğu kişeye fayda olmaz...

Cüzdanımızda onlarca kart var bence hiç gerek yok.
Estetik yaptırmaya kalkarsam sıkı pazarlık yaparım ben -tatlicadiarzu-

Bence kartta nick neyim yazmasın. Sonra evli olanın kocesi, olmayanın sevgilisi, nişanlısı görecek... Kartın üstündeki nicki gelip burda aratıcak... Sonra vay halimize...gamyoncuiremsu Artık KK gazetelere bile çıkar. Evililik programları gibi... Manşetleri görür gibiyim... sengözlerimebaksanab
KK'da kocasının kendisiyle ilgilenmediği için onu kulüp arkadaşlarına şikayet eden xx kocasından yediği dayak sonucu hastanelik oldu...:1ninca:
Çılgın kaynana kendisini kadınlar kulübünde aşağıladığını öne sürdüğü gelinini "oğlumu da elimden aldın zaten. Bir de benim için şirret demişsin.Seni mahvedeceğim" diyerek tehdit ettiği bildirildi...:1ninca:

Yok yok nick yazmasın. kötükedihüso

allah iyiliğini versın emı kızz çok guldum yaaa:sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…