Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

Olmuyo hormon testi adetin 3.günü yapılır eğer elzem bişey çıkarda o gün yaptırılamazsa adetin 4.günü yaptırılır ama 3.günü diyo doktorlar

Artık ayarlamaya çalışıcam bi ara. Bu arada annem bişi dedi bana çocukken balık yağı yuttururmuş dediki bu tarz şeyler yavaş yavaş etkisini göstermez bi anda patlama yapar dedi belki bundada böyle bişi olabilir dedi benimki sadece bi varsayım

rezeneyı kullandıgımda 18 yasındaydım 3 4 ay kullandım.
19 adacayını hem ıctım hem bebek yagının ıcıne sallama adacayının torbasını yırtıp posasını cıkarıp bosalttım karısım gıbı gogusume sürdüm fılan oda 3 4 ay:26::26::26::26::26::26::26::26:.
suan 21 yasındayım 1 ay hergun gunde ıkı kez hayıt tohumu kullandım cokda acıydı ılımasını bekleyıp ıctım .baktım olucagı yok acıda gelıo öğürerek ıctıgım oluodu acısından. bıraktm 1 ay gunde ıkı kez ıctım sadece hayıtı

Biliyomusun benim annem babamda hep öyle diyolar banada küçükken bakık yağı içiriyolardı ve bunların ölçüsünü kaçırmamak lazım bianda patlama yapar etkilerini bianda gösterirler diyodu ama bu bana o zamandan beri saçma gelmişti mesela fast food yediğimdede hep öyle dediler bak bunlar bianda etkisini gösterir bianda aşırı kilo yapar onlar birikiyo birikiyo diyolardı bana mantıklı gelmedi hiç bi zaman bilmiyorum bunun aslı var mı gerçekten böyle mi ama keşke böyle olsada bianda büyütse istediğimiz gibi

Bende 21yaşındayım canım 3,4ay iyi bi süre ve etki etmedi demişsin

kızlar neden böyle oluyo ya o zaman bazılarımızda büyümesini engelleyen bişey var ,bazılarımızdada engel yok o yüzden yapılanlar işe yarıyo

Bence büyükler söylediğine göre vardır bi doğruluğu

valla bılemıyorum seyde yeyın bak ben hergun yemeye basladım bunun sonuclarınıda ölçcem. MUTLAKA MASAJA DEVAM ETMEK SARTIYLA TABİDE. CENNET HURMASI YIYORUZ TAMAMMI. BÖLE TURUNCU HANI DOMATESE BENZIO TIPI AMA PORTAKAL TURUNCUSU RENGI..GUNDE BI TANE BUNDAN YEYIN BEN BAYILIOM TADINA ZATEN YEMEYE BASLADIM. BIDE MUTLAKA NAR. hormon patlaması yaptıgı ıcın hamılelere yasak mesela.hormonlar tavan yapıp bebek dusebılıomus ablama yasaklamıstı doktor.

Öyle olur mu sence cidden yaa keşke olsaaa annen ne için söyledi bunu senin sporlar içinmi yoksa bu çaylar göğüs büyütücü şeyler içinmi dedi

Büyütücü şeyler için dedi bianda patlar dedi bu kadar yüklenirsen gerçi biraz Şakayla karışık dedi ama olsun hep herşey için söyler bunu

Evet aynı etkiyi yapmıyor işte malesef. Ben sadece biraz zayıfım, ondan olmuyosa olmuyodur diyebilirim ama kilo da almak istemiyorum fazla bir beklentim de yok. 80 olsun bana yeter diyorum artık.

Ne engelleyebilir ki. Stres, sıkıntı, yorgunluk, belki zayıflık. Daha ne etkileyebilir? Şu 1-2 gündür biraz üzülüyorum açıkçası, benim neden olmuyor, hiç ilerleme yok diye.

Heryerde var mı canım o hurma ? Bende severim hurma,narın meyve suyunu içiyorum ben

Evet aynı etkiyi yapmıyor işte malesef. Ben sadece biraz zayıfım, ondan olmuyosa olmuyodur diyebilirim ama kilo da almak istemiyorum fazla bir beklentim de yok. 80 olsun bana yeter diyorum artık.
Boyun kilon kaçtı canım? Bende ideal kilomdan bikaç kilo eksiğim bide üst bölgemde hiç yağ yok :/ 80 olsaa bana yeter zaten
Ne engelleyebilir ki. Stres, sıkıntı, yorgunluk, belki zayıflık. Daha ne etkileyebilir? Şu 1-2 gündür biraz üzülüyorum açıkçası, benim neden olmuyor, hiç ilerleme yok diye.
Hormonal bişeyi kastettim canım mesela ergenlikte testesteron seviyesi yüksek olan kızların gögüs büyümesinin engellenmesi gibi ama ne olabilir bu işte endokrinci lazım bize yada genetik mi izin vermiyo olabilir mi genler işte nasıl bilcez ne engelliyo ama bazılarında büyüyüp bazılarında büyümemesinde var bişey

ilerler kızlar sabredin bir yıla kadar sabredebilseniz olucak bu iş

Ben sabretcem öyle hemen pes etmek istemiyorum bakalım olcak mı ya büyüse ben sabretmeye razıyım zaten ama 1cm bile oynamaması 1ay geçmesine rağmen acaba büyümicekmi diye düşündürüyo,3ay geçsin bakalım o zaman nolcak

Kızlar merhaba,bugünden itibaren soya sütünü bırakıyorum yerine keten tohumu koyuyorum ikisi fitoöstrojen açısından en zengin olan iki besin yerlerini değiştiriyorum,programım:
•hergün 1yemek kaşığı keten tohumu
•hergün 3bardak rezene poşet çay
•hergün 1bardak adaçayı poşet çay
•hergün maydonoz
•1çay kaşığı polen arı sütü bal karışım
•bebe yağıyla masaj,bazen şerbetçiotu kremi
•hergün 1bardak narlı siyah üzümlü meyve suyu
•bulabilirsem hurma da alıp eklicem programa

cennet hurmasını da ekle gunlugune.faydasını goruceksın
keten tohumu göğüsmü buyutumuomus??? zayıflatıo o annem kullanıoda .bende gogusler ıcın yesem bı andan kılo almayada calısıorum engel olomasın,;? kılo alısıma

Heryerde var mı canım o hurma ? Bende severim hurma,narın meyve suyunu içiyorum ben

cennet hurması heryerde var cnm bızım pazarlarda dökuntu gıbı satıolar dıasada fılanda gormustum ben .kilerdede var var yannı.hıc olmadı manava gıt mutlaka bulcan
canım narın meyve suyunu hazırmı ıcıon.TAZE SIKILMIS OLMA SARTI VAR hormonlar tazeyken canlılar((mışş

Son düzenleme:
Evet canım keten tohumu bağırsak çalıştırdğı için zayıflatıyo ama İÇİNDE EN ÇOK ÖSTROJEN İKİ ŞEYDE BULUNUYO KETEN TOHUMU VE SOYA,bunu hacettepe ünv tezlerden birinde okudum araştırdım,bende kilo vermek istemiyorum hatta biraz almak istiyorum o yüzden keten tohumunu kesinlikle suyla yutmicam çünkü beraberinde su içince bağırsakları çalıştırıyo , eğer yinede çalıştırırsa muz yicem muz kabızlık yapıyo diye

Evet hazır meyve suyu içiyorum canım senin bu hurma dediğin meyveee şimdi anladım ya normalde kızlar burda ramazan hurması yiyo ya ondan bahsediyosun sandım şimdi anladım tamam ben bi ara manavada uğriyim nar ve hurma için ama bunları hergün hergün tazesini yemem mümkün olmayabilir diğerleri hergün olcak çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…