Butun umudumuz HAZİRAN ayinda diyen guzel anne adaylarima..

aynen öyle olmuş geç döllenme yani.. akşam çift çizgiyi görünce eşimle birbirimize bakıp kaldık sabahki testide emin olmak için yaptım hemen 2. çizgi çıktı zaten beklemedim bile.. öğleden sonra gidicem doktora allah herkese sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
sende bizi göbişine yaz noluuuur:KK1::KK1::KK1:

bnmde annem kanser oldu cnm oda 3 aydı bu ılletle ugresıyo.dert ustune dert geldı bu sene stres olmaayımda noluyum..bnde senın gıbı dusundumm hanı oturup ona bakayım ılgıleneyım ıstedım..calısıyorummm bı hafta sonum var esım de onunla zamn gecıreyım ıstıyodu hep.ne zamn annemın hastalıgı cıktıben sık sık yanına gıtmemye basladım..su son bı aydır hastaneye bnm evım yakın bende gelıp kalmarını bıle sorun etmeye baslamıstı oda haftabır hastanede ısı bıtmeyınce ertesı gun ıcın bırdaha gıtgel yapmamak yorulmamak ıcın kalması gerektı ..bana 2 gun once kavga etmezden 1 gun once ıstemıyorum kımse gelmesın otele dondu ev dedı kırıldım.bende senın aılenı eve sokmam o zamn dedım..sen sokmada bak noluyo dedı bana.ben cevap verınce adam sınırlenıyo dahada .dedım kı basına gelmeyen anlayamaz senın anan babanda boyle hastalık cıksa napcaktın ha gelmeyın mı dıcektın baban amelıyat oldu sızınkıler 1 hafta kaldı bızde ben ınsan deılmıyımm ben neden kalmayın etmeyın demıyorum dedım.sen ılgılenıp napıon kı ben yapıom yemeklerı ben hazırlıom ısten gelıp o yorgun halımle ben ılgılebıom herkesle dedım..erkek olmak varmıs su dunyada zaten.

Canim senin bu kocacin iyi bir dayak istiyor ne demek ya ailen gelmesin kimin evinden kimleri gönderiyor sen birde bu adama üzülme allah aşkına ne hali varsa görsün sen asıl onu anasını n evine gondercektin nedir bu ya bak sinirlendim iyice ya sen bu adama sakin sakin yumuşak yumuşak anlat baristiniz zaman bu davranışlarımiz yanlış de ben senin hattın sevgin var diye aileni sevip sayıyorum göz yümuyorum de sende benim hattı sevgim varsa senin yanında sende benim Hatrim için göz yum de o genç diye ona bişey olmaz mı sanıyor kocan allah korusun o zaman ne olacak peki sen bu adamı iyi bir dov bence

senın reglıde bıraz gecmıstı canım dımı belkı keseyı bıle gorursunuz kız ay hadı hayırlısı heyecanlı arkadaslarını bızlerı bekletme cok burda hemen yaz tamam:)

benim günüm bugün itibariyle 12 gün geçti ben test yapmıyodum bişey yok diye adetimi bekliyodum tatlım eger hamilelik varsa sata göre 6 haftalık oluyor nerdeyse.. yazıcam sizlere tabikide hayırlısı artık allahım tez zamanda hepinize nasip etsin inşallah

meraba canım bırsey dıyecegım ılk 2 ay esınle bırlıkte olamadım cok agrım oluyor hala oyle dıyorsun , hala agrı oluyorsa ılıskı aralıgını artırman bu durumu atlatmana yardımcı olacaktır ınan cunku ılıskıye gırıp en az 5 gun ara verıp sonra ılıskı olunca agrın yıne oluyor ama 1-2 ay dayanmaya calıs 2 gunde 1 ılıskı olsun en azından zamanla agrının y-hafıfledıgını ve gectıgını goreceksın ustelık hamıle kalma olasılıgın cok daha yuksek doktor oyle demıssın ben senın yerınde olsam sıkarım dısımı 1 gun ılıskı 1 gun ara 1 gun ılıskı seklınde yaparım ve bebıs gelır ıgneye fln gerek kalmaz canım :*

Ayy kuzum ne güzel söylüyorsun da bende o cesaret yok zikkim işte adam yapmaya çalışıyor Ağlıyorum astım ve panik atağım var hemen nefessiz kalıyorum yapamıyorum doktor da o yüzden diyor şeklini yapamıyor sun isteksizlik inden olmuyor diye doktorum eline sopayı alıp beni donecek mis o kadar sınırlenıyo bana ama denedim defalarca yapamadım 😭😓🙈

benim günüm bugün itibariyle 12 gün geçti ben test yapmıyodum bişey yok diye adetimi bekliyodum tatlım eger hamilelik varsa sata göre 6 haftalık oluyor nerdeyse.. yazıcam sizlere tabikide hayırlısı artık allahım tez zamanda hepinize nasip etsin inşallah
tatlım geç döllenmede 2 hafta geriden gelir ultrasona girersen değerin 1000 üstü olduğunda tam kaç haftalık olduğu çıkar o yüzden hazır ol korkma....hadi haberlerini bekliyom git artık şu doktora yav :))))))

Saol cnm herzaman olumlu konuşmaların beni rahatlatıyo inş. yükselirde :) 5 in altında olduğu için doktor negatif dedi ona üzüldüm

canım sonuçta 0,1 değil geç döllenme falan olabilir ayrıca kırmızıları görmedikçe umut vardır unutma. sıkma canını o kadar kötü şey yaşadık mutlaka bizimde ödüllerimiz gelecektir

saol canım benim:KK16: hiç aklımda yoktu hamile olabileceğim test bile yapmıyodum dün eşim evde test vardı yap bi bence var dedi bende kızdım hatta bişey yok diye ama yaptım ve pozitif çıktı sabah eczaneden test alıp tekrar yaptım oda pozitif öğleden sonra doktora gidicem inşallah şaşkın durumdayım şuan

sibelcim gözün aydın hamişssin sende demek Allah saqlıklı sıhatli kucaqina almayı nasip etsin canım dünde ben doktora qittim şükürki sıkıntı yok haftaya keseyi qörecez :) darısı tüm isteyenlere olsun inş

Canim senin bu kocacin iyi bir dayak istiyor ne demek ya ailen gelmesin kimin evinden kimleri gönderiyor sen birde bu adama üzülme allah aşkına ne hali varsa görsün sen asıl onu anasını n evine gondercektin nedir bu ya bak sinirlendim iyice ya sen bu adama sakin sakin yumuşak yumuşak anlat baristiniz zaman bu davranışlarımiz yanlış de ben senin hattın sevgin var diye aileni sevip sayıyorum göz yümuyorum de sende benim hattı sevgim varsa senin yanında sende benim Hatrim için göz yum de o genç diye ona bişey olmaz mı sanıyor kocan allah korusun o zaman ne olacak peki sen bu adamı iyi bir dov bence

kız gucum yetse vallahı yapacamm yokkk elım agır normalde ama bırden olunca kendını koruyosun.zamanında cok kızıyodumm oyle karılarına ezıyet eden erkeklere dıodum ne cekıon gıt hayatına bak adam gıbı adam bull bakk ama oyle olmuomus anam hep derdı bekara koca bosamak kolay derdı.oyle olmuyomus be gulumm evlenınce hele bıde sevdınmı anlıon işte..

Doğru cnm inş. sabretmekten başka çaremiz yok ki

iyi haberlerini bekliyorum. sende inş. mart annesi olursun. ben malesef bu ay umutsuz vakayım. beniz zeki kocam güneş kremi sürmeden arkadaşlarıyla denize gitmiş ve tabiki çok feci yanmış. tam yumurtlama günlerindeyim ama yaklaşmak mümkün değil. artık hayırlısı önümüzdeki aya. eğer önümüzdeki ay hamiş olursam kaybettiğim bebeğimle aynı tarihte olmuş olacak

aslında bunu bızde dusunmustuk farkında oluyor bırden ofkelendıgının ama ıs ısten gectıkten sonra bı ara kendısı ıstemıstı ama vakıt bulup gıdemedı..aslında en guzelı bırlıkte gıtmeyı tekrar onermek olucak.

farkında olması güzel

biz ne desek havada kalır

uzman en iyisi

beraber gidin, sana da önerileri olacaktır. inan sana da çok iyi gelir ona da.

arkadaşlar, akrabalar vs den daha bilinçli bir çözüm olur.

mutlaka zaman bulun. önce kendiniz için, sonra birbiriniz için

:KK34:

canımm testınde gormussun 2 kere cıft cızgıyı var var hamişlik:KK66: hadı hayırlısı ıns yaa amın herkese nasıp olsun ıns

iyi haberlerini bekliyorum. sende inş. mart annesi olursun. ben malesef bu ay umutsuz vakayım. beniz zeki kocam güneş kremi sürmeden arkadaşlarıyla denize gitmiş ve tabiki çok feci yanmış. tam yumurtlama günlerindeyim ama yaklaşmak mümkün değil. artık hayırlısı önümüzdeki aya. eğer önümüzdeki ay hamiş olursam kaybettiğim bebeğimle aynı tarihte olmuş olacak

İnş. cnm bende öyle düşündüm biliyomusun kızımda son adet tarihim 06.07.2013 dü temmuzda olursa inş. ikimizde aynı tarihde bebişlerimizi kucağımıza alırız ilk meleklerimizin yerine gelirler napalım cnm geç olsun güç olmasın

sibelcim gözün aydın hamişssin sende demek Allah saqlıklı sıhatli kucaqina almayı nasip etsin canım dünde ben doktora qittim şükürki sıkıntı yok haftaya keseyi qörecez :) darısı tüm isteyenlere olsun inş

teşekkür ederim canım benim:KK16: seninde gözün aydın hayırlı olsun allah sağlık sihhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

aslında bunu bızde dusunmustuk farkında oluyor bırden ofkelendıgının ama ıs ısten gectıkten sonra bı ara kendısı ıstemıstı ama vakıt bulup gıdemedı..aslında en guzelı bırlıkte gıtmeyı tekrar onermek olucak.

öfke kontrolünün birden fazla tekniği var

isterse başarır

çaba lazım :KK34:

Ayy kuzum ne güzel söylüyorsun da bende o cesaret yok zikkim işte adam yapmaya çalışıyor Ağlıyorum astım ve panik atağım var hemen nefessiz kalıyorum yapamıyorum doktor da o yüzden diyor şeklini yapamıyor sun isteksizlik inden olmuyor diye doktorum eline sopayı alıp beni donecek mis o kadar sınırlenıyo bana ama denedim defalarca yapamadım 😭😓🙈

rahatlatacak bıseyler bulmalısın kendıne bu ısın pesını bırakmamalısın :KK66: evlılıgın bı temelıde cınsellıktır ne yazıkkı oyuzden bırakma pesını kuzum ustune ustune git :) bıyerden sonra o zıncırı kıracaksın sen ben ınanıyorum ve o cesaret gelecek :KK66:

öylemi yapim haklısın aslında vakit kaybetmemek lazım birde......dur arayayım bakim randevu amaya çalışayım....sağol tatlım senin meslek danışmanlık mı kız değilse düşün derim:KK52::KK52::KK52::KK52:

biz eşimle kavga etmeden öncekı gece ruya gördum ruyam sabahına gercek oluyodu yaa.baska bı ınsanla tanısmısım ruyamda esımle ayrılıyomusum.yenı tanıstıgım kısı benı ıstemeye gelıcenı soyluyo uzun boylu tıpı yerınde olmasada ıyı bı ınsanmıs.sonra esımı dusunuyorum.ben onsuz olamam yapamam bı baskasını ben onun yanında dusunemem onu hala sevıyorum ben esımle barıscam dıyorum cocuga soyluyorum yok olmaz dıye.boyle gorup uyanıyorum.esıme o sabah kavga etmeden once anlatcaktım ruyamı ama anlatamadım.keske anlatsaydım anlatınca olmaz derler yaa.

ondan öncekı gunde abla bu ruyamın etkısınde cok kaldım ben..bır bebek cenın pozusyonunda anne karnında durdugu gıbı anne kordonuna baglı tavanda kordonla baglı duruyodu.yanı anne karnında dıılde dısarda göruyorum daha yenı olusmus çok az varmıs dogmasına .ama bebegın kafasında daire seklınde sürü halınde bırcok karafatma sıyah beyaz beneklı bırde sırtında vardı boynundan poposuna kadar.vızır vızr gezınıyolardı ama sadece bası ve sırtı bı anlam veremedım aklıma bısey gelmdı ama etkısınde kaldım cok uzuldum yazık bu bebege dedım

İnş. cnm bende öyle düşündüm biliyomusun kızımda son adet tarihim 06.07.2013 dü temmuzda olursa inş. ikimizde aynı tarihde bebişlerimizi kucağımıza alırız ilk meleklerimizin yerine gelirler napalım cnm geç olsun güç olmasın

benimde 12,07.2013 tü o yüzden bu ay o kadar üzülmedim inş. önümüzdeki aya gelir bebişim. dediğin gibi sağlıkla gelsinlerde varsın geç gelsinler

X