Büyüyoruz...

KK üye kartı olsa nasıl olur ?

• Süper olur : )

OY: 257 87,7%
  • Şimdi buna ne gerek var : /

OY: 36 12,3%

• Ankete Katılan
    293
indirim istenen yerler konusunda arkadaşlar zaten birsürü cvb yazmışlar teşekkürle birlikte katıldığııda belirttikten sonra tasarımla ilgili bikaç kelam etmeden geçemeyeceğim.
bence dizayn pembe ve kürklü manto dışında
neden kk sorusuna cvb verebilmeli
buradaki arkadaşlığı birlikteliği ifade etmeli
kadının gücünü güzelliğini fedakarlığını anlamalı ve göstermeli.

amaaaan sende dediklerin nasıl olacak altı üstü kart işte demeyin ^^^^mademki bu kart kk nın etiketi olacak hakkını vermeli.^^^^
ayrıca reklamcıların işi bu!!! tek kareye pek çok şeyi sıradışı birşekilde sığdırabilmek.

Ben kk ya üye olduğumdan beri kendimi daha özel hissediyorum ve bu kart sayesinde de kk nın ayrıcalıklarından da faydalanabilecek olmak süper bir fikir bu düşüncen için çok teşekkürler sevgili kazen.Umarım en kısa zamanda gerçekleşir.

Araştırmalar devam ediyor yeni kart tasarımı ile uğraşıyorum bir taraftan...

Kazen abiiii kartla alakalı tasarımlar gönderebilirmiyim acabaaa......

teşekkür ederim :sm_cool:
en kısa zamanda tasarımları atacağım... :hooray:

Lütfen cuma gününe kadar tasarımlarınızı yollayın cuma günü oylamaya açacağım...

cokkkkkkkkkkkk guzel olurrrrrr emeginizi hep taktir ediyorum kazen bey

--------------------------------------------------------------------------------

bence kartın zemini sitedeki gibi pembe kalpli olsun...ayrıca sayfanın solundaki o pembe kürkte mutlaka olmalı kartta...

buna şiddettle katılıorm..
ayrıca kartın gececeği yerler çok olursa uzerinde ismimiz yazmasını isterimm..
ayrıca geçmesini istediğim yerler..
lcw (kocam ben olum hep burdan alışveriş yapıoz)
market(en çok gidilen)
yapımarket(ev alışverişide ona göre çok oluo)
bide nilufer turizm de geçsin(e ben 2 ayda bir izmire annemlere gidiom niluferde çok kaliteli bi otobus firması )
duşunceniz için teşekkur ederim kazen abi
ben varım :lepi:

Ne durumdayız ?

bende 7 tane tasarım var hepsi birbirine benziyor ama birini seçip onun üzerinde istediğiniz değişklikleri yapabiliriz.

Sizlerden de tasarımları cuma gününe kadar bekliyorum.

Ne durumdayız ?

bende 7 tane tasarım var hepsi birbirine benziyor ama birini seçip onun üzerinde istediğiniz değişklikleri yapabiliriz.

Sizlerden de tasarımları cuma gününe kadar bekliyorum.

ruhen ve bedenen hazırız :1closedeyes:
bekliyoruz..

Burda olmak bir ayrıcalıktı zaten. Bu ayrıcalığı belgelendirmekse süper olur zannımca vede kanaatimce...

Tasarımlarınızı görmek için sabırsızlanıyorum sevgili kazen.Eminim arkadaşlarda güzel kartlar hazırlıyorlardır benimde aklımda bişeyler var ama çizimlerim çok kötü.En kısa zamanda tasarımlarınızı görmek için heyecanklanıyorum..............

tasarıma falan gerek olduğunu düşünmüyorum kazen kk diyince benim aklıma sitenin alt fonu geliyor minik kalpler ve o vazgeçilmez zarif pembe kürk bence kartta mutlaka bu sembol kullanılmalı çünkü herkes böyle tanıyor kk yı üye yada değil herkesin aklında mutlaka bi iz bırakmış bu figür:lepi:

Ücretsiz olarak dağıtılacaksa süper bi fikir.. :)
Biraz gizemli geldi kartların gidişatı, daha net açıklama lütfen..
CADIARZU

Evet sonunda kartımızla ilgili tasarımlarıda göndermiş bulunmaktayım.... :lepi:

Oylamaya geçildiğinde umarım güzel bir kart seçilir ve bizimde :enbuyukkk: KK'mıza özel bir kartımız olur... sositosositosositososito

Evet ben de işin maliyetini öğrenmekten yanayım.Ama aslında çok güzel bir fikir.Bir zamanlar bir deterjan firmasının böyle bir kartı ve telefonla danışma hattı bile vardı.ılk zamanlar bayağı güzel hizmet verdi doğrusu.
Ama sürekli olamadı maalesef.Fakat kullanım alanlarının gittikçe genişleyeceğine inandığım bir kadınlar kulübü kartı söz konusu şimdi.Ben bunun sürekliliğine inanıyor ve destekliyorum.Bu güzel fikir içinde Kazene teşekkür ediyorum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…