Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

Bu arada benim bata 6 gün var cooper :) bu sabah test yaptım negatifti.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Shimmy bosuna yapma cok erkenmis.. ben kanda yaptim o hatayi hcg olcturdum biliyosun.. simdi bata 1 gun kaldi beyaz akintim var dun sana yazdiktan sonra uyumusum nerdeyse 15 saat uyudum.. ruhum akiyor tatli bi sarhosluk var insallah vardir be shimmy,. Eger varsa mart bebegi olur ben de balik burcuyum (:-)

Kocacigina da aksam yemek hazirla madem en sevdiginden bi de ic giciklayici giyin bak nasil bitiriyor onundekileri(:-) 3 yasinda cocuk bunlar inatci..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnşallah bize de nasip olur. Ne zamandır istiyordunuz? özel bir şey yapmışmıydınız bu ay?

canım inşş nasip olcak allahın izniyle şunları yaptım sadece kuru incir ceviz ve keçi boynuzu yedim bol bol :)) eşimede keçi boynuzu özü içirdim hiç kasmadım ilişki için 2 günde 3 günde bir beraberlik oldu :))) ovü testim 14. gün belirdi bi kaç gün sonrada bir rüya üstüne gebelik testi yaptım ve çıkmıştı :))) ovü testim pik bugünde :)))

Miletttt ben geldimmmm hamişimmm uleynnn değerim 524 :nazar: :nazar: maşallah inşş sağlıkla gelir kuzucum kızlarrr darısı sizlerin başına olsun inşşşş bu mutluluğu sizde tadın inşşş canlarımmmm :))))

Kızz seni yerim yerr hayırlı olsn Allah sağlıklı doğum nasip etsn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım inşş nasip olcak allahın izniyle şunları yaptım sadece kuru incir ceviz ve keçi boynuzu yedim bol bol :)) eşimede keçi boynuzu özü içirdim hiç kasmadım ilişki için 2 günde 3 günde bir beraberlik oldu :))) ovü testim 14. gün belirdi bi kaç gün sonrada bir rüya üstüne gebelik testi yaptım ve çıkmıştı :))) ovü testim pik bugünde :)))

Ne güzel ya inşallah güzel bir hamilelik geçirirsiniz. Bende ilk kez çörekotu-bal-tarçın denedim bu ay
Bugün 15. günümdeyim şimdi de kuru incir yesem faydası olur inşallah

Demeeee(:-) memitolar sutyene sigmadi sabah.. yarin bat gunum test yapicam bebetto gelsin artik bee(:-)

oh oh masalllah :) canım bugunde yapsan cıkar aslında hee :KK66: yada al bugun yarın sabah ılk ıdrarınla yap tatlım hadı ıns Rabbım sevınc gozyaslarına bogsun senı =)

Ne güzel bir paylaşım olmuş,Allah razı olsun.
Benimde arkadaşlar yumurta rezervelerimde azalma oldugu için bu ay tedaviye başladım,şu anda yumurta büyütücü iğne kullanıyorum.
Yarın kontrolüm var Rabbimin izniyle inşAllah yeterli büyüklüğe ulaşmıştır.
Rambbim herkesin gönlüne göre versin.
İnşallah ben de bu ay hamile kalırım.
Sevgiler:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm gulum tedavin hayirli olsun yumurta rezervinde azalma oldugunu nasil anladiniz hangi testleri yapti doktorun

ay hadı ınsallah yaa :) adetın daha gecıkmedı sanırım.belırtın var mı hıc ?

Gecikti Canim 5 gün gecikti bel agrim var adet günü adet olacakmis gibi agri çektim fakat olmadim bide sol yanimda hep bsylr oluyor hissedyrdm simdi hafif bulantim var ya bunlar psikolojik bnm bunyem uretiyo yada inş hamileyimdir

Ne güzel ya inşallah güzel bir hamilelik geçirirsiniz. Bende ilk kez çörekotu-bal-tarçın denedim bu ay
Bugün 15. günümdeyim şimdi de kuru incir yesem faydası olur inşallah

inş bebeğin gelecek sana canım inşşş ye tabiki incir çok faydalı bi nimet kuranda geçen şifalı yiyeceklerin arasında zaten ben kahvaltımı ediyordum sölemesi ayıptır biraz rejimde yapıyordum 11 gibi hurra incire cevize saldırıyordum şifa olsun :)

Gecikti Canim 5 gün gecikti bel agrim var adet günü adet olacakmis gibi agri çektim fakat olmadim bide sol yanimda hep bsylr oluyor hissedyrdm simdi hafif bulantim var ya bunlar psikolojik bnm bunyem uretiyo yada inş hamileyimdir

yawrum ıkıncı cızgı sılık cıkmıs. kanda kesın bellı olur ama hamılesın :) bol bol dınlen we kendını yorma emı :) tekrardan tebrık ederım :)

Allahım ınsallah bu ay bana da nasıp eder :)

inş bebeğin gelecek sana canım inşşş ye tabiki incir çok faydalı bi nimet kuranda geçen şifalı yiyeceklerin arasında zaten ben kahvaltımı ediyordum sölemesi ayıptır biraz rejimde yapıyordum 11 gibi hurra incire cevize saldırıyordum şifa olsun :)

Ay inşallah bana da şifa olur. Şimdi eşime dedim eve giderken kuru incir alacağım unutturma diye hayırdır hayatım ne oldu yine yazmış :KK52:

hamişim şeker darısı sana olsun inşş değerim 524 :)))

Amiin canim ins bugun test yaptim bnde baya koyu cikti persembe gidicem ins bide canim bnde ara ara kasik batmalari oluyo sendede oluyomu gobusun al tarafinda bi hareketlilik var sanki sende de varmii cok soru sordum galiba :)))

Slm gulum tedavin hayirli olsun yumurta rezervinde azalma oldugunu nasil anladiniz hangi testleri yapti doktorun

Merhaba,
Yaşım 31.8 aylık evliyim aslında ama evlendikten sonra hiç korunmadım 6 ay olmayınca hemen dr gittim.hiç bir problem görünmedi.ama içim rahat değildi sonra başka bir dr gittim. Adetimin 3 günü kan tahlili yaptı ve erken menopoz, yumurta rezervelerim azmış. Geçen ay küçük kist göründüğü için dogum kontrol hapı kullandım çok şükür geçti. Bu ayda yumurta büyütücü iğneler kullanıyorum, yarın kontrolüm var Rabbim inşallah yardımcım olsun da yeterli seviyeye gelmiştir inşallah, gelmişse çatlatma iğnesi olucam.
Rabbim den hayırlısını diliyorum

Sevgiler

bu ay hamişler çoğaldı
haziran ugurlu geldi :nazar::emir_bebek:
herkese hayırlı ugurlu olsun insallah
isteyenlerede tez vakıtte versın rabbim

bu arada bi hamile olarak ara ara giren hafif kasık ağrısı dışnda hiç belirti yaşamıyorum
gercekten kişiden kişiye değişiyomuş :KK17:

X