Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

tatlım kanla beeraber bel ve kasık ağrısı yoksa bence endişe etme varsada bu şekilde normale dönen çok....kalp atılşları için 7 hafta gerekmiyormu öle biliyorum yanlış değilse değerlerin artışı iyiyse evham yapma.........

Canım kan tahlili yaptırmadım bel kasık ağrım yok pogestan verdi doktor kan gelmiyor ama leke gelip az doktor kese var suyuda var bebek yok dedi sorunlu dedi bir hafta bekleyelim dedi

:2:
Canım kan tahlili yaptırmadım bel kasık ağrım yok pogestan verdi doktor kan gelmiyor ama leke gelip az doktor kese var suyuda var bebek yok dedi sorunlu dedi bir hafta bekleyelim dedi
cnm düşük önleyici iğne yapmışlar sanırsam ama şöyle düşün panik yapma erken bence çünkü bu durumu yaşayan sonrasında sağlıklı gebelik geçiren çok ....eltimde ilk üç ay kanama yaşadı kese içinde sana dediklerini dediler maşallah oğlumuz 8 aylık dişleri çıktı bence stres yapma.....

kısmet sglıkla gelsın bebıs Allah gonlune gore versın inş=) senın neden moralın bozuktu canım onemlı bırsey yoktur ıns . ya ben bırsey soracagım erken dollenme gıbı bı durum oldu ise bendekı durum bı belırtı olabılır mı acaba bat 10 temmuz.bugun yazdım durumumu gozune carptımı hıc banadda bı el at hele =))

canım saol Allahrazı olsun. olabilir erken yumurtladıysan benimde yumurtlamadan sonra hep ağrılarım vardı ve k.rengi akıntım da oldu. inşallah biz bebeğe yoralım bebek olsun inşallahhhhh

walla bi tane doğurdum ebe de gördü doktorda ama yapamam yani

Yapi meselesi bende annemin ablamin yaninda ic camasiriyla bile kalamam ama bu is kadinsak olucak e tabi can tatli el yavas olunca baska care yok :))
oldu cnm herkes görsün bir kişi bir kişidir valla çok utanırım:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

Ona da buldum cozum hep ayni ablaya yaptiriyorum utanmada kalmadi o kadar rahatlarki insan utanmaya zaman bulamiyo:)

canım saol Allahrazı olsun. olabilir erken yumurtladıysan benimde yumurtlamadan sonra hep ağrılarım vardı ve k.rengi akıntım da oldu. inşallah biz bebeğe yoralım bebek olsun inşallahhhhh

Ay inş canım ya ınsan gercekten sabırsızlanıyormus sonucu ogrenmek ıcın ,bıde aklıma su takılıyor oruc tutmam bı sorun yaratırmı acaba ama bılmıyorumda tutmasam bu sefer ya yoksa hıc bıse bosuna tutmamıs olucam kı gonlum tutmaktan yana her ıkı turlude olsa ne zararı olabılırkı dıyede dusunuyorum yanı sence?

oyyy ben arada bakarım kuzum senin için ağlama kıyamamm
olur tamam anlaştık gir ama arada taaammmaaaaammmmmıııııı:KK5:

Yapi meselesi bende annemin ablamin yaninda ic camasiriyla bile kalamam ama bu is kadinsak olucak e tabi can tatli el yavas olunca baska care yok :))

Ona da buldum cozum hep ayni ablaya yaptiriyorum utanmada kalmadi o kadar rahatlarki insan utanmaya zaman bulamiyo:)
tatlım çok kasıyom kendimi kasılmaktan vücudum ağrıyo valla bide tüylerin acısı ooooooo en iyisimi kendim yapim......:nazar:

:2:
cnm düşük önleyici iğne yapmışlar sanırsam ama şöyle düşün panik yapma erken bence çünkü bu durumu yaşayan sonrasında sağlıklı gebelik geçiren çok ....eltimde ilk üç ay kanama yaşadı kese içinde sana dediklerini dediler maşallah oğlumuz 8 aylık dişleri çıktı bence stres yapma.....

İnş cnm ya bişey olmaz şuan kanama yok bakalım doktor korkuttu biraz bende daha erken diye düşünüyorum yedi haftalık pazar günü olacak kese var bebek yok

X