Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

benim bir sonraki aya kaldı bu iş

dün hastalandım.

internette 25 haziran die hesaplıodu bat

ben 23ü die hesaplamıştım. benimki doğru çıktı

ay yapanlar nasıl yapıyor :111: bu işin bir sırrı olmalı

bizle paylaşın kızlaaaaaaar nasıl oluo?

canımm bndede senin gibi sıkıntılar var yaa çok zor bi durum allah kolaylık versin 10 aylık evliyim vajınısmus rahtszlığım vardı 8 ay hiç ilişkki olmadı 1-2 aydr oluyor ama nasıl gelde bana sor ilşki gibi bile deil çok zorlanıyorum ama bebişte istiyoruz

Inşallah canm benim yaaa inşallah

Allah hayır etsin inşallah iki rüyada hayır çıksın ......dedim ya üzme kendini herşey olacağına varır dur dinle kendini ve hiç kendini ezik çaresiz hissetme güçlü ol böyle görünce daha bir etki yaratıyor karşında çözümsüz bekleyen insana....çaresizliği o yaşamalı bu durumda....

Off öf ne olacak bu halimiz bilmiyorum aynen çok zor bir durum sen benden kotusun canım

Off öf ne olacak bu halimiz bilmiyorum aynen çok zor bir durum sen benden kotusun canım

aynen canım ama şimdi yine iyi önceden hiçç olmuyodu şimdi yine birazcık oluyo gibi olmasada giriyor :) ve hala kızlık zarım duruyor :S ama bebek istiyoruzzz hemde çokk allahım inş nasip eder de bu rahatszlıgımzda bu vesileyle düzelir belki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…