Büyü olabilirmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle şeylere inanmayın Allah aşkına..
Günah o bebeye millete kurcalatıyorsunuz.

Çocuk Doktorunuzla konuşun o daha fazla yardımcı olur.

Kizlar 3 aylik bebegim uykudan korkarak uyaniryordu agliyordu kaynanama anlattm.ben hocaya okutucam nazardir dedi beni bir hocaya goturdu goya cami hocasiymis adamin evinin heryerinde camera vardi tuafima gtti daha once hic gitmedigim icin icim sikildi nazar duasi yazdi bebegime muska verdi bana ve esimede ellerimize garip yazilar yazdi 2 gun oncede kayinvalidemin evinde bardaklarin icinde kagit buldum arapca harfler yaziyor sizce ne olabilir

Bence baska hocaya sorun 😂

Böyle şeylere inanmayın Allah aşkına..
Günah o bebeye millete kurcalatıyorsunuz.

Çocuk Doktorunuzla konuşun o daha fazla yardımcı olur.
Inanmiyorum zten hayatimda ilk defa hocaya gttimve cok fazla tedirgin oldum kayinvalidem zorladi illa gidelim cocuk korkmus die soz konusu evladi olunca insanin yapmayacagi seyler yapabiliyor iste

Kizlar 3 aylik bebegim uykudan korkarak uyaniryordu agliyordu kaynanama anlattm.ben hocaya okutucam nazardir dedi beni bir hocaya goturdu goya cami hocasiymis adamin evinin heryerinde camera vardi tuafima gtti daha once hic gitmedigim icin icim sikildi nazar duasi yazdi bebegime muska verdi bana ve esimede ellerimize garip yazilar yazdi 2 gun oncede kayinvalidemin evinde bardaklarin icinde kagit buldum arapca harfler yaziyor sizce ne olabilir

Ilk 3 ayda bebek icin her ufak degisiklik korkutucu oluyor. Onun icin ilk refkleks aglayip anneyi istemesi. Bu gayet normal. Nazar ile alakasi yok yani

Bebeginiz muhtemelen kolik. Benim bebegimde aglayarak uyaniyordu, bagirsak gazindan dolayi ultrasonda organlari görüntülenemedi. 5.aydan sonra rahatlarsiniz. Sonra dişleri cikmaya baslayacak ve yine aglayarak uyanacak haberiniz olsun, hocaya gitmeyin, doktora gidin.

"Harika haftalar" diye bir kitap var. Hetty van der rijt yazarlarin bir tanesinin adi. Size tavsiye ederim. Bebeklerdeki degisiklikleri daha iyi anlamak icin faydali bir kitap

Kagidin basini okuyabildim, euzubesmele ve Șifa ayeti ve başka bir ayet var başında, devamini secemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X