Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Kizlar gunaydin:) 88 olan olculerim bugun tam tamina 91 geliyor :) gerci bende haftaya regl olcam onun etkisi varmidir bilmiyorum ama gecen ay cok sonuklerdi ya regl zamanimda milim sismemisti. Artik bir dahaki olcum reglm bittikten sonra olacak. Cemen kokusu nasil oluyorsa cok yok ya. Dusta o kadar cok yikiyorum ki belli belirsiz bununu dayayinca koku geliyor. Erkek arkadasim cemenlim diye seviyor
Valla be kadar zamandir yapiyirum derseniz forumdan bakatim hatirlamiyirum basladigim tarihi

Kizlar baktim simdi 11 kasimda baslamisim :) 22 kasima kadar belki 9-10 kez cemen maskesi yaptim. Sonra 5-6 gun hic masaj ve maske yapmadim. Dun tekrar cemen yapip yatmistim bu sabah gercekten yusyuvarlak ve ileri dogru hacimlenme hissettim :) bu surecte daha 1 kez giseng maskesi yapabildim. Gunde 2 bardak rezene arasira gece bitki cayi. Ara sira hurma falan hep oyle beslenmeye calistim. He birde saw palmetto ve cemen hapimi hergun 2 ser yada 3 er defa ictim :) 2 ser kutu daha bitirip bi daha onlari kullanmicam.

Canım eski ölçülerim alt:70cm göğüs ucu:80cm di , bugün alt:68,69cm göğüs ucu:81,82cm geldi ama regl olcam diye sanırım,reglden sonra tekrar ölçcem

Canim garip biseyler olmus ama 4 cm buyumus sanirim. En kotusu 2 cm buyumus hic sizlanma :)) bak seninde oluyo. Regl olunca cok daha siki yapcaz tamam mi 15 gun. Istersen regline kadar programini hafiflet

Canim garip biseyler olmus ama 4 cm buyumus sanirim. En kotusu 2 cm buyumus hic sizlanma :)) bak seninde oluyo. Regl olunca cok daha siki yapcaz tamam mi 15 gun. Istersen regline kadar programini hafiflet

Zaten şuan keten tohumu bıde rezene içiyorum çok bişey yapmıyorum aslında:) bakalım regliden sonra sönmezlerse büyüyo demektirr tamam canım regliden sonraki 15gün arttırırız

Keteni yazmayi unutmusum kizlar . Haftada 4 gun en azindan keten yiyorum. Inanarak yapin herseyi ve pes etmeyin

Keteni yazmayi unutmusum kizlar . Haftada 4 gun en azindan keten yiyorum. Inanarak yapin herseyi ve pes etmeyin

Canım daha önce de sormuştum büyüyodur normal dedin ama benim buz masajından sonra göğüs uçlarım çok acımaya başladı. Yara gibi acıyo sürekli sertler ve kaşınıyolar. tahriş olmuştur diye dün yapmadım masaj önceki günde az yaptım ama bugünde aynı geçmedi acısı. Büyüme konusunda da biraz dolgunluktan başka bişey yok şuan. Korkmaya başladım yanlış bişeymi yapıyorum acaba.

Buzu gogus cevresine degdiriyorum yaptogim hic bir uygamayi gogus ucuna degdirmemeye calisiyorum. Ben serbetciyi kullanirken asiri derecede kasinti oluyordu simdi cemen kullaniyirum her yerim yara bere oldu sivilcelerden alerji yapti. Ama devam ediyirum. Herkes kendi vucudunu daha iyi tanir elbette. O yuzden bisey diyemem canim. Ama elbette kullandigimiz seyler tahris ediyo agri yapiyo sonuc itibariyle oradaki dokular cogaliyor kan dolasimi hizlaniyor. Dicek bisey bulamiyorum canim. Saglik her seyden once gelir

neden göğüs ucunna degmıcek?

şu acısı geçsinde bende göğüs ucuna değdirmeden yapmaya başlayım o zaman. Sağol canım

ben corek otu yagıyla masaj yapıom. sut kanalları varsa sut bezlerıne teması gogusu daha buyutmesmı ? ki. degdırmeden nasıl masaj yapcam saat yonnunde dondurerek masaj yapıomda

ben corek otu yagıyla masaj yapıom. sut kanalları varsa sut bezlerıne teması gogusu daha buyutmesmı ? ki. degdırmeden nasıl masaj yapcam saat yonnunde dondurerek masaj yapıomda

Masaj yaparken evet bulasiyo ama ben siliyirum hemen ayrica maskenin oraya temas edip beklemesi cok uzun sureli masaj daha kisa surede bitiyor. Masajdan sonra ya yikarim ya guzelce silerim. Bence dikkat edilmeli. Hem sut kanallari o sekilde buyumez canim. Hormon kana karisir kan vucutta ayristirir.

canım ginseng maskesini kendin mi yaptın yoksa hazır mı beni bilgilendirir misin bu konuda

canım sadece rezene bile etki ediyorsa bu kadar,bünyeden bünyeye değişiyor demekki bazı şeyler.biz ısrar etmeliyiz bence.Gerçekten 3 ay aralıksız 3 ay yapalım.sonuç alacağımıza inanıyorum ben.
Benim şuan 78 cm üstten 71 cm alttan,yalnız sutyen bedeni hesaplarken farkettimki üstten 90 cm de olsa 100 cm de olsa beden farketmiyor.yine 75 beden çıktı bende.Sadece kup ölçüsü değişiyor 75A olan 75DD oluyor..yani beden denilen şey yalnızca alt ölçüyse,çok kilo alınmadığı sürece o değişmezki zaten...:44::44:

Yalnız hayal kuruyorum belki ama göğüs ucundan 95 cm olmasını isterdim.çünkü ancak o zaman dolgusuz 75 olabilirdim sanırım

kızlar bunlardamı silikondur...nedense çok doğal görünüyorlar ve acaba diyorum bu kadar büyüme doğal yöntemlerle olurmu uzun sürede....

ben geldim kızlarrrr... taşındığım için her şeye ara vermek zorunda kaldım. tekrar başlıyorum çaylara ve çemene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…