Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

ewet canım onunkını de dun ogrendım cok mutlu oldum. ınsallah benım de bu ay olur. Allahım hakkımızda hayırlısını versın.

senın goguslerın masallahı warmıs :) tesekkur ederım moral werdıgın ıcın :)

canım belki adet biter bitmez tutmuştur 4 haftalıktır ne bilim sen öyle dediğinden beri araştırıyorum nesyse hakkımızda hayırlısı olsun sağlıklı olsunda:))

Amin cnm o ihtimal var tabi amaa baya yüksek çıkmş :) umarm gönlündeki olur ama içimden çoğul gebelik geçti bnm hayırlısı olsn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim 18.gunumde kopkoyu. 19.da ona yakin ama daha silik. 20.gun cook silik. 21.22.23. Gun yine koyulasti ama18.gun kadar asiri degil. 24.gun yani bugun silikti yine. Anlamadim. Hep dikkat ettim sivi olayina.

Bu ayda boşa geçti bugün ovulasyonumun son günü çörek otu bal tarcin yapmistim o kadar çok akintim varki bildiğin uzayip akiyo ama maalesef esime darginim tüm ovulasyon haftam konuşmadan geçti bugün son günüm hic umudum kalmadi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

nasıl yanııı yukselmıs genede yaa cok yukselmezse kımyasalmı oluyor benım degerler adet oncesı 4.00 3 gun sonra 52 adet 1 gun gecınce 275 yarın tekrar kan testım var allahım sen koru bebeıslerımızıı

Kizlar ben hergun soğan yiyiyorum bi tane. Çok cnm cekiyo. Birşey olur mu?

beni silmissin listeden kustum sana

beni silmissin listeden kustum sana

Ya kuzum sahsi bisey yok inan herkese söyledim özel mesaj güncellemeler için coguda temmuza transfer olunca arada seninki de kaynadi sanirim. İnşallah hamis yazicam seni tatlimmm

senin adet gecince 275 yine iyi benim bat 12 gun gecince 295 yani senin yine bir umudun var yukselebilir bende o umut yok cok uzgunum

yawrum o deger 2 gunde bır 2 katı we daha fazla olarak artıyor. artmadıgı zaman deger dusuyor we dr kımyasal gebelık dıyor. senın degerın masallah cok guzel yukselmıs. endıselenecegın bısey yok canım rahat ol :)

sıbelın degerı de cok guzel gayet yuksek. dr u gereksız yere telaslandırmıs. onun degerının yukselecegıne ınanıyorum.kı ertesı gun daha degerı az bısey olsa da artmıs. o deger 1 puan gerı dusunce dr lar acımıyo kımyasal dıyolar gayet duygusuz sekılde

senin adet gecince 275 yine iyi benim bat 12 gun gecince 295 yani senin yine bir umudun var yukselebilir bende o umut yok cok uzgunum

canım Allahın ıznıyle senın degerın yukselecek ınsallah. bazen dr lar duygusuz duygusuz konusabılıyolar. moralını yuksek tut lutfen :)

canım ınankı ınsan her daım telas yapıyorbende korkuyorum yarın bellı olcak kan tahlılıyle. ıns senın bebeısınde sana tutundu uzulme ne olur belkıde yavas yavas artıyor sen soyleyınce nette arastırdım deger duserse kımyasalmıs suan oyle bırsey yok ıyı dusunelım ıyı olsun belkı doktor patavatsız konusmustur.canım ıns allahım bebeklerımızı korusun

cok sagolasın canımm ınss hersey yolundadır. 3 gunde bır özelde kan tahlılı yaptırıryorum.doktor randevumada daha 15 gun var onada daha gıdemedım soramıyorumda bırsey gecmek bılmıyor:S ıns hersey yolundadır bebeıslerımız saglıcakla buyurler dogarlar allahın ıznıyle. olmayanlarada tez zamanda versın rabbım

amin canım insallah Allahım bana da nasıp eder :) senın degerın gayet guzel artıyo hıc dert etme ama gebelıkte bı sure sonra deger dusermıs bu da normalmıs ama ne zaman dustugunu bılmıyorum sanırım 2 3 aylıkken falandır.

Allahım hayırlısını versın hepımız ıcın.

tatlim uc gunde bir iki katin uzernde artis oluyomu peki bende cumartesi ozel labaratuara tkrar kan vericem

tatlim uc gunde bir iki katin uzernde artis oluyomu peki bende cumartesi ozel labaratuara tkrar kan vericem

canım ben 3 testıde 3 gun arayla yada 2 gun arayla yaptırdım.4.00 52 275 çıktı. doktora daha hıc gıdemedım kendı doktorum randevu temmuzda oyuzden kendım tahlıl yaptırıyorum ozelde. en son adettım 1 gun gectı (23 hazıran battı) 24 hazıranda test 275 cıktı yarın 27 hazıranda bakalım ne kadar cıkıcak

Kızlar benim regale 3 gün var mide bulantısı adet olacak mışım gibi ağrı var baş ağrısı ve sağ tarafımdan yumurta olmuştu bilmiyorum psikolojik olarak mı gerçekten mi batma var sizce bişey varmıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…