Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Amaç egonı tatmin etmekse ettin tebrikler, mutluluklar
Buraya gelip böyle yazdıkça küçük göğüslü mutsuz bayanlar daha da mutsuz oluyor farkında mısın?

cnm m benmmmmmmmmmmmmmmmmmmm .yoktur öle bı nıyetı ya prenses bız yemegımızı yıyek gell.:) oraletyapıyımmı sanada kalorisi ccokmus bak

zayıfmısn peki halen kilo almaya çalışıyormusun?

zayıfım cnm 48 dim kılo alma programına dahıl oldum kk da :) 3 hafta oluo sanırım tam annımsayamıomda 50 yım smdı ama halen cok zayıfım kıloyu nereme aldımsa farkedemedım erkek arkadasım farkettı kılomu aldın sen dıe ..tartıldık baktık 50 cıkıom bakalm cnm ya 56 olmam sart evvelden 56ydım 5 yıl oluo bı verdım daha alamadm.kılo alırsam buyurmus memışler

Son düzenleme:
Yok 90 mış memnunmuş mutluymuş bizi görünce şaşırmış küçüklüğüne bizimkilerin

ooo çok ilginçmiş eğer öyle bi ego tatmini durumu varsa ben ağzının payını rahat veririm nedemek öyle küçkülüğünü görünce şaşırdım olabilir yani niye böyle bi terbiyesizlik yapıyorki çok meraklıysa söyleyeyim ona benimde 90 cm arkadaşım

zayıfım cnm 48 dim kılo alma programına dahıl oldum kk da :) 3 hafta oluo sanırım tam annımsayamıomda 50 yım smdı ama halen cok zayıfım kıloyu nereme aldımsa farkedemedım erkek arkadasım farkettı kılomu aldın sen dıe ..tartıldık baktık 50 cıkıom bakalm cnm ya 56 olmam sart evvelden 56ydım 5 yıl oluo bı verdım daha alamadm.kılo alırsam buyurmus memışler

dengeli olarak yayılıyor işte vücuduna ne güzel işte :KK34:

ooo çok ilginçmiş eğer öyle bi ego tatmini durumu varsa ben ağzının payını rahat veririm nedemek öyle küçkülüğünü görünce şaşırdım olabilir yani niye böyle bi terbiyesizlik yapıyorki çok meraklıysa söyleyeyim ona benimde 90 cm arkadaşım

dengeli olarak yayılıyor işte vücuduna ne güzel işte :KK34:

Wowo böyle konuşan biriyle tartıştı hala cezalı kızcağız

Selam bende kilo alamıyorum acaba kilo alma programında nevar :))

X