Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

ne söylemeyı unnuttuum hele bakınn. CENNET HURMASI DEDIGIM TRABZON HURMASI DA DENILEN O MEYVENIN TAM OLGUNLASMISINDAN YUMUSACIGINDAN ALIN. yumusak olmayanı dılınızde ellerınızde bı deıgısık his brakıo yıyemıom mesela ben olgun olmayanını

Bak telkinde dinlemeye çalış üç tane yirmi biri tamamlarsan kalıcı olur ben bi hafta dayanabildim ama en son dinlediğim gün göğüslerimde karıncalanma ve kaşıntı başlamıştı iki hafta daha dişimi olacaktı bişiler :KK34:

canım telkini şimdi yapamam ki okulum var 8 saatim okulda geçiyo zaten ... yazın yaparım onu şimdi dediğin gibi hedefim kilo almak rezene çayı içmek ve şerbetçi otuyla krem inşallah hepimiz istediğimiz ölçülere ulaşırız:KK54:

Kızlar içimden bir ses herşeyi kullanmayı uğraşmayı bırak olmicak diyo,bıraksammı herşeyi en azından bir süre

bence devam et bırakma hazır bi etkileşimde varken bence tam gaz devam et :KK34:

Acaba bunları doğum kontrol hapıyla birlikte kullansam sıkıntı olur mu sizce? Çünkü adet düzensizliğim için tekrar doğum kontrol hapına başlamm lazım ama bunlarla ters etki yapar mı acaba bilmiyorumki?

Kızlar içimden bir ses herşeyi kullanmayı uğraşmayı bırak olmicak diyo,bıraksammı herşeyi en azından bir süre

wowo bazen bende aynen böyle düşünüyorum.az önce masaj yaptım mesela bildiğin küçük çok küçük..benimki 78-79 cm arası..yarım yamalak bişeyleri yapmaya çalışıyorum kendimce.ama aynada bakınca düz işte dümdüz:KK43:((((((
sonra diyorum sabret...önce 3 ay kesintisiz bişekilde uygula.hergün dikkatlice masaj,besinler,yağlar ve sporla destekle..görünür bi fark olursa tam 1 yıl buna devam..
ARTIK OLDU OLDU..OLMADI OLMADI...
sonra mecburen silikon düşünürüm heralde...malesef,çok çok üzülüyorum bunu düşününce..neden diye??????????:KK30::KK30:

wowo bazen bende aynen böyle düşünüyorum.az önce masaj yaptım mesela bildiğin küçük çok küçük..benimki 78-79 cm arası..yarım yamalak bişeyleri yapmaya çalışıyorum kendimce.ama aynada bakınca düz işte dümdüz:KK43:((((((
sonra diyorum sabret...önce 3 ay kesintisiz bişekilde uygula.hergün dikkatlice masaj,besinler,yağlar ve sporla destekle..görünür bi fark olursa tam 1 yıl buna devam..
ARTIK OLDU OLDU..OLMADI OLMADI...
sonra mecburen silikon düşünürüm heralde...malesef,çok çok üzülüyorum bunu düşününce..neden diye??????????:KK30::KK30:

Canım beniim birileriyle aynı şeyleri hissetmek yalnız olmadığını görmek seni anlayanlarla konuşmak çok iyi geliyo bana :) benimde öyle annemde benim moralimi bozuyo bozuyo derken bana boşver bırak uğraşma kabullensen nolur nasıl büyüsünki büyümez kabullen bisürü kişi var böyle diyo kabullenmem gerektiğini düşünüp çok üzülüyorum o yüzdende sürekli gel git yaşıyorum annem bırak diyo ben devam diyorum :) benimde çok küçük ya yapışık yani bağımsızlaşamadı vücudumdan hani büyüdükçe vücuttan daha uzaklaşıyo ele avuca geliyo ya benimki hala vücuduma yapışmış küçücük duruyo orda soya sütünü bırakıp ketene geçtim bugün bakalım ne olacak :) umarım artıııık gelişme görürüz bikaç cm büyür ve sonra büyümeye devam eder artıkkkkk bi zahmet büyüsünler,biraz önce üstümü değişirken baktımda böyle bi sevdim beğendim kabullenmeye çalıştım barıştım onlarla ama büyük göğüslü birini görünce yine bunlara küsüyorum :KK70:

benimkide düzensizleşti ya bayadır öyle ya erken oluyorum bazende geç :KK70:
Benim senelerdir düzensiz ve pco var bende ama bu ay hiç olmadım ay bitti :/ seninde bu besinleri aldıktan sonra mı düzensizleşti etkiliyo demekki yediklerimizde Allah Allah ya herşeyi etkiliyolar bi şu göğüsleri büyütme konusunda etkilemiyolar :KK70:

Kızlar bugün programda değişiklik yapıyorum diye ölçüm yaptım alt ve üst programıma not etmek için ve ben mezuromda kalemle işaretlemiştim alt ve üst ölçümü,birde ne göreyim alt ölçüm 70di ama 66geldi :-O kilo mu vermişim anlamadımki sonra göğüs ucundan ölçtüm o hala aynı 80cm ama alt ölçüsü küçülmüş 1kilo vermiştim ondan mı oldu acaba ama üst aynı alt küçülmüş :/ adet olcam az kaldı acaba üsttede onun şişliği mi var yoksa oda mı küçüldüki :/ bakalım adetten sonra tekrar ölçiyim şok oldum tekrar ölçtüm 66çıkıyo

Tebrik ederim bak sende de bir değişiklik olmaya başladı en azından. Belki zayıflamışsındır, ama zayıflamana rağmen üst ölçünde değişim olmadıysa büyümüş bile sayabiliriz onu:)

Sanırım ben de bir süre ara vermek istiyorum. Östrojen almanın sonu yok. Ben artık kendime kalıcı hasar vermekten korkuyorum. 1 yıl bana aşırı uzun gelmeye başladı. Ya geri dönüşü olmaz sorunlar yaşarsam diye düşünmeye başladım. Tarihi çok yakın olmasına rağmen hala adet olamadım. O zamana kadar hayıtı kestim. 2 gündür kullanmıyorum, adaçayı ve rezeneden sadece birini ve günde bir kere içiyorum. Kendime biraz mola vermeye karar verdim çünkü gözüm korktu açıkçası. Adet olduktan sonra yine başlayabilirim aynı şekilde. Zaten adetten hemen sonra en çok dolgunlaşıyor benim, o zamanı değerlendiricem biraz.

Canım beniim birileriyle aynı şeyleri hissetmek yalnız olmadığını görmek seni anlayanlarla konuşmak çok iyi geliyo bana :) benimde öyle annemde benim moralimi bozuyo bozuyo derken bana boşver bırak uğraşma kabullensen nolur nasıl büyüsünki büyümez kabullen bisürü kişi var böyle diyo kabullenmem gerektiğini düşünüp çok üzülüyorum o yüzdende sürekli gel git yaşıyorum annem bırak diyo ben devam diyorum :) benimde çok küçük ya yapışık yani bağımsızlaşamadı vücudumdan hani büyüdükçe vücuttan daha uzaklaşıyo ele avuca geliyo ya benimki hala vücuduma yapışmış küçücük duruyo orda soya sütünü bırakıp ketene geçtim bugün bakalım ne olacak :) umarım artıııık gelişme görürüz bikaç cm büyür ve sonra büyümeye devam eder artıkkkkk bi zahmet büyüsünler,biraz önce üstümü değişirken baktımda böyle bi sevdim beğendim kabullenmeye çalıştım barıştım onlarla ama büyük göğüslü birini görünce yine bunlara küsüyorum :KK70:

sizce doğal yöntemlerle 15-20 cm büyüten olmuşmudur kızlar?
mesela saraçoğlu küründe 1 beden garantisi veriyorya 1 yıl gibi bir sürede..hatta yakın çevresinde sonuç alanlar olduğunu söylemişti.acaba o adamamı ulaşsak:26:

Tebrik ederim bak sende de bir değişiklik olmaya başladı en azından. Belki zayıflamışsındır, ama zayıflamana rağmen üst ölçünde değişim olmadıysa büyümüş bile sayabiliriz onu:)

Sanırım ben de bir süre ara vermek istiyorum. Östrojen almanın sonu yok. Ben artık kendime kalıcı hasar vermekten korkuyorum. 1 yıl bana aşırı uzun gelmeye başladı. Ya geri dönüşü olmaz sorunlar yaşarsam diye düşünmeye başladım. Tarihi çok yakın olmasına rağmen hala adet olamadım. O zamana kadar hayıtı kestim. 2 gündür kullanmıyorum, adaçayı ve rezeneden sadece birini ve günde bir kere içiyorum. Kendime biraz mola vermeye karar verdim çünkü gözüm korktu açıkçası. Adet olduktan sonra yine başlayabilirim aynı şekilde. Zaten adetten hemen sonra en çok dolgunlaşıyor benim, o zamanı değerlendiricem biraz.
1yıl aşırı uzun değil canım ergenlikte 4-5senede büyüyo göğüsler biz 1ayda mucize bekleyemeyiz 1sene devam etmemiz lazım ama sen adet olana kadar bırak istiyorsan adetten sonra tekrar başlarsın ama 1sene devamm :) ben bırakmadım devam ediyorum sadece soya sütünü kaldırıp yerine keten tohumu koydum Allah korusun inşallah sağlığımıza bişey olmaz kötü düşüne hem aşırıya kaçmıyoruz hemde zaten bizim östrojenlerimiz çok yüksek değil o yüzden moralini bozma korkma en az 6-9ay yaptığımız birşeye devam etmemiz lazım yoksa istediğimiz gibi bir büyüme olmaz :KK43:

sizce doğal yöntemlerle 15-20 cm büyüten olmuşmudur kızlar?
mesela saraçoğlu küründe 1 beden garantisi veriyorya 1 yıl gibi bir sürede..hatta yakın çevresinde sonuç alanlar olduğunu söylemişti.acaba o adamamı ulaşsak:26:

Canım oldu tabi bu forumda intromtruck 15cm büyüttü,crnnn 10cm büyüttü ve kalıcı oldu,ben başka bir blogda bir kızı okudum oda 3ay boyunca günde 3bardak rezeneyle 13cm büyütmüş,bir kız yine aynı rezene programıyla 75bedenden 85e çıkmış vs , saraçoğlunu bende dün annemle konuşuyodum :KK70: onunki pahalı ama 200-250lira ödiceksin 3kere

Kızlar benim şuan üst 82cm çıktı ama adet şişliği ,keşke adet şişliği sönmesede artık büyüyo olsaaaa

X