Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Ne güzel bir paylaşım olmuş,Allah razı olsun.
Benimde arkadaşlar yumurta rezervelerimde azalma oldugu için bu ay tedaviye başladım,şu anda yumurta büyütücü iğne kullanıyorum.
Yarın kontrolüm var Rabbimin izniyle inşAllah yeterli büyüklüğe ulaşmıştır.
Rambbim herkesin gönlüne göre versin.
İnşallah ben de bu ay hamile kalırım.
Sevgiler:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah canım bu ay olmasada en kısa zamanda kalırsın inşallah, yeterki hayırlısı olsun hepimiz için

naptın canım yaptırdın mı? hayırlı haberlerle gel ınsallah :)

mrb kızlar nasılsınız:)

adetıme 1 hafta war benım. gogus agrım we kasıgımdakı sızlamalar dewam edıyo. esım atesımın oldugunu soyluyo ama ben sıcaklıgımı hıssedemıyorum soguk gelıyorum kendıme.

Miletttt ben geldimmmm hamişimmm uleynnn değerim 524 maşallah inşş sağlıkla gelir kuzucum kızlarrr darısı sizlerin başına olsun inşşşş bu mutluluğu sizde tadın inşşş canlarımmmm :))))

aaayyyyyyy maşallah canım yaaaaaaaa Rabbim sonuna kadar sorunsuz bir hamilelik geçirtir umarım... sağlıkla kucağına almayı nasip etsin yarabbim... çok sevindim

Biz bayanlar cok karamsarız hemen kotuyu dusunuyoruz ve kendımızı cok dınlıyoruz aslında oluruna bırakmayı ogrenemedık canım hepımız boyleyız evrene hemen kotu msj gonderme regl olucam dıe

Cok haklisn aslinda biraz kafamizdn atabilsek normalde benim adetim 35 gunde bir bugun daha 28. Gun sanki hasta olucam o durumdayin yani 😔 rabbim tez zamanda yuzumuzu guldursun insallah

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…