Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Buyutme gunlugumuz :)

regl dönemim başladı dün ve dün geceden itibaren göğüs ağrılarım şişliğim azaldı hassaslık gitti,
bugün eve gelince ölçtüm alt 67 üst 79 daha önce 77 78 di üst 1 ya da 2 cm gibi bir fark var yani sevindim sonuç aldığıma ufak da olsa:26:

Olsun ufak da olsa fark var. ayrica suan 15 gun boyunca programini hic aksatma en cok etki alacagin donem bu donem :)

Bende seninle aynı durumdayım wowocum.Evliyim çocuğum bile var ama büyümedi hiç.Dümdüz.Dolunay dönemlerine göre 2014 yılına kadar büyütme dönemi yokmuş.Onu bekliyorum bende.

Dolunay dönemi neymiş ki ya östrojen meme büyütüyosa her zaman büyütmesi lazım onlar uydurmadır bence ya ben fitoöstrojen yüklüyorum vücuduma 1ay oldu ama tık yok az mı oluyo acaba 1bardak soya sütü anlamadım büyüsün artık ben bu şekilde evlenmek istemiyorum rahat değilim böyle

evet bu dolunay olayını bende biliyorum büyütme yok ama küçültme var aman dikkat

Ben de senin gibi düşünüyordum ama baktımki bi dönem yapıp fayda gördüğüm şeyden bi daha fayda göremiyorum.Dolunay epilasyonu başlığında ayperisi arkadaşımız yazıyor dönemleri sağolsun.Yazılanları da okuyunca mantığıma yattı .Deneyeceğim sadece.

evet bu dolunay olayını bende biliyorum büyütme yok ama küçültme var aman dikkat

Bence de dikkat etmek lazım.

Kızlar bu dolunay meselesi bana pek mantıklı gelmiyo ya

Acaba genetik yapı da yoksa fitoöstrojen etki etmez mi? Of bize bu işlerden anlayan biri lazım keşke endokrin okusaydık tabi önce tıp,endokrinciler biliyordur ama yok vücut dengesi bozulmasın yok zart zurt Allah Allah adam ol vücut dengesini bozmadan büyüt göğüsleri hem bunu beceremiyolar hemde ben doktorum endokrinciyim bırak ya o kadar okumuşsun bi haltı beceremiyosun,yok mu aranızda endokrinci kızlar

Son düzenleme:
Kızlar bu dolunay meselesi bana pek mantıklı gelmiyo ya
Epilasyonda çok faydasını gördüm canım, göğüs tarihini merakla bekliyorum.
Canım Kur'an meali okur musun bilmiyorum ama bir çok sürede geçiyor, dünyayla evrenle nasıl uyumlu bir yapımız olduğu... Sana mantığına yatıracak açıklama yapamam, bilimsel deneyler yapıldı mı bilmiyorum bu konuda. Ama inanç meselesi bir süre denemeden inanmamazlık yapma derim.
Ananem de derdi önceden aya bakıp bu aralar yap epilasyon diye, eskilerden beri büyüklerimiz uygularmış zaten canım
Kaldık küçücük göğüslerle iyi mi
Çok düşünüyorsun canım sen bu stresle nasıl ayaktasın, ben bu kadar kafama taksam düşünsem her saniye kafamda saç kalmazdı yüzüm sivilce dolardı
yapma kendine böyle canım gevşe göğüslerini de rahat bırak onlara sürekli küçük diyorsun mutsuz oluyorsun faydası olur mu hiç yaptıklarının mutsuzken rahat ol canım

İyide büyümüyo düşünmeden nasıl büyütcez bi yol bulmakta düşünmekle oluyo ayrıca her dakıka dusunmuyorum

Ayrıca o "kaldık küçük göğüslerle iyi mi" yorumumu gırgırına yazmıştım iyi mi dedim anlaşılır sandımda anlaşılmıyo demekki ondan bi önceki yorumdada gırgır yapıyodum tabi insanları tanımıyoruz burda yorumlarada gülücül koymadım diye fazla cddiye alınıyo bu arada küçük göğsüme tabiki küçük dicem büyük mü diyim :S

Son düzenleme:
İyide büyümüyo düşünmeden nasıl büyütcez bi yol bulmakta düşünmekle oluyo ayrıca her dakıka dusunmuyorum

kafana bu derece takarsan istediğin yap genede büyümez sen yöntemlere devam ama kafan başka yerde olsun bunları düşünmeden yöntemlere devam et

kafana bu derece takarsan istediğin yap genede büyümez sen yöntemlere devam ama kafan başka yerde olsun bunları düşünmeden yöntemlere devam et

Zaten kafam günlerdir başka şeylerle meşgul hep meşgul başka şeylerle ama buraya girdiğimde göğüsten başka bişeyden mi bahsediyim göğüs göğüs göğüs diyorum hoba takıntı takıntı takıntı töbe ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…