Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Arkadaşlar heran bir ceza daha alıp buralardan uzak kalabilirim
Yine birine cevap mı verdin naptın :)
Kızlar cidden biz burda aile gibi olduk sürekli aynı kişiler burdayız birbirmizi tanıyoruz baya bi iyi olduk (çok sık giremeyen ama uzun süredir takipte olan arkadaşlarda dahil)
Öyle oldu cidden ya, bir de dertli dertlinin halinden anlıyor
Kızlar gelişme var mı? Ben reglim bitince tekrar ölçüm yapıcam yazıcam burda
Bu akşam ölçeceğim canım sorunca merak ettim şimdi
Okudum canım yani az da etkili olsa bu fitoöstrojen uzun süreli kullanımda umut var
Aynen ben bir forumda görmüştüm yabancı forum tekrardan çok aradım ama bulamadım erkekler ama tercihleri farklı, onlar da doğal yöntemle büyütüyorlardı
Onlar yapıyorsa biz de yaparız

Ben de yiyeceğim birazdan yoğurtla, 1 yemek kaşığı günlük yeterli midir ki?

Evet cevap verdim yine aynı kıza ama o cevap vermedi umarım vermez ve olay büyümez susamadım yine Bilmiyorum canım 1yemek kaşığıyla başlayalım biz bence yeterli olabilir ama 6ay kullanmamız lazım hergün inşallah büyür benim kalçam göğüs ölçüme göre geniş orantılı olsun istiyorum sutyenlerle çok iyi ama sütyensiz olmuyo dümdüz

Son düzenleme:
"Östrojen:

Yumurtalıktaki granulosa hücrelerinden salgılanır. Östrojen hormonu kızlarda boyun uzamasına, kadın tipinin oluşmasına ve memenin büyümesine katkıda bulunur. Sesin ince olması, dudakların büyümesi ve kadın tipi kalça oluşmasını östrojen sağlar. Kızlarda koltuk altı ve genital organ civarındaki kıllanma yumurtalıktan salgılanan erkek tipi hormonlar (androjenler) sayesinde olur. Östrojen hormonu kadınları kalp hastalığından korur ve kan kolesterolünü azaltır.

Overden en fazla salgılanan östrojen E2 denen östradioldür.

Östrojen rahimin (tıp dilindeki adı uterus) büyümesini sağladığı gibi vajenin kaygan olmasına katkıda bulunur.

Adetin 2. ve 3. gününde estrodiol seviyesi 80 pg/ml den az ise östrojen yetersizliği vardır. Eğer E2 50 pg/ml’den az ise kesin östrojen eksikliği vardır."

"herkese merhaba..ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum bu yağı.. hiç bir kötü etkisini görmedim..günde 2y.kaşığı yiyorum ve göğüslerimde gözle görülür bir büyüme oldu..ve çok mutluyum bunun için kullanıyordum ve ulaştım..böyle bi sıkıntısı olana öneriyorum…

devami : http://www.beslenmedestegi.com/bitkisel-ilaclar/keten-tohumu-nasil-kullanilir#ixzz2nq8ttuqy"

çörek otu yagıyla masay ve rezene çayı bazı egzersizler vs vs..
Arkadaşlar bu cok ciddi bi durum rezene cayı emzirme döneminde tavsiye edilen bi çaydır rezene süt bezesinin dolmasını saglar. bu konu dışında kullanıldıgında süt bezeleriniz büyür cayı içmeyi kesitiğinizde kısa süre sonra dolgunlugunu kaybeder gögüsler kesinlikle tavsiye edilmeyen bir yöntem aksi taktirde emzirme döneminde sorunlar ortaya cıkabilir veya süt sagılayabilirsiniz ve gögüsünüzdeki sütü kurutmak için ilaçlar kullanmaya çalışabilirsiniz üstelik cörek otu yagıyla yapılan masajın hiç bir faydası yok masaj sadece gögüslerin sarkmaması için yapılmalıdır yagın tek fasydası masajı kolaylastırıyor baska br espirisi yok..
spor yaparak gögüs kaslarınızın calısmasını saglayarak bı doldunluk elde edebilirsiniz ama 75 den 90 olmasını beklemeyin...

75 ten 90 olmasını bekleyen arkadaş olduğunu duymadım ben zaten burda, ordada arkadaş 93cm demiş beden değil yani bikaç cm büyümeyi hedeflemiş normal olarak

kuzum spor dedııgn mesela ne olaki gogus buyuten spor?

Canım çok güldüm sinirden tokata baya bişey yapıyomuşsun ama ne kadar süre yaptın? Keten tohumu yesene sende ?

Canım çok güldüm sinirden tokata baya bişey yapıyomuşsun ama ne kadar süre yaptın? Keten tohumu yesene sende ?
keten tohumu dolu evde cnm(
yerım yani yemesınede hanı bız kılo almayada ugrasıorus ya keten tohumu kılo vermek ıcın bırebır bı formulmuş. kılo almamızı yavaslatmazmı bu kes o memiş buyutek derken. gülgülll valla :100::100::105:

Son düzenleme:
Benim de kalçam geçen ölçtüm 92 olmuş, belim 63 ah bir de göğüs olsa, desteklilerle idare ediyoruz işte
Bakacağım hemen yapı da mı faydalıymış napsak alıp yesek mi :44:
Hamilelerde doğum yapmış bayanlarda sütü artırır evet çünkü süt bezleri zaten süt bezlerine özel hormonlarla uyarılmış süt üretimi başlamıştır. Bizde süt bezleri henüz hiç uyarılmadı bu söylediklerinizi hangi kaynağa hangi teze dayanarak söylüyorsunuz bilmiyorum ama eskiden de genç kızlara ergenlik çağında Rezene içirirlermiş göğüsleri büyük olsun diye

90 beden göğüs talep eden de yok zaten kendi adıma söylüyorum alt üst farkım 20 olsa bana yeter de artar

desteklı takmıorum ben ya normal bez takıorum tüllü takıom karton gıbı olalar var mukavva gıbı onu takıom.dolgulu desteklı kasındırıyo beni

Canım tokatlama sev onları ama cidden tokatlıyomusun kızıp? Evet bak bende kilo almak istiyorum ama zayıflama sitesinde okudum adam yazmışki keten tohumuyla zayıflamak için yediğin keten tohumunun bikaç katı kadar suyla tüketmek gerekiyomuş yani mesela ekmeğin arasına koy yada direk ağzına at yut yada çiğne yada salatayla falan ye o zaman zayıflatmazmış hem olmazsa bağırsakları çok çalıştırırsa hergün 1tane muz yeriz muz kabızlık yapıyo ya ikisi birbirini dengelemiş olur çünkü keten tohumunda ve soyada en çok fitoöstrojen var bizimde fitoöstrojen almamız lazım yoksa olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…