Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Bayiliyoeum bu kadina. Gogus yapim boyutu falan cok benziyo mirandaya. Ama gel gor kadin incecik olunca gayet normal duruyo. Bende o kadar zayif olsam meme sifir oluyo

çörekotu yerine mersin yağını kullanabilirsin canım ben aktara gittim gögüste zaten buraya çörekotuyla mersini yazmışlar ikisinede baktım birinde saça masajla uygulanır yazıyo üstünde mersindede masaj yağıdır diyo ben çörekotunu saçlarıma uyguluyorum başka yağlarla

bende çok beğeniyorum.nerden biliyorsun belki sıfır olmaz zayıfladın mı hiç o kadar

O kadar zayiflamaya gerek yok iki kola versem memeden gidiyo:) bu arada cemen falan yutuyirum ya yedigimiz hersey istah arttirdigi icin 4 kilo almisim :s sabah tartida bayilacaktim. Ama memeye hic etkisi olmadi. Valla biktim artik vucudumla ugrasmaktan

ya çemen koku yapmıyor mu tadı nasıl onun hiç denemedim

Mersin yağını da kullanıyım o zaman başka ne önerirsiniz :)

Hehe evet oyle olmus :)) bol bol meme konuscaz demekki :)

Kizlar ya sabah uyandigimizda herkesin memesi soyle kocaman olsa kafayi yeriz bence
Kaçakk nerdesin senn bi görünüp kaçtınn? ben kesin mutluluktan kafayı yerdim ay nasıl güzel olurdu yaaaa

Aynen aynen aynen bende bıktım vucudumla uğraşmaktan bari yaptıklarımız sonuç verse yine gam yemicem, ya sabır

Mersin yağını da kullanıyım o zaman başka ne önerirsiniz :)

şuan mersini kullandığım için başka bişe diyemem :) benim proğram çok sağlam ama dur bakalım inşallah işe yarar yazmıştım yukarda daha iki gün oldu başlayalı bide aklıma geldikçe gögüslerimle oynuyorum normal proğramım dışında tv izlerken nette takılırken falan yurtta kalıyorum bide odadakiler sapık sanacak beni bide bişe soracam yazdım ama cevap veren olmadı buz masajını normal masajdan öncemi yapmalıyız sonramı?

kızlar bazı fotoğraflar yüklicem.yorumlarınızı bekliyorum.bazılarında silikon olduğu çok belli bazılarında ise hiç belli değil.acaba bu ünlülerde doğal yöntemler deneyen olmuşmudur?

Victoria Beckhamın çok yapay ve kötü durduğu belli zaten.ama aralarında çok doğal duranlarıda var.Acaba diyorum bunların hepsi silikonmuki???

Victoria Beckhamın çok yapay ve kötü durduğu belli zaten.ama aralarında çok doğal duranlarıda var.Acaba diyorum bunların hepsi silikonmuki???

Canim hepsi silikonlu. Ben buyutemezsem silikon dusundugum icin cok arastirdim. Kas ustu ve yuvarlak protez ben belirgin olan victoria gibi. Damla olan ve gogus kasinin altina yapilanlar anlasilmiyor hic.

Kızlar neler denedim ancak hiç büyüme olmadı. Silikon araştırdım. Ondan da vazgeçtim. Gerçekten bu yazdığınız reçeteleri uygulayıp sonuç alan var mı?

Canim hepsi silikonlu. Ben buyutemezsem silikon dusundugum icin cok arastirdim. Kas ustu ve yuvarlak protez ben belirgin olan victoria gibi. Damla olan ve gogus kasinin altina yapilanlar anlasilmiyor hic.

1 yıl sonra son çare bumu yani...
Ama pes etmeyelim,doğal yöntemlere devam diyorum herzaman...en az 5-6 ay yaptıktan sonra hiçbişey olmuyorsa,o zaman olmuyor deriz.Ama şimdi değil,daha değil...
Bu arada bu forum iyi geliyor insana..yalnız olmadığını bilmek..

Kızlar neler denedim ancak hiç büyüme olmadı. Silikon araştırdım. Ondan da vazgeçtim. Gerçekten bu yazdığınız reçeteleri uygulayıp sonuç alan var mı?

Merak ediyorum hangi yöntemi,ne kadar süreyle ısrarla denediniz???
masaj..
yağlar..
besinler..
kremler..
spor...
Hangisi................???

nasıl ya miranda mı bu
e nasıl böyle görünüyor kii
benim de göğüslerim bu kadar işte üstsüz halindeki gibi çok mu takıyoruz ki kafamıza minicik işte ufacık göğsü var

ilk fotoğraftaki çokta küçük sayılmaz bence..en azından göğüssüz diz sayılmaz.
şimdi benim kilom 46,göğüs ölçüm 78 cm...daha bayağı bi yol almam lazım anlaşılan..90 cm olmasını isterdim.en azından dolgusuz 75 beden olurdum o zaman..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…