Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Büyücekler inşallah

helpmeee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2013
278
0
Kızlar ben 5 gündür hayıt tohumunun 1 tatlı kaşığnı kaynamş suda bekletip içiyorum. Bi etkisini göremedim sizce acele mi ediyorum yoksa bu bende etki yapmıyor mu???
Farklı yöntem kullanıp da büyüten varsa da yardmcı olabilirmi?
Teşekkr ederim şmdidenn:))

1cmden çok fark bekleyemezsin ki canım biraz daha hatların çıkıyo o kadar 82-83 arasıydı göğüs ucum 84.5 şuan

Merhaba kızlar bende DEOWELL ın bantını aldım 3. banttayım sımdı ıste yaklasık 7 gun falan oldu kullanmaya baslayalı boyle ara ara kucuk kucuk sızlamalar oluyor bırde bunun yanında KUC yıyeyım dıyorum cok yazmıs cunku arkadaslar kesıne yakın bı cozum dıye ama umdum artık yok denecek kadar az. sız ce bu bant işe yarar mı kı bu bantı hıc kullanan bılıyor musunuz , gordunuz mu ?

şimdiden teşekkurler

Canim ben 2bardak içiyorum. Bu arada 1 cm büyüme cok az şöyle bi 5-6 cm büyüyecek ki işe yarıyor diyelim :)

Hmm anladm benm regl zamanm da gecikinde korktm biraz o yüzden 1 bardak içiyorm.
Bugün ilk defa çok kaşındı bi dk kadar snra hemen geçti.Dokunduğmda da acıyordu bi zmn sonra.
İnşh etkisini görüyrmdur cnm ya..
2 aya kadar büyüseler bariiiiiii..Bikini giycemmm

Hmm anladm benm regl zamanm da gecikinde korktm biraz o yüzden 1 bardak içiyorm.
Bugün ilk defa çok kaşındı bi dk kadar snra hemen geçti.Dokunduğmda da acıyordu bi zmn sonra.
İnşh etkisini görüyrmdur cnm ya..
2 aya kadar büyüseler bariiiiiii..Bikini giycemmm

Canim o zaman ek biseylerde yap, mesela cilek yagiyla masaj yap, birde serbetci otunu dene hepsini ayni anda yapmaya basladim ben ama suanda masaji cilek yagiyla yapmıyorum.

Canim o zaman ek biseylerde yap, mesela cilek yagiyla masaj yap, birde serbetci otunu dene hepsini ayni anda yapmaya basladim ben ama suanda masaji cilek yagiyla yapmıyorum.

Canım çörekotu yağıyla 1 ay msaj yaptm hergn yatmadan önce ama tüylenme yaptı korkuorum yağ kullanmaktan:KK43:(

bende hayıt tohumu var uzun zamandır başlıycam diyorum başlayamadım daha, tam olarak nasıl hazırlanıyo bu tohumun çayı ?

bende hayıt tohumu var uzun zamandır başlıycam diyorum başlayamadım daha, tam olarak nasıl hazırlanıyo bu tohumun çayı ?

Canım ben kaynamış suyun içine bi tatlı kaşığı koyuyorum 2-3dk bekletip süzüp suyunu içiyorum.
bir hafta kullandım sonra 3 gün ara verdim bugn yine başladım.Normalde 2 haftada etkisni gösterir diyolar ama galiba bnm daha geç olacak çnkü 3 gün ara verdim..:KK43:
Ve günde 1 defa içiyodm cnm onu söylemeyi unutmşm:p

Canım ben kaynamış suyun içine bi tatlı kaşığı koyuyorum 2-3dk bekletip süzüp suyunu içiyorum.
bir hafta kullandım sonra 3 gün ara verdim bugn yine başladım.Normalde 2 haftada etkisni gösterir diyolar ama galiba bnm daha geç olacak çnkü 3 gün ara verdim..:KK43:
Ve günde 1 defa içiyodm cnm onu söylemeyi unutmşm:p

teşekkür canım bilgi için

Kızlar ben 5 gündür hayıt tohumunun 1 tatlı kaşığnı kaynamş suda bekletip içiyorum. Bi etkisini göremedim sizce acele mi ediyorum yoksa bu bende etki yapmıyor mu???
Farklı yöntem kullanıp da büyüten varsa da yardmcı olabilirmi?
Teşekkr ederim şmdidenn:))

en az 2 ay kullanman gerek canım, ama yüzde tüylenme yaparsa bırak bazılarında yan etki yapıyormuş, bu arada inşallah büyürler bende büyütmek istiyorum :KK1:

X