Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

kızlarr yardım edin 2 gündür çok ateşim çıkıyorr,bat 3 temmuz test alıp yapsam çıkarmı acabaa..

Canım bence bırazcık daha bekle azcık daha sabır ,daha 5 gunun var cunku belkı hamıssındır ama sımdı hemen bellı olmaz bosu bosuna üzmüş olmazsın kendını kımınınkı de regl gecıkmeden bellı olmuo mesela regl gununu yada en azından son 2 gun kala fln yap test derım ben sahsen.
kendını dınlememeye calıs benım yazdıklarımıda gormussundur bıgarıp haller fln var anlamaya calısıyorum herseyı buna yoruyorum halıyle =) ama karar verdım dusunmıcem takılmıcam regl gunu hersey anlasılcak zaten dıe temkınlıcem kendımı =)))

kızlarr yardım edin 2 gündür çok ateşim çıkıyorr,bat 3 temmuz test alıp yapsam çıkarmı acabaa..

Canim zaten adet olana kadar atesin yuksek cikar normal olan bu. Bu ay yumurtladigina isaret bu. Benimde yuksek eger regl olacagin gunde yuksek devam ediyosa o zaman suphelen. Malesef suan erken. Mesela ben degerlendiremedim ovulasyonu ama atesim hala yuksek muhtemelen 3 temmuza kaadar dusucek.

kızlar umudum toz tanesinden şeker tanesine terfi etmiş durumda:26: yalnız hamile kalmaktan korktuğumu fark ettim
yine aynı şeyler olucak diye

Her belirtiyi gebeliğe yormaktan yoruldum walla artk. Her ay aynı hüsran. Bakalım bugün neler olmuş (yanında muhtemel gerçeklerle) ;

1. AŞIRI SİNİRLE UYANDIM HALA BARUT GİBİYİM..........Muhtemelen dün kocama uyuz olduğum için

2. UYKU PROBLEMİ......................Yine kocama uyuz olduğum için dün gece 3'e kadar uyuyamadığımdan olabilir

3. İŞTAH ARTMASI......................Bat yaklaştığı için olabilir.

4. SİVİLCELENME.........................Yüksek ihtimal yeni aldığım fondoten yaptı

5. AKŞAMLARI BULANTI................Bütün gün camış gibi yediğimden normaldir tabi

6. YUMURTANIN GELİŞTİĞİ SOL KASIKTA BUGÜN RESMEN BIÇAKLANMA HİSSİ.........Muhtemelen bat'a hazırlanıyor.

.....veee daha niceleri.. Eminim hepsininde bunlar gibi mantıklı bir açıklaması vardır. Walla beynimi yiyicem artık bee

ay sesli güldüm walla sen çok yaşa emi

Ne guzel acıklamıssın canım ya aynen bızımkılerınde hep bı mantıklı acıklaması var kesınlıkle ıste ınsan ne ıstıyorsa ona yoruyor herseyı =)

Ne guzel acıklamıssın canım ya aynen bızımkılerınde hep bı mantıklı acıklaması var kesınlıkle ıste ınsan ne ıstıyorsa ona yoruyor herseyı =)

evet canım. sonu da hüsran oluyo maalesef. Ben de artık hepsinin olabilecek mantıklı açıklamasını bulmaya çalışıyorum ki yıkım daha az olsun

Ben bugün cinayet işlemeye bayaa yakınım. Bat 4 temmuz. Muhtemelen 1-2 gün kala gazetelerde görebilirsiniz beni kocasını şişledi, patronunu doğradı,
kedisini yedi.. falan diye

sakin olmaya calıs canım dısarı cık bı derın nefes al ıcınden say fln en guzel anılarını bı goz onunden gecır sole sakınles bıraz eger varsa bebeıs bu akdar sınırde ıyı degıl streste bılıyorsun

Ben bugün cinayet işlemeye bayaa yakınım. Bat 4 temmuz. Muhtemelen 1-2 gün kala gazetelerde görebilirsiniz beni kocasını şişledi, patronunu doğradı,
kedisini yedi.. falan diye

Hoooo noluyo yahhuuuu... Sakin vanim sakin bi papatya cayi iç kendine gel yahu.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…