💜BÜYÜK HATİM 123 YASİN-İ ŞERİF GRUBU 💜

Çoğalırız inşallah daha rahat okunur o zaman regl döneminde kim olursa onunkileri aramızda paylaşıp okusak olurmu

Morrmeneksee katılırım dedim ama su siralar iyi değilim okuyamam k bakmaeger eksik kalirsa, iyi olursam size okumada yardım ederim

Canım yeterli sayıya ulasamadık ki
Canım bi önerim var biz bunu 41 yasin Hatmi yapalım katılmak isteyen kişilerle, ilk tur bıtınce ıkıncıye baslarız.. Bana da 5 çok gibi geldi, haftaya da mazaret li Olcam, bi Arkadsın dedıgı gıbı 30 Yasini okumak çok zor olacak o günün kişisi için de 5 olacak yanı 5 6 gün 10 okumamız gerekecek.

Canım yeterli sayıya ulasamadık ki
Evet canım bu şekilde yaparsak katılım daha fazla olabilir hem de sayı düşmüş olur

Evet canım bu şekilde yaparsak katılım daha fazla olabilir hem de sayı düşmüş olur
Kızlar 123 hatımı ıstemıstım bende acıkcası.. Gecen hafta 41 yaptım mesela ben.
Cok rağbet gormedı grup esma ve salavat olunca daha cok katılım oluyor ozel gun araya girince bırz cekınılıyor acıkcası neyse bende bir müddet olmayacağım zaten bakalım Allah kerım...

Devam edecekseniz katılmak isterim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…