Büyüyoruz...

KK üye kartı olsa nasıl olur ?

• Süper olur : )

OY: 257 87,7%
  • Şimdi buna ne gerek var : /

OY: 36 12,3%

• Ankete Katılan
    293
O zaman şöyle yapalım öncelikle kart konusunda yani kart olsun mu olmasın mı fikrinizi alalım arkasından bizim logolu kart tasarımlarını sunalım ve sizin seçmenizi isteyelim.

güzel fikir bu arada ne kadar zevksiz olduğumu da yüzüme vurduğunuz için çok mersi

rici ederiz efendim ne demek.

defcto
mc donalds :KK70:
koton
ykm
boyner
oxxo
collezione
watsons
migros :KK70:
inci
zara
mango
d&r

Son düzenleme:
Bence de süper olur..
Hem sitemizin tanıtımı açısından hem de bizim faydalanmamız açısından çok iyi olur..
Yalnız marka ve mağaza adı olarak, daha kurumsal, büyük ve Türkiye genelinde yaygın olanlar seçilmeli...
Örneğin bazı arkadaşların yazdığı markalar ya da mağazalar benim yaşadığım şehirde yok..
Daha çok üyemizin faydalanması için Türkiye geneline yayılmış marka-mağazalar tercih edilmeli diye düşünüyorum..
Örnek olarak LCW.. Sanırım tüm illerde ve bazı ilçelerde mevcut..

sitede bazen sorun olduğu için aynı mesajı iki kere göndermişim :)

Son düzenleme:
Kazen,
bende bize özel bir kart olmasından yanayım,böyle bir kart sahibi olmayı isterim doğrusu ve aynen sergü gibi düşünüyorum,bizim bir logomuz ve yerleşmiş bir rengimiz var kartın teması bunlar ele alınarak hazırlanırsa güzel olura.s
Kartımız olsun,isim yazılmasına.s

Tamam ama ben yurtdisinda yasiyorum...bu kartla burda hicbirsey yapamamki!:nazar:

kaydirigubbakcemile3 Gülsüm`cügüm haklisin....
Ne yapalim Türkiye' deki üyelerimize hayirli ugurlu olsun..
Insallah 50.000 Euro bu sistemle 100.000 euro olarak geri döner..Yoksa gitti caaanim 50.000 Euro yerimseniben

Kazen valla
Sarar
Collezione
LC Waikiki
Adil Işık
Crispino
Kiğılı 'da geçse süper olur, muhteşem olur,harika olur, olur da olur..

bebik magazaları da olmalı listede bence. şahsen artık kendini bırakıp servetini bebeğine harcayan birsürü anne var forumda. for example me:p hatta internetten filan da alışveriş yaptırsın bu kart. çok mu oldum :p

bebik magazaları da olmalı listede bence. şahsen artık kendini bırakıp servetini bebeğine harcayan birsürü anne var forumda. for example me:p hatta internetten filan da alışveriş yaptırsın bu kart. çok mu oldum :p

katılıyorum..bebek mağazaları;
mothercare
ceylan
B&G store
benetton 012

olsa kendimden daha çok mutlu olurum açıkçası

bu işi sevdimmmm iştee :sm_cool:
burda olduğum için kendimi ayrıcalıklı hissediyorumm ben ya :asigim:

bende şiddetle isteyenler arasındayım kazen abiii
bencede bizim amblemimiz olmalı üzerinde ve pembe renkli.
ayrıca

lcw
colins
rodi
fabrika
carfour
migros
krc
özdilek
adidas
nike
mac factor
avon :)

iyi olur . aklıma gelirse yazıcam daha bebek mağazalarıda süper olur civil falan

ayyyy tescilli kk üyesi olcez süper beee hihoyyyt

Yine harika bir fikir daha muhteşem olur önlükten sonra havam o biçimdi zaten birde kart olunca vay ki vay

güzel fikir niklerimiz yazsın üzerindee birde indirimmm şöylee hatrı sayılır cinsten olsun
estetikten çok market ve benzin içindee geçerli olsaa daha çok sevinirimm hayalll iştee benimkii

lc waikiki
bücürük
panço
mathercare vs. gibi bebek çocuk mağazalar
migros ve carrefour da geçsin
pembe olsun, kürklü manto da logo olsun
forum ayfasından kalkmıştı bir ara çok üzülmüştüm

kazen senin hsg konusunda radyotomla ilgili yazın vardı ...drumda radyotomu önerdi bende orda hsg çektirdim... dr neden radyotom? deyince kk dan bahsettim baya konuştuk ....çok ilgililer çok memnun kaldım ama baya tuzluydu tabi..
bence bu gibi biz bayanların kullandığı sağlık kuruluşlarındada geçmeli
biruni labaratuarı
radyotom görüntüleme merkezi
istanbuldaki herhangi bi tüp bebek merkezi

X