Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Kızlar bugün programda değişiklik yapıyorum diye ölçüm yaptım alt ve üst programıma not etmek için ve ben mezuromda kalemle işaretlemiştim alt ve üst ölçümü,birde ne göreyim alt ölçüm 70di ama 66geldi :-O kilo mu vermişim anlamadımki sonra göğüs ucundan ölçtüm o hala aynı 80cm ama alt ölçüsü küçülmüş 1kilo vermiştim ondan mı oldu acaba ama üst aynı alt küçülmüş :/ adet olcam az kaldı acaba üsttede onun şişliği mi var yoksa oda mı küçüldüki :/ bakalım adetten sonra tekrar ölçiyim şok oldum tekrar ölçtüm 66çıkıyo

Aaa annem biz ergenlikteyken kardeşim ve bana bol bol yedirirdi şifa niyetine tabisi ama babamın şekeri çıkınca eve girmeyi kesti çok şekerli ama

Bence iyi düşün iyi olsun büyüyor yada en azından korumuşsun )

Bence iyi düşün iyi olsun büyüyor yada en azından korumuşsun )

Çok ilginç şaşırdım yanlış mı ölçtüm dedim bidaha ölçtüm şimdi ama en fazla 68çıkıyo 70e gelmiyo ama üst aynı neyse biraz zaman geçsin adetimden sonrra alt ve üstü bidaha ölçiyim

hurma diye kastedilen şey turuncu olan trabzon hurmasımı?ben normal ramazan ayında yenilen hurmayı yiyorumda...ikisinin göğüs için ayrı ayrı faydaları neydi kızlar?fitoöstrojen varmıydı bu besinlerde...

çok teşekkür ederim canım her gün sabah akşam pekmez içicem o zaman kilo almaya böyle başlıcam inşallah dediğin gibi olur canım rezene de içicem masajı da şerbetçi otu kremiyle gece yatarken yaparım çok sağol canım moraml verdin

ah keşke bi desteksiz sütyen takabilsem ya çok değil 75 kız gibi olmak istiyorum

Günde iki üç yemek kaşığı pekmez ye muhakkak bol bol meyve sebze ye protein depola o çok etkili herşeyde )

ah keşke bi desteksiz sütyen takabilsem ya çok değil 75 kız gibi olmak istiyorum

Bak telkinde dinlemeye çalış üç tane yirmi biri tamamlarsan kalıcı olur ben bi hafta dayanabildim ama en son dinlediğim gün göğüslerimde karıncalanma ve kaşıntı başlamıştı iki hafta daha dişimi olacaktı bişiler

hurma diye kastedilen şey turuncu olan trabzon hurmasımı?ben normal ramazan ayında yenilen hurmayı yiyorumda...ikisinin göğüs için ayrı ayrı faydaları neydi kızlar?fitoöstrojen varmıydı bu besinlerde...

Canım benim hurmalarda fitoöstrojen olup olmadığı hakkında bi bilgim yok hurmayı sadece bu forumda ki arkadaşlardan duydum işe yaradığını söylüyorlar başka bi bilgim yok onlar daha iyi biliyordur :)

normal orucda yedıgımız hurmada acayıp faydalı .jınekolojı doktorum bıle onerıyo. normal hurmayı ye ( ama buyuk etlı olanlarından yıcekmıssın.sısska olanlardan deıl)
sonra benm dedıgım hurmada trabzon hurması dıede gecıomus evet annnem öle dıo ben tek cennet hurması blıodum adını. annem trabzon hurması denıo dedi

hedefoını buyuk tut.. hedefıne ne kadar buyuk tutrsan bır asagısı kaadar sonuc alırsın. evrennde kural böle ( bende 80 ıstıom 85 ıstıomusum gbı davrannıom 75 miş benm beden ölçum.daha dune kadar 80 sanıodum.. NBB marka sutyenlerın 80 bedenı oluodu hepp.. ama ölçtum 80 deılmiş üzüldüm buyutme cabalarına basladm .hurma yıyom ıkıde bı. hayıt zaten ıcıomda faydasını goremedm. AMA olsun yumurtalıklarımı calıstırıo hıc deılse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…