Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Canim o da en son silikon taktirmisti diye hatirliuom. Yada dogumdan sonra olabilir

silikon taktırmış olacağını sanmıyorum çünkü victoria secret's angels epey ünlü biliyorsun doğal güzellikleriyle ünlüler ve çok ciddi sıkı elemelerle seçilip bu günlere geliyorlar, tabi bilmiyorum belki silikon konusunda esnektirler

Kizlar hic olcu alan oldu mu? Benim 88 di ya 90 oldu :) ama bisey var sanki kof sislik degil de yaglanmaya basladi galiba :) siz ne yaptiniz ben boyle yavas da olsa uzun surede buyumesine raziyim gercekten. En azindan geri sonmuceklerini hissediyorum. Bakalim yeni yila kac cm ile giricez :)

Benim hastalanmam yakın olduğundan aldatıcı olabilir şu an ölçülerim çok şişler çünkü daha sonra ölçüp bakacağım gelişme var mı diye
Maşallah canım iyi sonuç almışsın

bu yağları uygulayanlar, yağ kullanmayı bıraktığınızda göğüste herhangi bir bozulma görüldü mü? yani sonuçta her şeyin başı sağlık ve bu sağlığı korumak için de en başta stressiz ve sıkıntısız bir yaşam olması gerekir. Buz masaji daha verimli gibi duruyor sanki ama bir ton yağ söylenmiş burda, hepsinin işe yaradığını nasıl anlıyorsunuz ? Göğüsler biraz büyüdü diye aldanmayın bence. Ben de çok şikayetçiyim ama birçok konuda "ben yaptım ama ihmal edince eski haline döndü" denmiş. Hiç bir genel cerrahiye ya da göğüs hastalıklarına danışanınız oldu mu? Bu yağlardan hangisi önerildi, biliyor musunuz ki? Aktarlar bile bazen uydurukçu oluyor.

Benim de adetim çok yakın o sebeple göğüslerim şiş. Ah şu hali kalıcı olsa daha ne isterim

Kizlar kafama bisey takildi sitede okudum. Gogus buyuten bitkisel bi urun satiyorlar. Urun adetin ilk gunu kullaniaya baslaniyor ve 15 gun sonra birakiliyor. Sonra gene adetin ilk gunu baslanip sonra gene birakiliyor. Bizde bu gunlerimizde agirlik verebiliriz. Cunku follikuler fazda oluyoruz ve o donemde salgiladigimiz hormon onemli sanirim

Bir açıklaması var mı bilemem fakat ben de en fazla dolgunluğu adetim bittikten sonraki iki haftada yaşadım hep. Belki bu kullanılma periyoduyla bir ilgisi vardır.

nasıl bi ürün elma şekeri nerde satılıyor peki bu ürün?

Doğrudur o dönem östrojeni fazla salgılıyoruz çünkü belki etkilidir ben de 1. Günü yoğunlsştırayım

canım evet bak aynı bitkiden bahsediyor.Ben ST.herbin büyütücü olan krem ve serumu aldım fakat vize sınavlarım var.düzenli kullanmıyorum şuan.
Ama bu sitede kapsülü yok sanırım o bitkinin.olsaydı alırdım sanırım çünkü diğer kapsüller neysede,bu bitkinin kapsülü önerdiklerini videoalarda gördüm.umarım satışa çıkar.

Krem ise yariyor mu ?? Bir de ne kadar fiyati ??

Kizlar ben cemen tableti kullaniyorum. Bir aydir hemen hemen. Ama aktardan tozunu alip maske yaptigimdan beri dekolte bolgemde belki en az 10 tabe sivilce gibi seyler cikti. Goguslerimde yok ama daha ustlerde dolu. Her neyse ben bunu hic takmadim yeterki buyusunler diye. Dun tabletlerimi almayi aksatinca gece yatmadan once 1 tatli kasigi cemen yuttum ( bu kismi faciaydi ) sabah uyandigimda alnimda 4 5 tane kipkirmizi sivilce isilik tarzinda seyler cikti. Normalde sivilcem pek olmazdi ama cemen hayatima girdiginden beri boyle seyler olmaya basladi??? Kullanan varsa eger boyle etkiler yasayan oldummu?

Evet cemenin bende de böyle bi etkisi oldu yani ben bu kadar kullanmadigim için cok degil ama üst bolgemde tek tük cikmaya baslayinca bigün yapıp bigün birakiyordum. Bir de kötü kokuyo etraf batıyo diye ne kadar etkili olduğunu okusam da dayanamadim.
Ben de programimi yazayim bakalim ne kadar surdurebilicem:)

Sabahları yağla (tarçın ve buğday var evde hangisi denk gelirse) 5 dakika masaj
Basit bir spor aletiyle göğüs kasi gelistirme hareketleri 5 dk
Sabah bir bardak şerbetçiotu çayı (kremi etrafi berbat ettigi icin çayını kullanmaya karar verdim. Tadı da çok güzel tavsiye ederim)

Akşamları bunları tekrar edip yatmadan once boza ve tarçın sürüp strecle sarıp sabah yıkıyorum. En azindan güzel korkuyorum. Bunları 3 gündür uyguluyorum. Umarım bu kez yılmadan devam ederim.

Aslinda ne oldugunun bi onemi yok onemli olan sureklilik devamlilik :) devam et birakma sakin. Ben tekrar dolgunlugumu kazandim guzel gidiyo baya yaglandilar gogus aramdaki bosluk dolmaya basladi. Sanirim artik tekrar bi buyume yasayacagim :)

kızlar benim göğüsüm resmen bu kadar ya ağlıcam çok ama çok kötü hissediyorum kendimi ya bi sütyen dolduracak kadar göğüsüm olsa ben büyütmeye uğraşmam bile ama en azından 75 dolsun allahım lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…