Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Canım ben bir tatlı kaşığı hafif çiğneyebildiğim kadar çiğneyin yutuyorumm

benimde saçlarımda çok beyaz var annende işe yararsa foruma yaz canım unutmazsan hatta bana mesaj atarsan sevinirim inş. işe yararda bizde nasipleniriz

Şikayet edebilirsiniz ama biraz anlamanızı dilerim. Zaten takıntılı olduğumuz aşikar, takıntılı demesine gerek yokmuş arkadaşın, ben de şikayet edeyim madem. Ama buraya gelip de "of 75ten taşıyor" bilmem ne yazıp sonra "ölçtüm 75 geldi ay ben ölüyim o zaman yea" tarzı konuşmalar hoş değil. Hayır şu konuda tartışmak bile komik de niyet aşikar. Geri adım da atacak değilim. Konuyu takipteyim hala wowo :) gelismeleri okuyorum ve oldukca da yazıcam:)

canım benden mi bahsediyorsun anlamadım ama kötü bir niyetim yoktu eğer kıracak birşey söylediysem özürdilerim belki düşüncesizlik etmişimdir farkında olmadan

canım benden mi bahsediyorsun anlamadım ama kötü bir niyetim yoktu eğer kıracak birşey söylediysem özürdilerim belki düşüncesizlik etmişimdir farkında olmadan

Ah öyle deyince üzüldüm şimdi senden bahsetmedim canım, bibi.. gibi bisey sanırım. özüre gerek yok asıl ben ozur dilerim polemik başlatmak niyetinde değilim hiç. söylenen de dogrudur, kötü görünmek kimse istemez de burada birbirimizle motive oluyoruz, bak bu dert sadece bende değilmiş diyoruz. Öyle işte:) faydasını görürüz insallah hepimiz

Aynen katılıyorum size.Göğüsleri gerçekte küçük olmayanların burdan bu şekilde konuşması hiçte hoş değil.yok 80 den taşıyor falan...

üzülme canım sorun değil inşallah hepimize faydalı olur arkadaşın dediği çörekotundan yemeyiı düşünüyorum bende.işe yararsa unutmazsam yazarım buraya.tabi böyle şeylerde devamlılık önemli düzenli bir şekilde yemek gerek bakalım yapabilirsem yazarım

Ben 1 haftadir çörek otu yağı sürüyorum sanırım 2 cm oynadı tabii regl dönemi bi ilerlesin tam anlıycam durumu:) zaten bende tüylenme sorunu var ama lazere gidicem diye önemsiyorum onu, kilo almak konusunda da 2 kilo almışım bakalım:) çörek otu yemek mantıklı ama. benim adet kanamam az olduğunda annem çörek otu yedirir o da baya artırır. hormonlara etkisi var demekki. Ben de yemeye başlıyim bugün inşallah

canım sana mesaj atmıstım sen yenı üyeydin sanırım mesaj kutuna bi bakabilcenmi

evet adet öncesi biraz büyüyor o yanıltıyor.bende önceden ölçüyordum bir ara baya takmıştım.neredeyse hergün yediklerimi içtiklerimi kilomu ölçülerimi falan not alıyordum düşün sen ne kadar takmışım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…