Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

black ya hesaba göre önümüzdeki 2 gün içinde batım ama ben testten çok korkuyom toplasan 2 yılda 4 tane ancak test kullandım gerçi bişey yok bence bu ay yumurtlamadım ama işte bir umut

Neden yumurtlamadıgını dusunuyorsun cnm yaa Şunu unutma ummadıgın ay gelıyo mınnoslar bende ummadıgım ay oldu ıste. İnşallah guzel haberlr ver bıze bıde belırtı takılma kuzen hamıle ya mıde kasık hıcbısey yok yaaaa

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

black ya hesaba göre önümüzdeki 2 gün içinde batım ama ben testten çok korkuyom toplasan 2 yılda 4 tane ancak test kullandım gerçi bişey yok bence bu ay yumurtlamadım ama işte bir umut

benim bat da 1 temmuz ama ben 30'unda kan baktırcam..2 tane test aldım ama yapamıyorum bi elim alıyo öteki geri bırakıyo...hayırlısı bakalım sabretmeye çalışacam :/

yok bacım yaaa sıcaktan birşey yapasım gelmiyo
sorma istanbul yanıyo valla.....................

cnm yumurtlama belirtisi olmadı desem yeridir o yüzden başka belirtide yok inşallah dediğin gibi sürpriz olur.....................

selaaammmm :)) nie sıkıldınız bugun bakıym siz
bat yakın galiba ondan bir de çok sıcaksen naptın bu arada varmı gelişme?

benim bat da 1 temmuz ama ben 30'unda kan baktırcam..2 tane test aldım ama yapamıyorum bi elim alıyo öteki geri bırakıyo...hayırlısı bakalım sabretmeye çalışacam :/
inanki bir tane geçen ay dolabın üstünde 2 ay durdu yapmadım sonrada negatifti zatendiyorum kırmızıyı görürüm sesim çıkmaz ama negatif olsada umutlanıyosun bata kadar ne bilim ya ne zor bu meseleler

bu arada androidler için döngü takip programları var kullananınız var mı? döngü sürenizi ve kaç gün adetinizin devam ettiğini giriyosunuz size doğurgan dönemlerinizi, yumurtlama tarihinizi falan hesaplıyo heray ve isterseniz de uyarıyo. ben kullanıyorum yeni başladım ve geçenay tam dediği tarihte adetim geldi bu ay da onun söylediği tarihlere göre ilişki planladım bakalım nolacak...

Bende kullanıyorum onu canım pembe ajanda gıbı sımgesı var not da alabılıyorsun ılıskıye gırdıgın gunlerı bıle ısaretleyebılıorsun adı "takvimim" ve bende herkee tavsıye edıyorum cok guzel program kızlar arkadasın bahsettıgı program

hemen indiriyorummmm.........................

aynen takvimim çok büyük kolaylık bence vücut ısısı değişimlerini not edebiliyosun falan.hamile kalınca da hamileyimi işaretliyosun gerisayım başlatıyo süper yani ben de herkese tavsiye ederim

bat yakın galiba ondan bir de çok sıcaksen naptın bu arada varmı gelişme?[/QUOTE]

yok canım beklıyorum bende bat 2 temmuz :18: walla burada cok sıcak ya ayılıp bayılıyorum oturduğum yerde

bat yakın galiba ondan bir de çok sıcaksen naptın bu arada varmı gelişme?[/QUOTE]

yok canım beklıyorum bende bat 2 temmuz :18: walla burada cok sıcak ya ayılıp bayılıyorum oturduğum yerde

Biraz bekle canım istersen p.tesiye kadar bekle. Belki geç dollenmedir. Benim arkadaşımın geç döllenmeden dolayı günü geçmesine ramen negatif çıkmıştı.

Honeybabe kardes ya benim de batim gecti bugun 2.gun.. bat gunum 25inde 1tlik testlerden yaptirdim negatif cikti.. senin arkadasinin kacinci gunde cikmis sorabilir misin.. ??? Kan testi yaptirmistim bata 6 gun kala 1,20 cikti 43tl vermiyim yine

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…