Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

dsene sılıkon olmucak. o kanser hucresı dıe karıstırrılan seyde yaptıramıcaz. kaldık kucuk memısle.kım alcaksa bızı

:KK1::KK1::KK1: canım benim ya kendinden nefret etmene gerek yok bende önceden benimkilerin küçük olduğunu düşünüyordum (zaten küçükler) sonra burada forumda göğüslerini büyütmeye çalışanların benim ölçüme geldiklerinde çok mutlu olduklarını görünce sorun etmemeye başladım.birde kadınlık hormonu salgılatan besinler tüketince biraz olsun büyüyor.sende takma bence galiba biz aynı bedeniz seninle

cnm benmde 75 cıktı o sıtede.hıc anlamadım bu taktıgım 80 beden sutyenler neyın nesı ozmn. ay kendımden nenfret eddım bı anda. ben 75 beden ıstemıorm. ki . 85 ıyı

Bencede ya inşallah yanlış düşünmüuoruzdur ve büyütürüz bana çok saçma geldi okuyorum okuyorun erkeklerde büyütür kadınlarda büyütmez yazıyo çok saçma tvde doktorlarda öyle söylüyordu çok ilginç neyse biz devam edelimde bakalım büyücekler mi

1ay oldu henüz 1cm bile değişmedi ama devam edicem bakalım 3ay sonunda ne olacak :KK43:
Hadi sabır canım olacak inşallah da şu soyaya verdiğin paralara yazık olmasın
dsene sılıkon olmucak. o kanser hucresı dıe karıstırrılan seyde yaptıramıcaz. kaldık kucuk memısle.kım alcaksa bızı

Öyle düşünme canım benim boşver seni seven böyle sevsin:KK34:
Anlamadığım senin göğüs farkın çok değil nasıl 80 takıyorsun sırtın da 75 çıkmış enteresan sütyen lerini genelde nereden alıyorsun canım

Anlamadığım senin göğüs farkın çok değil nasıl 80 takıyorsun sırtın da 75 çıkmış enteresan sütyen lerini genelde nereden alıyorsun canım

hep nbb takıyorum cnm. bı ıkı kezde pazardan aldım markasız.

tamam işte canım onlarda A B C D bedenleri olmuyor onların özellikle pazarda satılanların kalıpları küçük normalde 90 beden sütyen büyük olur dimi benimkiler küçük olduğu halde pazardakilerin 85 90 ı bana oluyor onlar gerçek beden değil ama takma kafana B beden çıkmış seninki normal demekki.

tamam işte canım onlarda A B C D bedenleri olmuyor onların özellikle pazarda satılanların kalıpları küçük normalde 90 beden sütyen büyük olur dimi benimkiler küçük olduğu halde pazardakilerin 85 90 ı bana oluyor onlar gerçek beden değil ama takma kafana B beden çıkmış seninki normal demekki.

:) corek otu yagım var masaj yapıyım kocaman olsun :p OLURMUKİ ACABA ınancm yok yaglara benm.hayıt tohumuda ıcıom

Benden olarak 80 mi yazıyor direkt 80 a falan mı
Çünkü benim de alt 68 üst 80 fark 12 senin de alt üst fark 13 büyüklük aynı hemen hemen yani senin de kap kısmı A olmalı ya da destekli B
Sırtın geniş senin haliyle 80a ise normaldir benim çünkü 70a

ben bir ara kara üzüm çekirdeği yiyordum birde bazen hurma sanki etki ediyordu ama bence bütün bu besinler hormonlarında eksik varsa büyütüyor.mesela doğum kontrol hapı içenlerde de büyüyor çünkü o ilaçlarda hormonları etkiliyor.bunların doğal besin olarak tüketince abartmadıkça bir zararı olacağını düşünmüyorum ben karaüzüm çekirdeğini keten tohumuyla karıştırıp ılık suyun içine katıp içiyordum günde 2 kez dene istersen ama bıraktım başlasam mı ki hatta ben bir ara nor tutuyordum büyüyor mu diye :KK1:

:) corek otu yagım var masaj yapıyım kocaman olsun :p OLURMUKİ ACABA ınancm yok yaglara benm.hayıt tohumuda ıcıom

Çörek otu yağı masajı yap bence canım tüylenme yapmazsa sende, hem kan dolaşımını hızlandırır hem de yağ hücrelerinin hacimce ve sayıca artmasını sağlıyormuş bu yağ ben bir kaşık da çörek otu yiyorum her gün

Ben görmeyeli troller basmış burayı. Dalga geçer gibi yazışmalar, hoş değil. Göğsünuz
büyük mu küçük mü tartışmasını başka yerlerde yapın lütfen, başka başlıklarda da beden bulma konuları mevcut.

Ben görmeyeli troller basmış burayı. Dalga geçer gibi yazışmalar, hoş değil. Göğsünuz
büyük mu küçük mü tartışmasını başka yerlerde yapın lütfen, başka başlıklarda da beden bulma konuları mevcut.
Evet bu aralar göğsü büyük yada normal boyutta olanlarda sürekli göğüs büyütme topicinde takılıyolar göğüs bakımı topici var zaten oraya gidebilirler burdan duyrulur,göğsünüz küçük değilse ve büyütmeye uğraşmıyorsanız burda ne işiniz var bide benim zaten iyi diyenler var e iyiyse neden burdasın hey Allahım ya küçük göğüslülerin paylaşım alanına girip bem göğüslerim ideal yada offf çok büyük göğüslerim deyince egolarını mı tatmin ediyorlar anlamadım doğrusu

Başlığın konu sınırlandırması mı varmış? Ve bu sınırlandırmayı sen mi koyuyorsun?

Büyüseler giden paramı hiç düşünmicem de büyümezlerse hayal kırıklığı olcak bakalım yiyip içip beklicem 3-6ay

Evet bu aralar göğsü büyük yada normal boyutta olanlarda sürekli göğüs büyütme topicinde takılıyolar göğüs bakımı topici var zaten oraya gidebilirler burdan duyrulur,göğsünüz küçük değilse ve büyütmeye uğraşmıyorsanız burda ne işiniz var bide benim zaten iyi diyenler var e iyiyse neden burdasın hey Allahım ya küçük göğüslülerin paylaşım alanına girip bem göğüslerim ideal yada offf çok büyük göğüslerim deyince egolarını mı tatmin ediyorlar anlamadım doğrusu

Arkadaşın takıldığı beden bulma konuşmamız canım ve bunu konuştuğumuz kişinin de benim de göğüslerim küçük derman arıyoruz gereksiz olayı farklı üyemiz gibi göstermeyelim lütfen arkadaşı da şikayet edeceğim kimseyi 'troller' diye nitelendiremez

Arkadaşın takıldığı beden bulma konuşmamız canım ve bunu konuştuğumuz kişinin de benim de göğüslerim küçük derman arıyoruz gereksiz olayı farklı üyemiz gibi göstermeyelim lütfen arkadaşı da şikayet edeceğim kimseyi 'troller' diye nitelendiremez
Hayır ben o kişiden bahsetmiyorum canım dünmü bugün mü birisi gelmiş 15günde göğüslerim büyüdü konusuna yorum yapmış 85-90çok büyük göğüslerim yazmış ondan bahsediyorum bu şuanki konudan değil genel olarak göğüs büyütme topicindeki bütün konulara yapılan yorumlardan bahsediyorum ben burdaki arkadaşında küçükmüş zaten

Hayır ben o kişiden bahsetmiyorum canım dünmü bugün mü birisi gelmiş 15günde göğüslerim büyüdü konusuna yorum yapmış 85-90çok büyük göğüslerim yazmış ondan bahsediyorum bu şuanki konudan değil genel olarak göğüs büyütme topicindeki bütün konulara yapılan yorumlardan bahsediyorum ben burdaki arkadaşında küçükmüş zaten

Onu görmedim canım da o nasıl bir egodur göğsüm büyük diyor demek tövbe tövbeee

Onu görmedim canım da o nasıl bir egodur göğsüm büyük diyor demek tövbe tövbeee
Aynen öyle bak gir şimdi 15günde göğüslerim büyüdü konusu 2.sayfaya gelmiş 90 mı 95 göğüslerim küçülmeye çalışıyorum diyo ya ne işin var o zaman burda bu kaçıncı oluyo sanki göğüs küçültme konusu yokmuş gibi! Nisbet yapıyolr egolarını tatmin ediyolar başka açıklaması yok bunun

ya bu çörekotu işe yarıyor mu başka şeylerde de çok faydalı bir baharat ama tadı da bir o kadar kötü o kadar bitkiler şeyler yiyorum bir bunu yemekte zorlanıyorum canım sen ne kadar yiyorsun işe yarıyor mu

Çörek otu yağı masajı yap bence canım tüylenme yapmazsa sende, hem kan dolaşımını hızlandırır hem de yağ hücrelerinin hacimce ve sayıca artmasını sağlıyormuş bu yağ ben bir kaşık da çörek otu yiyorum her gün

ya bu çörekotu işe yarıyor mu başka şeylerde de çok faydalı bir baharat ama tadı da bir o kadar kötü o kadar bitkiler şeyler yiyorum bir bunu yemekte zorlanıyorum canım sen ne kadar yiyorsun işe yarıyor mu
sımdı ben corek otu yagı ıle masaj yaptım.hayt tohumu hep ıcıorum zaten tadı kotu ama .bakalm nolucak 1 hafta sonra pazar gunu:) buyume varmı yokmu yazıcam corek otu yagını annemınde saclarına suruyorus beyazları grıleşmeye baslayıp kendı rengıne donecekmıs garantıymıs fılan. asıl ondan almıstık bende goguslerede uygulamaya karar verdm.

X