buyrun 2009 ekim anneleri

karabiber1410

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
14
0
38
hadi kızlar bebişleri yaşadıklarımızı doguma kadar olan tüm süreci burda paylasalım ben 6 haftalık hamileyim daha çok yeni bizim mücize oldu eşimde varikosel vardı sag ve sol taraflı ameliyat olması gerekiyodu ya da tüp bebek dediler ama yüce rabbim meleğimizi bize yolladı allah kucagımıza almak nasip etsin inşallah benim progestron hormonum biraz düşük ilaç kullanıyorum evde yatıyorum allahım almasın meleğimi benden sıkıca tutun annecim bana sakın bırakma:CüvCüv:

Selam kizlar bende sizdenim, 6 haftaligiz dogumum 9 ekim olarak cikiyo hesaplayicilarda. Hayirlisi olsun.Haberleselim.

Son düzenleme:
bende 9.5 haftalık hamileyim eylül 18 inşallah doğum Allah izin verirse.Darası olmayanların başına :emir_bebek:

mrb ben yeni katildim araniza bir arastirma yapiordum bu siteye rastladim.ben de 10 hafta 6 gunluk hamileyim ve dogum ekim deil malesef eylul:KK70:iple cekiorum bebegimi kucagima alacagim gunu...

sedencim senle aynı zamanda dogumlarımız baakalım hayırlısı çok sabırsızlanıorum yarın doktora gidicem kalp atışları için bakalım bebişim napıyo:))))))))))

4 hafta 5 günlük hamileyim, doğum 29 Ekim görünüyor.. Şaşkın ve bir o kadar da mutluyum. Umarım hepimiz sağlıklı bir gebelik dönemi geçirir ve yavrularımıza kavuşuruz :Saruboceq:

mrb canlarım bende 7 haftalık hamileyim 12 ekim dogum tarihim ilk bebegimiz olcak. cinsiyetini ne zaman ögrencez acaba kaydirigubbakcemile

bize varız bizde varız sırnaşık şey bizde 7 hafta 5 günlüğüz daha. bu bizim 4. bebeğimiz ama hiç nasip olmadı kucağımıza almak kokusunu duymak inş. bu sefer nasip edicek güzel Allah'ım.bide belki hoşuna giden olur olur biz bi günlük hazırladık eşimle gün gün düşüncelerimiz aktarıyoruz buraya ve kontrollerdeki resimlerini ekliyoruz bebişimizin.ileride bi anı olarak kalmasını istiyoruz.rica ettik doktorumuzda kırmadı bizi her kontrolde o da bir şeyler ekliyo bu günceye.sabırsızlıkla bekliyoruz bize merhaba diyeceği günü ve inanıyoruz ki o bizimle kalıcak:ecrin_bebek:
inş. hayırlısıyla hepimiz kavuşuruz küçük meleklerimize:1hug:

Bi de ben varım,yani biz :CüvCüv: .Bizim de 40 hafta 19 Ekim görünüyor,ama bizim ikiz olduğu iiçin 36 haftayı tamamlasalar çok iyi.Yani tam doğum kısmet.
Yanlız arkadaşlar doktorumuzla bu son usg görüşmemizde önümüzdeki haftalar için ense kalınlığı ölçümü randevusu verdi.Ama ben şimdiden endişeleniyorum.Yani ya bişey olursa,ya bişey çıkarsa benneyaptımki.Bu düşünceyi kafamdan atamıyorum.Onlar Allah'a emanet..
Sağlıkla sıhhatle bebeklerimiz doğsunlar inşallah.

X