Büyü olabilirmi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Melancolik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
76
8
Kizlar 3 aylik bebegim uykudan korkarak uyaniryordu agliyordu kaynanama anlattm.ben hocaya okutucam nazardir dedi beni bir hocaya goturdu goya cami hocasiymis adamin evinin heryerinde camera vardi tuafima gtti daha once hic gitmedigim icin icim sikildi nazar duasi yazdi bebegime muska verdi bana ve esimede ellerimize garip yazilar yazdi 2 gun oncede kayinvalidemin evinde bardaklarin icinde kagit buldum arapca harfler yaziyor sizce ne olabilir

Eklentiler

• 20220712_220335.jpg
    20220712_220335.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 223
  • Screenshot_20220712-213333_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20220712-213333_WhatsApp.jpg
    71,4 KB · Görüntüleme: 299
  • 20220712_203524.jpg
    20220712_203524.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 220
Öncelikle büyü ile ilgili konu açmak yasak. Ben Arapça bilmiyorum ama çok kısa süre Osmanlıca dersi aldım. Sanki avucunuzda yazan kelimelerden biri vava. O da yara demek. Ama dediğim gibi işin uzmanı değilim. Tamamen uydurmuşta olabilirim.

yapmayin nolur inanmayin bi abdest al ac elini dua et bnm kucugumde nerdeyse 4yasinda hala aglayarak uyandigi oluyor . Kendin dua et o gittiginiz hocanin size ne faydasi olur eline yazi yazsa ne olur yazmasa ne olur lütfen artik yeter 2022 yilindayiz ya inanmayin... kendiniz okuyun sureler ayni anlamlari ayni ya yapmayin

Ay hiç haber bisey izlemiyor musunuz Allah aşkına.
Bir de ellerinize yazı yazılmasında da izin vermişsiniz 🙄
Nazar vardıysa okusaydınız bir nas felak. Töbe töbe 3 aylık bebeyi hocaya okutturmak da ne bileyim :silah:
Ben normalde cok inanmoyorum boyle seylere illa gidelim cocuk korkmus biseyden dedi okutayim bi dedi bnde korktum ne bileyim

3 aylık bebe gece sıçrayarak uyanıyor diye bebeyi hiç üşenmeden hocaya mı götürdünüz? Tebrik ediyorum…

Öncelikle büyü ile ilgili konu açmak yasak. Ben Arapça bilmiyorum ama çok kısa süre Osmanlıca dersi aldım. Sanki avucunuzda yazan kelimelerden biri vava. O da yara demek. Ama dediğim gibi işin uzmanı değilim. Tamamen uydurmuşta olabilirim.
Ne anlama geliyor yani o kelime

Besmeleyle başlıyor büyü değil. Yalnız çocuğunuz huzursuzsa kendiniz de okuyabilirsiniz ele yazma gibi şeyler dinizmizde uygun değil ne gerek var. Elinizdeki harfleri anlayamadım ama besmeleyle başlıyor kağıtta ki yazı . Allah'in isimlerinden Rahmân ve rahîm i de okudum. Bilgim yok ama buyude bunların olmasi mantıksız. Bebegimde iki hafta boyunca aynı saatte korkarak ağlıyordu sakinleştirmeye calisiyor bol bol okuyorduk. Başına yastık içine küçük Kur'an'ı Kerim koydum. Gece terörü dedikleri şeymiş. Herşey nazar değil elbet soğuk almıştır,disten huzursuz rahatsız ediyordur her çocukta bunlar yaşanıyor bence.

Son düzenleme:
Arapça yazılmış herhangi bir kağıt bulsalar büyü mü diye ortalığa düşüyor millet. İki gündür hep büyü konularına denk geliyorum. Ben inanmadığım için endişenize anlam veremiyorum;ama siz inançlıysanız dua edin, bu tarz hoca işlerine girmeyin.

Bebeğin sıçrayarak uyanıyorsa doktora götüreceksin, duanı evinde okuyacaksın. Kendin kaşınıyorsun büyüyse de büyü, kendi ayağınla gitmişsin resmen pes.
Masallah linclemek icin bekliyorsun sanirim sende insan gibi birsey sorduk bizde hergun haci hoca gezmiyoruz herhalde

Kizlar 3 aylik bebegim uykudan korkarak uyaniryordu agliyordu kaynanama anlattm.ben hocaya okutucam nazardir dedi beni bir hocaya goturdu goya cami hocasiymis adamin evinin heryerinde camera vardi tuafima gtti daha once hic gitmedigim icin icim sikildi nazar duasi yazdi bebegime muska verdi bana ve esimede ellerimize garip yazilar yazdi 2 gun oncede kayinvalidemin evinde bardaklarin icinde kagit buldum arapca harfler yaziyor sizce ne olabilir
Kağıtta yazılanlar Kur'anı kerim ayetleri,
Allah'ın lafzı ile büyü yapılmaz..
Gerisini bilemicem..

Korkmayın bu kadar küçücük çocuğa büyü olmaz. Dua yazıyo kağıtta elinizde de tılsımlı harfler var. Arapça dersleri veriyorum bilgim var. Sorun görünmüyor. Çocuğunuz üç aylık ağlar bu normal. Çok ağlayacak olursa babası kucağına alıp üç ihlas bir Fatiha felak nas ve 21 kere YA ŞAFİ okusun. Ve çocuğa uflesin. Babanin okuması çok iyi gelir her zaman. Büyü değil korkup kayınvalideye birşey demeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X