Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Batım yarın normal testlerle 4gündür yapıyorum sonuç negatif umudum kırıldı açıkcası.1tanede erken gebelik testim var sizce yapayımmı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Biraz bekle canım istersen p.tesiye kadar bekle. Belki geç dollenmedir. Benim arkadaşımın geç döllenmeden dolayı günü geçmesine ramen negatif çıkmıştı.

Biraz bekle canım istersen p.tesiye kadar bekle. Belki geç dollenmedir. Benim arkadaşımın geç döllenmeden dolayı günü geçmesine ramen negatif çıkmıştı.

Çok merak ediyorum ama negatif görmekten de çok yoruldum artık allah hayırlısını nasip etsin ama en kısa zamandada verir mevlam inşallah bu süreçler çok yorucuymuş ya

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar benimde adetim 3 gün gecikti bi umut test yaptım yine tek çizgi yine tek çizgi umutlarım yine suya düştü

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mrb cnm. Ya bak sana ne anlatıyım. O ay mayısta netten gebelık testı aldım 6 tane erken gebelık baby bilmemne dıye arastırdım ıyı test dedıler. İlişki sonrası 7 gune bellı eder dedıler. Bıde bıomıc dıye bı kutu 25 tane. 12. Gun yumurtladım akıntımdan bılıyorum. Yedı gun sonra o erken testı yaptım yok obutunden yaptım yok. Adet dongum 28 bu arada. Sonra testler bıtene kdr 6 gun her sbh yaptım tık yok. 24. Gun test bıttı dedı bu ay da olmadı arada kasık agrılarım ve batmalarım var ama şiddetli degıl. 25. Gun erken test kalmadı dedım bıomıc denıyım barı sabah denedım attım kenara yok dıye 15 dk sonra bı baktım çizgi var aaaa bi daha test yaptım hmn daha silik ama gene var. Yanı erken yumurtladıgım ve kullandıgım teste de guvendım gercekten..

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok mu sıcak bugun leylam yaanedır durumlar belırtıler var mı hayırlı haberler olsun ınsallahhh

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
black ya hesaba göre önümüzdeki 2 gün içinde batım ama ben testten çok korkuyom toplasan 2 yılda 4 tane ancak test kullandım gerçi bişey yok bence bu ay yumurtlamadım ama işte bir umut

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…