Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Ben yiyorum canım bağırsakları çalıştırıyor kilo vermeye birebir diye bu yüzden diyorlar sanırım,
3 gündür yiyorum ben abartılı bir çalışma hissetmedim

fioöstrojenım 12 cıkması gerkeıomus 6 cıktı benm. polikistik over'ım var. o sebebden kan verdıydım dıane 35 hap kullanıyorum adet olayım dıye. yanı dırek hormonum problemlı snn dedıgın gıbı yıyeyım ben onu pekmezle fılan balla fılan.

kilo almak isteyenlere tavsiye diyetlerde hani bi porsiyon meyve derler ya muzu kesinlikle önermezler çünkü kilo aldırıyormuş

Benim de kalçam geçen ölçtüm 92 olmuş, belim 63 ah bir de göğüs olsa, desteklilerle idare ediyoruz işte

Bakacağım hemen yapı da mı faydalıymış napsak alıp yesek

Evet keten tohumu yağıda faydalı ama hemen bozulabiliyormuş canım o yüzden keten tohumunu en sağlıklı tüketme şekli tohum halinde alıp yiyeceğin kadarını toz haline getirip tüketmek ve buz dolabında saklamakmış yağı çabuk bozulabilirmiş ama oda az az alınıp hemen tüketilirse yine iyi olabilir sanırım

kilo almak isteyenlere tavsiye diyetlerde hani bi porsiyon meyve derler ya muzu kesinlikle önermezler çünkü kilo aldırıyormuş
muzu yanılmıyosam 13 yasından berı her sabah annem okula gıderken yedırırdı ortaokulda lısede . yıorum her gun:) kakaolu pastanın ustune koyuncada cok nefis olmuomu yaaaaaaaaaaa . ımmhhh cnm cekti burda bırlıkde olsaydık yarın pasta yapcam yerdık sizle

keten tohumu yagını yutcakmıymısız bızde var sacıma suruodum ben sac cıkarıo ?

ayy bayılırım muza en sevdiğim meyvedir ayrıca muzlu pastaya bayılırım bende canım çekti bak şimdi

Şimdilik tohum tüketelim de biz, olmazsa yağı da ekleriz

Nasıl yani E2 yani estradiol yani östrojen hormonundan mı bahsediyosun canım 6 çıktı derken??? Eğer öyleyse östrojen eksikliği var sanırım bak yukarlarda bugün bir profun yazısını paylaştım burda östrojen adetin 3.günü 50den azsa kesin östrojen eksikliği var diyolr.bendede pco var banada dıana35 qlaırısta doğum kontrol hapları verdiler şuan hiç birini kullanmıyorum bende rezene ve ketene devam edicem sende dene canım 6ay kullanalım bakalım nolcak büyümüş bikaç kişinin böyle , sende bi terslik hissedersen doktora git ben daha geçen gün gittim

bende 2 aralıkda gıttım. 3 ayda bı kontrole gıdıyorum. şimdi diane 35 i bırakmı dıyosun.. ? kanamam olsun dıe sogan kürünnü önerdi annem. o öyle yapmış mennopozdaykende bayagı kanaması olmus faydası olmus .denedınnmi? ben bı kes 17 yasındamı ne denedım bende gordum faydasını gercıde devam etmedm hhazırda hap var dıe üüşengeclıkden

HAYIIIIR kesinlikle bırakma canım ben kendim kullanmıyorum bende doktorum al deseydi alırdım şuan en son al demedi yoksa ASLA bırak demiyorum doktorun ne diyosa onu yapcaksın kesinlikleee!

Evet canım benim evde zaten hala baya var keten tohumu gerçi benim evde şuan yok yok hayıt,şerbetçiotu,çemen,oğulotu oyy herşey var ya aktar aktar

bizimde ev de öyle bari içsemde bitirsem onları her otu aldım bizim evde aktar gibi

Son düzenleme:
Bende regl olamıyordum annem soğan kürü yap iç dedi akrabalarımızda yapıyormuş sende yap iç dedide neyseki regl oldum gerek kalmadı soğan kürü kullanmadım yani ama faydası var diye duydum

Sende dene derken keten tohumunu ve rezeneyi dene dedim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…